Knajpa

Wszystko i o wszystkim...

Knajpa

Postprzez 1984 » So wrz 11, 2010 3:58 pm

Piję sobie Perłę Export, mam jeszcze wersję Pils. Muszę powiedzieć, że ładnie pachnie, wygląda i smakuje :) Czuć dobre proporcje chmielu i całej reszty :) Smaku nie pamiętałem, dlatego wolałem sobie przypomnieć :)
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Re: Luźny offtop

Postprzez Marcos » Pn wrz 13, 2010 7:36 am

Perła Chmielowa - Nasza Królowa. Probably najlepsze piwa w Polszcze (perła, perła export, perła mocna):-]
Marcos
Szalony Ikar

Postprzez Żubr » Pn wrz 13, 2010 9:20 am

Probably najlepsze piwa w Polszcze (perła, perła export, perła mocna):-]

... i Kasztelan Niepasteryzowany :) ale tylko ten dobry, czyli np z Bomi (cena taka sama jak w zwykłym osiedlowym sklepie 2,30 -2,39)
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Executioner » Pn wrz 13, 2010 12:34 pm

Niepasteryzowane miażdżą, nie ma kaca po nich. Od piątku godzina 21:00 do niedzieli godzina 6:00 nie byłem trzeźwy :D
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Marcos » Wt wrz 14, 2010 7:51 am

Exec - jak zwykle :D Widzę kontynuację tematu o alkoholu z forum Monstrumów tu uprawiasz ;-)
Marcos
Szalony Ikar

Postprzez Executioner » Wt wrz 14, 2010 8:10 am

Przydałoby się coś w rodzaju sławetnego tematu: "ND - Now Drinking" :D Forum "Potworów" było niewąskie, ale dostałem bana w końcu :wink:

A za piwkiem niepasteryzowanym szaleję od dawna - ostatnio "Żywe" spożywałem, a do tego domowa śliwowica, "Cytrynówka Lubelska" i "Sobieski" jeśli chodzi o ostatni weekend :wink: Wszystko zakąszane tostami z szynką i serem oraz parówkami z musztardą :D A w niedzielę z wokalistą Retribution (supportują Exumer 18-ego w Warszawie) i Cremastera w jednej osobie poszliśmy do "Burger Kinga", bo bardzo dobre żarcie tam jest (kultowy "Double Cheeseburger"). Mogę opowiadać długo o tym weekendzie. W poprzedzającą środę zniszczyłem się "Finlandią" i "Stockiem".

Jakiś miesiąc temu miałem parcie na "Jacky'ego Dee" - z lodem, a "Pepsi Cola" do przepicia (bez mieszania). W piątek sobie chyba pierdalnę parę szklaneczek :wink: Z tego co pamiętam, to Pan też lubisz pierdalnąć dobre rzeczy ze stanu Tennessee :wink:

Jak widzisz przyjacielu - temat-rzeka :wink: Z alkoholowym pozdrowieniem :!:
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Marcos » Wt wrz 14, 2010 12:12 pm

Ano lubię lubię, ostatnio w kolorach bawię się najlepiej - zakupiłem taki jakiś wynalazek o nazwie Żołądkowa Gorzka z miodem i choć miodu nie lubię, to jednak z ziołami mi podszedł :-]
W sobotę wódka + sok z pomarańczy (nie wiem jaka, bo to Szwagier miksował), w niedzielę delikatnie - kilka kielichów wódki Orkisz (polecam), a wczoraj Grant's z lodem i colą. Ale też delikatnie, tak na noc, bo codziennie autem do pracy jeżdżę, więc nie przesadzam, a poza tym zdrowię szlachetne nikt się nie dowie, że już nie to :-]
A z piw ostatnio ino mocne - Perła Mocna, 'powiększany' o 13% Okocim Mocny z biedronki :D (zacny w smaku swym i tani), a także wynalazek - Argus z sieci Lidl (w tym tygodniu można każde dwie sztuki po 3 zł dostać), całkiem niezły jak na brandowane piwo :-]
Jacka zwanego też Danielem już dawnom nie spożywał (będzie z pół roku, trzymam litra dostanego od Żony na specjalną okazję)...
A za założeniem 'Now Drinking' podpisuję się wszystkim czym umiem, bo czasem (jak z książkami i płytami) można się dowiedzieć o czym dobrym i rozszerzyć swe horyzonty :-)
Marcos
Szalony Ikar

Re: Knajpa

Postprzez Zagor » Wt wrz 14, 2010 1:57 pm

Wydzieliłem kilka postów z "Luźnego offtopa" i tak oto powstała pierwsza forumowa knajpa.* Możecie pisać o przeróżnych alkoholach do woli.

