CETI

Zespoły w których udzielają się muzycy Turbo...

Re: CETI

Postprzez krusejder » Pn lut 16, 2015 9:42 pm

Serio bardziej Wam się podobały poprzednie płyty - Perfecto i Ghost ? :|

:o
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Caleb » Pn lut 16, 2015 11:17 pm

Płytę nabyłem na koncercie w Zamku, otworzyłem dopiero w weekend i cały czas odsłuchuję. Dla mnie co najmniej bardzo dobra. Zarąbiste brzmienie, takie mięso :twisted: Tak równa, że jeszcze ciężko mi wyróżnić jakiś utwór. Klasyczny hard'n'heavy. Świetne solo Barti wymyślił. Chyba ulubiony jest na razie The Evil and The Troy - uwielbiam tą krótką gitarową melodyjkę. Już na koncercie ją wychwyciłem, a potem słuchając z płyty od razu poznałem. A The Song Will Remain brzmi, jak nagrane przez Purpli z Coverdale'em na wokalu. O, wiem co mi się nie podoba :D Ostatni otwór kończy się ściszając, nie ma kilku sekund ciszy i najczęściej nie zdążę zatrzymać ;)
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez bardecki » Wt lut 17, 2015 9:29 am

Co do mojej wypowiedzi to raczej chodziło mi o samo wykonanie live,po prostu nie podoba mi się;w porównaniu do najnowszego live Turbo,to 3 liga :cry: A co do samej twórczości Ceti,to w mojej lidze jest w połowie stawki,zawsze lubię posłuchać kilku kawałków z Lamiastraty czy Demonów,nawet podoba mi się The shadow,ale Perfecto to dla mnie poracha,dosłownie jeden kawałek wpadł mi w ucho.Ghost już lepiej,jest tam parę fajnych pozycji.Najnowszej płyty jeszcze nie mam,jak nabędę to się wypowiem.
bardecki
Syn Burzy

Postprzez bardecki » Wt lut 17, 2015 10:04 am

A pamiętacie Ceti live na podwójnym albumie? Tamto wykonanie też nie przypadło mi do gustu. :?
bardecki
Syn Burzy

Postprzez Nogard » Śr lut 18, 2015 12:39 am

Ad post powyżej - stałem w pierwszym rzędzie na tym gigu i bardzo miło wspominam, zarąbiście było, ale do płyty z koncertu coś nie wracam. Ogólnie CETI widziałem kilkanaście razy, bywały zarąbiste sztuki jak i obiektywnie patrząc nieudane - pod tym względem wypadają gorzej niż Turbo, które moim zdaniem gra koncerty na równym poziomie. Ostatnio trochę się z CETI rozmijamy, ale to raczej z tego powodu, że coraz mniej interesuję się nową muzyką, a na koncerty niestety prawie nie chodzę.
Ale dla mnie wciąż zdecydowanie numer 1 jak chodzi o szeroko rozumiany power metal w Polsce.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez OzzMaster » Cz paź 22, 2015 6:12 pm

Mam na zbyciu jeden bilet na jutrzejszy koncert w Poznanu. Niestety nie mogę się pojawić. Info na priv :)
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Iron42 » N lis 29, 2015 10:37 pm

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/new ... Id,1929564

Muzycy Ceti mieli wypadek w Niemczech.Na szczęście to nic poważnego.
Iron42
Anioł Zła

Postprzez krusejder » N lis 29, 2015 11:56 pm

es ist besser, die deutsche Sprache benutzen zu können, wenn in Deutschland bleiben
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Iron42 » N paź 16, 2016 12:24 pm

Obrazek
Tutaj cisza a 7.10.2016 wyszedł nowy album Ceti -Snakes Of Eden.Jak pierwsze wrażenia? Słuchał ktoś ?
Jak dla mnie album stoi na dobrym poziomie(mocna czwórka) ,bardziej radosny niż Brutus Syndrome ,szkoda ,że tak mało słychać klawisze Marihuany ale jednak dalej jest to stary dobry heavy metal !
Wrażenia jak najbardziej pozytywne!
Iron42
Anioł Zła

Poprzednia strona

Powrót do Projekty