Knajpa

Wszystko i o wszystkim...

Re: Knajpa

Postprzez Wiwern » Pt wrz 17, 2010 7:24 pm

harissa
to jest zajebiste! Smarowałem sobie tym kurczaka z grilla, ale wcześniej zrobiłem błąd, że najebałem sobie tej harrisy ile wlezie na frytki, bo z ketchupem pomyliłem :D Teraz mam ją w chacie, kupiłem sobie kubek tego w proszku i będę rozrabiał z wodą.
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Zagor » Pt wrz 17, 2010 9:27 pm

Kurde, dostałem dziś 1,5 litra jakiegoś piwa "Staropolskiego mocnego" (7%) w plastikowej butelce :lol:
nawet daje rade :D jakoś całkiem nieźle idzie.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez OzzMaster » Pt wrz 17, 2010 10:46 pm

zagor19 napisał(a):Kurde, dostałem dziś 1,5 litra jakiegoś piwa "Staropolskiego mocnego" (7%) w plastikowej butelce :lol:
nawet daje rade :D jakoś całkiem nieźle idzie.

Moim zdaniem smakuje to, jak Dębowe Mocne z Żywcem Zdrój
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Executioner » N paź 17, 2010 11:04 am

Ostatnio zalewam się domowymi samogonami, które czczę na równi z klasykami gatunku jak "Wyborowa" czy "Jack Daniel's" :wink:

Marcos: końska tarninówka to rzecz nie do dostania w sklepach. Wytwarzana z owoców tarniny (cokolwiek to jest) przez człowieka noszącego tę szlachetną ksywkę. Chyba jedyna nalewka, którą da się upić bez wcześniejszej zamuły, która doprowadza do zaprzestania spożycia. Wchodzi na sucho, smakuje zajebiście. Aż mnie smaki złapały :wink:
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Wiwern » N paź 17, 2010 11:08 am

Kuzyn mi wczoraj zrobił dobrego drinka z wódki, soku pomarańczowego i plastra cytrynki. Niby prosta rzecz, a dobra. Spiłem się jak świnia na imieninach babci :D
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Executioner » N paź 17, 2010 11:14 am

Jak byłem niedawno na robotach polowych w stronach Zagora i Marcosa, to uraczono mnie tam zajebistymi drinkami z "Żołądkowej Czystej De Luxe", "Zbyszka Pomarańczowego" i lodu. Jak drinków nie trawię, tak te mi wchodziły tak przyjemnie, że nie pamiętam do dzisiaj jak mi zleciała tam cała noc u pewnej damy i kiedyż konkretnie się zajebałem jak szpak... 8)

Do pełnej afirmacji życia kiedyś propagowanej przez przezacne Sarcófago zabrakło mi jednynie seksu i metalu :D

Generalnie uwielbiam Wschód, bo tam ludzie umieją imprezować i jak się zakurwią, to nie napierdalają się od razu tylko zajebiście bawią :wink:
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Zagor » N paź 17, 2010 12:35 pm

A ja zacząłem powiedzmy eksperymentować, ale nie z piciem, a wytwarzaniem. :D Prawdopodobnie za pół roku otrzymam około 15-17 litrów zajebistego wina z winogron. :)
Póki co sok (po wstępnej fermentacji) + woda + cukier siedzą od dwóch dni w balonie, wszystko wygląda zajebiście, kolor intensywny.

Generalnie uwielbiam Wschód, bo tam ludzie umieją imprezować i jak się zakurwią, to nie napierdalają się od razu tylko zajebiście bawią

To prawda, ostatni balet to nieustanne picie od 20 do 5, potem o 6 wake up i po chwili trzeba było jechać do Lublina. Masakra. Najlepsza impreza ever. :mrgreen:

Executioner, a gdzie byłes i co robiłes? :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Executioner » N paź 17, 2010 1:29 pm

Pracowałem na ogórkach w Hrubieszowie, bo niedaleko mam stryja. Dwakroć urżnąłem się u sąsiada przecudnym bimberkiem :D
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Executioner » So gru 18, 2010 12:42 am

Widać, że teamt umiera... Tracę wiare w ludzi :P Ostatnio bydlę się żurawinówką i ukraińskim Medoffem. Myślał ja, że dziś będzie małe rzyganko, ale skończyło się na zgadze :wink:

Ogólnie, kurwa jesień idzie :wink:
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez 1984 » So gru 18, 2010 9:21 am

Ja po tygodniu pracy kupiłem sobie czteropak Leżajska, ale wypiłem tylko dwie puszki. Nie miałem po prostu ochoty się skacować :)
Na tankowanie przyjdzie jeszcze czas :D
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez cHaSz » So gru 18, 2010 12:08 pm

Ja osobiście lubię się uraczyć takimi piwkami jak "Smoki" (Nebieski, Złoty, Czarny, Czerwony) od browaru Fortuna. Dostepne z tego co wiem w sieci Delikatesy.

A i ostatnio w rece wpadlo mi bardzo smakowite piwko "Gniewosz - Koźlak" z takim wczesnosredniowiecznym wojem na etykiecie. Ten browarek jeste w takich specyficznych malych butelkach typu Hubert Pils. Super piwko :)
cHaSz
Szalony Ikar

Postprzez Zagor » So gru 18, 2010 3:01 pm

Ja z kolei przeszedłem na Harnasia - kosztuje jedyne 1,59zł w sklepie koło akademików UMCS.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Marcos » N gru 19, 2010 9:15 pm

zagor19 napisał(a):w sklepie koło akademików UMCS.

W Bosie? Jeżeli chodzi o ten sklep, to kiedyś były tam wszystkie odmiany Karpackiego - dobre piwko :-] Teraz muszę nabyć Perłę Niepasteryzowaną...
Marcos
Szalony Ikar

Postprzez Executioner » Pn gru 20, 2010 10:49 am

Marcos napisał(a):Teraz muszę nabyć Perłę Niepasteryzowaną...

...i widział Pan Bóg, że to było dobre :wink: Ja się jakieś pół roku temu to totalnie na piwo niepasteryzowane przerzuciłem. Polecam "Żywe" :wink:
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Zagor » Pn gru 20, 2010 3:59 pm

Marcos napisał(a):
zagor19 napisał(a):w sklepie koło akademików UMCS.

W Bosie? Jeżeli chodzi o ten sklep, to kiedyś były tam wszystkie odmiany Karpackiego - dobre piwko :-] Teraz muszę nabyć Perłę Niepasteryzowaną...

Naprzeciwko Bosa - w tym supermarkecie Milea. Tam jest istna taniocha.
Zagor
Ostatni Wojownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic