Propozycje

Dyskusje, propozycje, opinie na temat tego forum...

Postprzez Glan_Anonim » N sie 20, 2006 3:50 pm

Postawienie własnego forum jest banalnie proste, tylko trzeba mieć serwer. Bezpłatne serwery oferujące php i sql też się często sypią.
Glan_Anonim

Postprzez Stoow » N sie 20, 2006 6:31 pm

Jesli chce mieć się coś porządnego to trzeba zainwestować w serwer ;) A niektóre oferty są przystepne.
Stoow

Postprzez Paulo » Pt gru 01, 2006 2:48 pm

1. Co myślicie o tym,by utworzyć temat o sprzęcie (gitary, piece, efekty, bębny) chłopaków z Turbo?

2. Fajnie byłoby również to, gdybyście umieszczali wszystkie linki dotyczące aukcji internetowych związanych z zespołem (płyty, pamiątki itp.).
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez LastWarrior » N gru 17, 2006 2:19 am

Aukcji jest naprawdę całkiem sporo - ale jak będzie rzeczywiście coś extra to postaram sie oczywiście dać znać.
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Piecyk » N sty 14, 2007 3:57 am

Emoty włączone, cytaty naprawione, temat z aukcjami dodany. Pozdawiam- boss. :twisted:

A na przyszość Paulo to nie proponuj tylko zakładaj tematy, jak sie nie przyjmą to zawsze można wywalić :)
Piecyk
Syn Burzy

Postprzez seventh son » Śr kwi 18, 2007 6:12 pm

Może rzeczywiście Paulo ma rację i warto by dodać temat SPRZĘ T??? co?
seventh son

Postprzez Piecyk » Cz sie 16, 2007 6:31 pm

Wylączyłem opcje aktywacji kont, co spowoduje że forum znów będzie narażone na zmasowany atak botów, ale teraz przynajmniej będzie można rejestrować się bez żadnych problemów.
Piecyk
Syn Burzy

Postprzez creed » Wt sie 05, 2008 3:02 am

z tego co mi sie wydaje nie mozna wysylac postow z linkami (nawet bedac zarejestrowanym uzytkownikiem), prawda?

jesli dobrze mi sie wydaje to dobrze byloby o tym napisac w komunikacie bledu, bo ja sie przed chwila z tym niezle pouzeralem...
creed

Postprzez Cresp0 » Śr sie 06, 2008 12:34 am

http://www.turboband.fora.pl/

^^ jak widac mozna :)

mysle ze to przypadek lub jakas twoja pomylka 8) ale kto wie...
Cresp0
Syn Burzy

Postprzez creed » Śr sie 06, 2008 10:55 am

faktycznie mozna...

hmmm - to moze ja bede mogl dopiero po napisaniu trzech postow? bo cos w tym stylu mi sie wyswietlilo...

test: http://www.polskieradio.pl/muzyka/wydarzenia/artykul58863.html

o dziala :)

w kazdym razie komunikat bledu byl jednak dosyc mylacy (sugerowal, ze w ogole nie moge nic pisac...)
creed

Postprzez pawelenator » Pn gru 08, 2008 12:45 am

Nie wiem, czy dobrym pomysłem jest możliwość pisania przez niezarejestrowanych - z doświadczenia wiem, że taki patent prędzej czy później skutkuje ostrym napływem spamu. Tekst z obrazka nie jest żadną przeszkodą dla spam-bota. Sam udzielam się na różnego rodzaju forach dyskusyjnych od dłuższego czasu i coś wiem na ten temat.

Jednak uważam, że warto pomyśleć o tym, by z czasem przenieść forum na jakiś płatny serwer. Serwer fora.pl czasem bywa przeciążony, co niekiedy skutkuje komunikatami o błędach.

Pozdrawiam
pawelenator
Embrion

Postprzez Nogard » Pn gru 08, 2008 3:01 am

To forum póki co całkiem nieźle działa na tym serwerze :)

Natomiast gości zdecydowanie zmusiłbym do rejestracji. Teraz jest bałagan straszny...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pn gru 08, 2008 4:34 pm

Też tak uważam, powinna zostać zablokowana możliwość pisania postów przez osoby niezarejestrowane... Mam pewne doświadczenia z takimi osobnikami... Napinaczom-onetowcom mówimy - nie! :twisted:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » Śr gru 24, 2008 2:24 am

Popieram mojego poprzednika.

Mam pytanie do kierownictwa forum, czy myśleliście o zorganizowaniu czata członków zespołu z forumowiczami ? Jeśli macie kontakt z zespołem i powiedzmy dwie osoby z zespołu znalazłby czas to czemu nie ?

Takie spotkania na czatach są czymś pozytywnym dla obu stron. Dla zespołu w kwestii promocyjnej i informacyjnej a dla forum - odżycia. Po czacie mogą powracać stare tematy, można rozwijać dyskusje gdy są jakieś konkrety od zespołu.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Śr gru 24, 2008 2:28 am

"Kierownictwa" nie ma tu od dawna :lol: Myślę, że na pewno dałoby się zorganizować czata, gdyby tylko byli chętni. Nie wiem, czy jest wielki sens, jeśli zainteresowane będzie pięć osób, a boję się, że tak by było... Chociaż może gdyby ogłosić to również na stronce Turbo z tygodniowym wyprzedzeniem, wpadłoby więcej osób... chyba jest to rzecz do przemyślenia, głównie dla Zespołu :wink: Pomysł fajny :)
Nogard
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O forum