forum is DEAD

Dyskusje, propozycje, opinie na temat tego forum...

forum is DEAD

Postprzez nat54ret » So lip 19, 2008 1:26 pm

forum nie istnieje panowie i panie.... byl koncert. i ani na stronie a ni na forum nikt nie daje fotek, relacji z koncertu a napewno ktos byl. chociazby zespol moglby cos wrzucic, nie uwazacie? Voyth na naszej-klasie (SIC!) wrzuca foty z koncertu a na stronie zespolu i forum tego nie ma !!!!!! zero info z ich strony. ZESPOL NIE ISTNIEJE JAK DLA MNIE i to forum tez, pisalem pare dni temu jakies tematy, cos do dyskusji a NIKT NIC NIE PISZE. przykro mi jest
nat54ret

Postprzez nat54ret » Pn lip 21, 2008 4:19 pm

mam szacunek ogromny dla Voytha za wszytsko co stworzyl, bo to muzyke robil i robi nadal. ALE nie potrafi organizacyjnie tego zespolu utrzymac, Turbo bylo silne jak byl tam Kupczyk. jak go nie bylo turbo sie rozpadlo(90-92), nie istnialo(praktycznie cale lata 90-siate), a teraz ucichlo i nawet HOFFMAN MA W DUPIE FANOW i fanow, bo wrzuca foty z koncertow na nasza-klase a nie na strone zespolu czy na forum. i jak teraz spodziewac sie ze sprzedadza boxy turbo (za ok 300zł) kto to kupi? jak maja sie pojawic nowi fani skoro nawet starzy na tym forum no.... nie ma ich no.... od pieciu dni na moj temat, posty nikt nie odpowiada. rozumiem ze mozna byc zajetym, ale wejdzcie na strony innych zespolow i zobaczcie jak funkcjonuja. szacunek dla niego pozostanie na zawsze, ale tylko tyle. bo przyszlosci dla Turbo nie widze. Turbo IS DEAD i nic tego nie zmieni
nat54ret

Postprzez Nogard » Wt lip 22, 2008 2:28 am

Wyluzuj.

Na koncercie bym był i relację bym wrzucił, ale byłem na dawno zaplanowanym wypadzie za granicą, a Turbo wyskoczyło w ostatniej chwili. Mogę wrzucić relację z koncertu Pokolgep sprzed tygodnia - wrażenia arcyciekawe, niezapomniane i już planujemy następny wypad... :)

Heavy metal na Węgrzech ma się bardzo, bardzo dobrze.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Wt lip 22, 2008 12:37 pm

Do nat54ret! Rozumiem Twój żal i rozgoryczenie... Sam, wielokrotnie w tematach o koncertach lub w dziale z fotkami prosiłem o relacje, o napisanie czegokolwiek o zakończonym koncercie... Najczęściej kończyło się to po prostu głuchą ciszą... Prawie zero odzewu... Najwidoczniej na owych koncertach nie było fanów którzy chcą udzielać się na forum zespołu...

Jednak nie zapominaj proszę o jednym - przyjmujemy taki stan rzeczy jaki jest, ponieważ nic nie jesteśmy w stanie zrobić... Bo co? Zmusisz kogoś do napisania relacji? Nie, dlatego pamiętajmy o tym, że jak będziemy na koncercie Turbo, napiszmy później o tym wydarzeniu parę słów.

Co do spraw organizacyjnych wewnątrz zespołu to nie nasza to sprawa i lepiej dać sobie spokój z dyskusją na ten temat...

Biadolić można zawsze, ale czy to coś zmieni...?
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez nat54ret » Wt lip 22, 2008 7:11 pm

Paulo: "Jednak nie zapominaj proszę o jednym - przyjmujemy taki stan rzeczy jaki jest, ponieważ nic nie jesteśmy w stanie zrobić... Bo co?"

"Biadolić można zawsze, ale czy to coś zmieni...?"

stary ok. rozumiem. spoko. Ale popatrz no.. piszac takie rzeczy moge zwrocic uwage niektorych osob na pewien problem. Bo jest mozliwosc wrzucenia fotek z koncertu i podania setlisty na oficjalnej stronie jako news "po koncercie" przez zespol. Przeciez Hoffman ja juz mowilem na naszej-klasie wrzucil fotki z tego koncertu. Sprawa traktowania fanow!!!! nie biadole. ja po prosru mam cicha nadzieje ze ktorys z czlonkow zespolu wejdzie moze na forum i przeczyta to. wlasnie nie mozemy przyjmowac tego jak jest tylko musimy starac siue cos zmienic!!!!!!! przyrzekam ze jak bedzie koncert turbo w takim miejscu ze dam rade pojechac to zloze relacje, fotki i ogolnie przezycia z koncertu. pozdrawiam wszystkich
nat54ret

Postprzez Paulo » Wt lip 22, 2008 7:56 pm

Być może ktoś z bandu tutaj zagląda (kiedyś tak było) więc zobaczy że na pewno słusznie zwróciłeś na tą sprawę uwagę.
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez nat54ret » Śr lip 23, 2008 1:05 pm

napisalem do niego na naszej-klasie, ze w imieniu fanow a szczegolnie z forum prosze o wrzucenie jakiegos newsa i zdjec na strone albo forum
nat54ret

Postprzez krzyżyk » Cz lis 27, 2008 7:56 pm

postaramy się tutaj częściej zaglądać :), no i oczywiście podawać jakieś nowinki z pierwszej ręki...
krzyżyk
Syn Burzy

Postprzez Paulo » Cz lis 27, 2008 10:18 pm

Temat jest mało adekwatny do sytuacji... :lol:

Forum is not dead... :lol:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Wiwern » So lis 29, 2008 1:37 am

jasne, że nie jest...
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez LastWarrior » N lis 30, 2008 11:06 pm

Forum is Alive! Pisze na nim może niewiele osób, ale to prawdziwi Fani :)
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Nogard » N lis 30, 2008 11:11 pm

Wszyscy trzej? :wink:

No... może z dziesięciu się uzbiera :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » N lis 30, 2008 11:21 pm

Siła NAS !! :P
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » N lis 30, 2008 11:24 pm

Prawdziwa potęga, no :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » N lis 30, 2008 11:39 pm

Może rzeczywiście tak jest jak napisała Fanka Wojtka Hoffmanna że ludzie po prostu nie wiedzą o czymś takim jak forum dyskusyjne itp...
Paulo
Administrator
Administrator

Następna strona

Powrót do O forum