*Wstęp od osiemnastki. :mrgreen:
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez 1984 » Wt wrz 14, 2010 6:13 pm

Kurna, ja swojego jabola zakupionego jeszcze w Jarocinie nie mogę wypić, a w samotności albo do lustra pić nie będę. Planuje go spożyć w jakimś miłym towarzystwie przed koncertem Acidów w Poznaniu. Ot taka okazja bez okazji :)

Pomożecie?
1984
Upiór w Operze

Postprzez Marcos » Śr wrz 15, 2010 7:42 am

@1984 - a jak się zwie?
Wczoraj znowu dwie szklaneczki Grant'sa na dobry sen :-]
Marcos
Szalony Ikar

Postprzez Executioner » Śr wrz 15, 2010 9:33 am

Ja muszę sobie chyba dziś wieczór trzepnąć ze dwa "Jacki" z lodem na dobry sen, bo po weekendzie złapałem przeziębienie i wszystko mnie boli :P Oto właśnie skutki spania po pijanemu przy otwartym balkonie :wink: Wczoraj zdychałem, dzisiaj już jest lepiej.

Tak w ogóle to przydałaby się tzw. "końska tarninówka" do celów leczniczych :wink: Chyba nie piłem lepszej nalewki.
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Wiwern » Pt wrz 17, 2010 1:06 am

właśnie wróciłem z Tunezji, gdzie dzień w dzień żłopałem lokalne piwko o nazwie "Celtia". BARDZO DOBRE BYŁO, pozytywnie mnie to zaskoczyło, zwłaszcza że robione w kraju, gdzie miejscowym religia zabrania pić alkoholu, a nawet piwa :D
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Marcos » Pt wrz 17, 2010 6:05 pm

Końska tarninówka? Jakiś lokalny wytwór? Możesz coś więcej na ten temat napisać?
Dla mnie skończyło się rumakowanie na jakiś czas, od wczoraj chory z antybiotykami i ogólnym samopoczuciem chujowym jak 48 godzin na kacu... Nie wyobrażałem sobie tak podłego stanu nigdy...
Marcos
Szalony Ikar

Postprzez 1984 » Pt wrz 17, 2010 6:20 pm

Wiwern napisał(a):właśnie wróciłem z Tunezji, gdzie dzień w dzień żłopałem lokalne piwko o nazwie "Celtia". BARDZO DOBRE BYŁO, pozytywnie mnie to zaskoczyło, zwłaszcza że robione w kraju, gdzie miejscowym religia zabrania pić alkoholu, a nawet piwa :D

Potwierdzam smak i markę tego piwa, gdyż podczas "all inclusive'u" również się raczyłem tym piwem w ilościach półhurtowych :) Dodam tylko, że ja byłem w Tunezji na początku ramadanu, ale powiem Ci że w Islamie, to są gorliwi wyznawcy i dewoci :) Fakt faktem piwo dobre, ale raczej niespotykane w Polsce. Ja osobiście do piwa jako przekąskę polecam inny miejscowy przysmak - harissa polana oliwą z oliwek i podawana z pieczywem pszennym.

PS. Piwo ma oczywiście łagodzić palenie waty w uszach :rockon:
1984
Upiór w Operze

Postprzez Caleb » Pt wrz 17, 2010 6:28 pm

Ostatnio poznałem wiśniówkę Soplicy. Polecam fanom smakowych trunków. Mocny, intensywny smak, coś w stylu nektaru Tymbarku lub soku 100% oraz brak innego posmaku.
Orzechówka tego producenta też podobno świetna (mi nie podeszła, ale smakosze i znawcy polecają :))
Ostatnio edytowano Pt wrz 17, 2010 11:03 pm przez Caleb, łącznie edytowano 1 raz
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Następna strona

Powrót do Offtopic