Propozycje

Dyskusje, propozycje, opinie na temat tego forum...

Postprzez Wiwern » Cz maja 21, 2009 7:34 pm

można by zrobić nowy "now playin '", a stary trzymać w tzw koszu/archiwum.
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Nogard » Cz maja 21, 2009 7:38 pm

Chyba nikt się nie cofa w tym temacie, więc osobiście byłbym za wyczyszczeniem tego i późniejszym czyszczeniem również, kiedy uzbiera się kilka stron :)

Sam temat bym na pewno zostawił - można w nim poznać masę interesującej muzyki...

Ale jeśli komuś zależy na przeniesieniu starego tematu do archiwum, jak o mnie chodzi, mógłby sobie gdzieś tam wisieć taki zamknięty wrak. W sumie bez wielkiego znaczenia...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Zagor » Cz maja 21, 2009 7:50 pm

Tyle że zastanów się Wiwern - czy przeglądałbyś za tydzień na przykład te 90 stron tematu? Własciwie jesli pojawiały się tam istotne informacje oprocz okladek, to bylo ich malutko. To był temat slużący do reanimacji forum. A o licznik postów się nie martw :)

Edit:

A i jeszcze jedno.

Czytacie forum, jeżeli natkniecie się na jakiś offtop albo posty do usunięcia - np. z samą emotką albo "masz rację" to prosze dawać znać gdzie - czy mnie czy Paulowi czy Nogardowi. Ułatwi nam to pracę :)

Dziękuję
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Cz maja 21, 2009 9:09 pm

Spoko, zrobimy tu powolutku porządek :twisted:

Zabieram się za tematy "koncerty 2008" i "koncerty 2009". Jestem już w domu i postanowiłem, że robię sobie jutro wagary od zajęć, co mocno ułatwia mi życie, bo miałbym trochę nauki na kartkóweczkę i stresu przez grożącego mi 3-minute impromptu speech na angielskim ;p Tak że możemy się zgadać na czacie jakoś niedługo jak o mnie chodzi :)

Czy mi się wydaje, czy coś z forum nie tak? Mam nadzieję, że to serwer nawala, a my nic nie spieprzyliśmy :twisted:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt maja 22, 2009 10:52 am

Pierwsze koty za płoty, czyli pierwsze błędy popełnione :lol:

Chciałem przenieść tematy o koncertach Iron Maiden i Megadeth w inne miejsce i jakimś cudem je usunąłem...

Sorry :oops: Mam nadzieję że nikt za nimi tęsknił nie będzie...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt maja 22, 2009 11:27 am

Spoko, w tym przypadku na szczęście nic strasznego się nie stało, a przynajmniej zniknęły wnerwiające dowiązania :mrgreen:

Moja propozycja, o której pisałem wczoraj na czacie, a z którą doszedłem w końcu do ładu, jest tu:

http://turbole.ugu.pl/koncerty.htm

I tu:

http://turbole.ugu.pl/turbo.html

Wersja niedokończona, do poprawienia, do dodania skanów okładek itp., jeśli chwytacie ideę :wink:

I przydałoby się znaleźć inne miejsce, bez reklam.

Ogólnie - proponowałbym taką stronę, na której zebralibyśmy własne informacje, których nie ma nigdzie indziej. Może też nasze zdjęcia i relacje z koncertów? Nie wiem, sprawa otwarta.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Żubr » Pt maja 22, 2009 12:27 pm

No fajnie, fajnie :)

A dałoby radę zrobić w ten sposób, aby jednak zrobić na forum dział te archiwum ( nazwa robocza) i jak wejdzie się w ten dział to byłyby tematy każdy o jednym koncercie. Dopiero po kliknięciu na wybrany koncert otwierałoby się www gdzie byłyby fotki w tabelach/lub bez (zależnie ile będziemy ich mieć) oraz inne linki?

Boję się ze link do stronki z koncertami może nie być czytelny dla świeżych osób, natomiast dział co proponuję byłby bardzo czytelny i na szpicy.

Oraz czy jest możliwość aby zamiast www zrobić tabele z fotkami używając kodów na forum - to pytanie do speca Zagora :)?
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Nogard » Pt maja 22, 2009 12:34 pm

Z tymi rzeczami to jest tak, że wszystko się da zrobić, tylko że jeśli trzeba by było siedzieć nad tym kilka dni, to komu się chce... Obrazek Może Zagor będzie wiedział co i jak.

Moja wizja tej zaproponowanej strony jest taka, że stronka byłaby osobno i tylko dałoby się z niej przejść do forum :wink: Ale wszystko to sprawa otwarta...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt maja 22, 2009 12:40 pm

I tak super robota :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt maja 22, 2009 1:51 pm

Przez temat "koncerty 2009" już się przeryłem. Zostało tam troszkę postów, które dobrze by było przerzucić w inne miejsca, ale dość mocno zaburzyłoby to chronologię i tok wypowiedzi, bo są to np. posty sprzed koncertów w Nowej Soli i Toruniu i gdyby je wrzucić do odpowiednich tematów, wylądowałyby na samym dole, jako najnowsze, więc nie widzę innego wyjścia, jak je zostawić... Wszystkie "kluczowe" wypowiedzi, tj. zdjęcia i relacje bez problemu przeniesione :)

Na później zostaje temat "koncerty 2008".
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt maja 22, 2009 1:55 pm

Zamknąłem go więc na razie damy sobie z nim spokój.
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt maja 22, 2009 1:56 pm

Tylko że chyba były tam jakieś zdjęcia z koncertów Turbo, które warto by było podpiąć pod odpowiednie tematy :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pt maja 22, 2009 1:58 pm

OK. Zajrzę tam...

edit -> zrobione.
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » So maja 23, 2009 5:49 pm

Żubr -> nie da się robić tabelek w forum, przynajmniej nie w tej wersji. Do takich rzeczy najlepsza jest strona http://www. Co do stronki i forum i czata mieliśmy różne pomysły na IRCu :P Jeszcze dziś to obgadam z kim trzeba tak jak pisałem na IRCu.

Nogard, Paulo - usunąłem Wasz słodki offtopic noworoczny ;d (Zagrycha)

Teraz będę czyścił temat o aukcjach internetowych. Linki do allegro po dłuższym czasie wygasają, więc nie ma co obciążać bazy śmieciami.

Przejrzałem cały temat propozycji żeby sobie odświeżyć sprawy poruszane przez długi czas, po pierwsze

-blokada pisania przez niezarejestrowanych. Jestem zdania, że TRZEBA to zrobić. Nasze chlopaki z zespołu piszą często jako goście...ale....przecież KAŻDY może napisać bzdury i podpisać się ich nazwiskiem. Myślę że to ważna sprawa, trzeba będzie poinformować zespół wcześniej.

-jest jeszcze jedna kwestia poruszana w tym temacie, ale nie będę mówił o niej glośno. Jak będę pewny to napisze.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Paulo » So maja 23, 2009 6:11 pm

Blokada pisania przez osoby niezarejestrowane włączona. Voyth 'a, Bogusza poinformuję o tym mailem. Krzyżyk zawsze się loguje :)
Paulo
Administrator
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O forum