16.06.2015 - Poznań (koncert z EXODUS)

Informacje oraz relacje z archiwalnych koncertów grupy.

Re: 16.06.2015 - Poznań (koncert z EXODUS)

Postprzez Seraf » Wt cze 16, 2015 4:56 pm

Wszystko spoko, gdyby nie fakt, że o 5:30 trzeba wstać do roboty.. Do zobaczenia pod sceną :)
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez 1984 » Śr cze 17, 2015 9:20 am

Mi groziło to, że w ogóle nie trafię na koncert, właśnie ze względu na pracę.

Do rzeczy!
Moja pamięć zanotowała następujące tytuły z tego dnia:

1. "Ostatni wojownik",
2. "Kawaleria szatana cz. 1",
3. "Myśl i walcz",
4. "The Raven",
5. "Kawaleria szatana cz. 2",
6. "Seans z wampirem",
7. "This war machine",
8. "Żołnierz fortuny".

Warto zauważyć, że polskie zespoły i Exdus grały o czasie. Nie wiem jak końcówka głównego zespołu, bo nie dotrwałem do końca, każdy już bywa zmęczony, gdy wstaje o 4-ej rano ;)
Osobiście uważam, że najlepiej wypadły utwory spod znaku trash Turboli, reszta była adekwatnym dopełnieniem całości. Choć można było włączyć "Wybacz wszystkim wrogom" ;)
Alastor zagrał krótko i przekrojowo, należą się słowa uznania zespołowi za otwarcie tego koncertu. Utworu "Apage" nie mogłem rozpoznać, może to nie tyle biały kruk, ile tak jak wspominał Mish, to bardzo zamierzchłe czasy :)
Warto było iść i posłuchać z polskimi zespołami, jak ktoś dodatkowo przepada za Exodusem, to wygrał co najmniej podwójnie.

PS

Alastor:
1. "Crawling",
2. "Look at me",
3. "Głową w mur",
4. "Nieprawdopodne",
5. "Apage",
6. "Fuck".
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez Iron42 » Śr cze 17, 2015 9:31 am

Po za Ostatnim Wojownikiem i Kawaleriami I i II to set w Poznaniu zupełnie inny niż w Warszawie.Plus jeden numer u Was więcej.
A kto grał na perkusji ?Widzę "Myśl i Walcz " i "This war machine" z nowej płyty więc pewnie wrócił Bobiś?
Iron42
Anioł Zła

Postprzez Seraf » Śr cze 17, 2015 6:59 pm

Krótko mówiąc - był rozpierdol. Liczyłem też, że może Turbo zagra coś "nowego", jak np. Bogini Chaosu czy Enola Gay, ale się nie udało. Do Exodusa nie mam żadnych zastrzeżeń. Nawet nagłośnienie było całkiem dobre, czego nie uświadczyłem na ostatnich koncertach, które były w Eskulapie. W każdym razie, było warto przyjść.
A na garach Bobiś, zdążył wrócić :)
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez 1984 » Śr cze 17, 2015 11:51 pm

Jeśli chodzi o nagłośnienie, to Alastor miał niezbyt udane. Mimo tego i tak było warto :)
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez Frodli » Cz cze 18, 2015 4:28 pm

Świetny koncert, przy okazji mój dziesiąty :) I pierwszy, na którym nie usłyszałem żadnego "nowego" kawałka - ale usłyszeć na żywo "Seans z wampirem" rekompensuje wszystko :D
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Caleb » Pt cze 19, 2015 7:53 pm

Rewelacyjny występ! Totalna thrashowa jazda. Świetnie się bawiłem! :twisted: Porównując z Wawą cieszę się, że Bobiś zdążył dojechać do Poznania, bo na "taki koncert" Turbole przygotowali doskonały set. Exodus również wymiótł. Nie znałem twórczości, jednak nie dziwię się, że należą do legend Thrashu. Obłędne solówki, ale rytmiczne galopady dość podobne. Jednak dla mnie Turbo jest ciekawsze, bardziej różnorodne. Poza tym w Turbo śpiewa Tomek, a Souza zdawał się wykonywać cały koncert "jednym głosem". Za to również jest świetnym frontmanem!
Nagłośnienie całkiem dobre, selektywne, jak na Eskulap. Oczywiście "gwiazda wieczoru" musiała zabrzmieć lepiej, ale na Turbo też bez tragedii, Tomka było dobrze słychać. Chłopaki również dobrze się bawili, Voyth szalał.
Publika w przeciwieństwie do Wawy (sądząc po filmikach Krusejdera - wielkie dzięki,jak zwykle! :metal: ) bawiła się w sposób, jak na tym koncercie https://www.youtube.com/watch?v=aumoS6vW_c4
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum koncertowe