Studia

Wszystko i o wszystkim...

Re: Studia

Postprzez nat54ret » N wrz 04, 2011 10:49 pm

dzięki i nawzajem :)
byle do przodu :)
nat54ret

Postprzez jajco » Pn wrz 05, 2011 8:06 pm

Powodzenia.
jajco
Syn Burzy

Postprzez Zagor » Cz wrz 08, 2011 6:02 pm

Zdane! Powodzenia walczącym dalej. :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Frodli » So wrz 10, 2011 11:51 pm

Pierwszy i mam nadzieję ostatni exam poprawkowy, energoelektronika 16 września. A potem jeszcze tydzień wakacji. Będzie dobrze :-)
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez nat54ret » Cz wrz 15, 2011 11:32 pm

Jak na razie nie udało mi się zdać ani jednej rzeczy z 4. Ale walczę dalej.

Parę obserwacji:
1) Wykładowcy to zakompleksieni, chamscy skurwysyni. Powinny obowiązywać pewne kanony kultury. Nie może być tak, że jakiś stary profesor normalnie wyzywa dorosłych ludzi.
2) Ci co podkładają gotowce, oszukują, ściągają - zaliczają i przechodzą dalej.
3) Problemu nie mają również Ci, którzy nie robią a kupują gotowe projekty - mają więcej czasu na inne rzeczy. Jak ktoś robi wszystko sam, to mu na nic czasu nie starcza.
4) Szkoda, że dzisiaj żeby zdobyć ten nic nie warty, a wszędzie wymagany papierek, trzeba się męczyć i użerać przez tyle lat..
nat54ret

Postprzez Smolny » Pt wrz 23, 2011 8:04 pm

Student semestru trzeciego melduje się - zaległa sesja wczoraj zaliczona - teraz przez grube 10dni mogę oddać się srogiemu lenistwu, tym samym wróciłem do żywych :D
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez Nogard » Pt gru 02, 2011 10:42 pm

Niedawno odebrałem dyplom. Okazało się, że niepotrzebnie zwlekałem od kwietnia, bo powiedzieli mi, że mogę sobie zatrzymać legitymację :mrgreen:
Tak to skończyła się moja długa kariera studenta i na razie kontynuacji nie planuję; życzę powodzenia wciąż studentom.
Trochę mi szkoda, że większość tego czasu zmarnowałem. Trza korzystać. Ale po studiach też się da zaszaleć, co prawda nie ma za bardzo kiedy, ale w końcu jest za co :lol:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Caleb » So gru 03, 2011 12:12 pm

Jak powiedziałem przy odbiorze dyplomu, że legitymację zgubiłem w drodze z Woodstocku. Powiedzieli, że mam napisać oświadczenie, więc tak zrobiłem:lol: Ale w końcu legitymacja była ważna do końca września :mrgreen:
Z pozostałą częścią posta się zgadzam, mam podobne odczucia :)
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Nogard » So gru 03, 2011 1:08 pm

Jak pierwszy dyplom odbierałem, zabrali mi legitymację :p Więc albo coś się zmieniło od tego czasu, albo po prostu nie odbierają legitymacji, jeśli już i tak jest nieważna. (Słyszałem, że planują przestać odbierać w ogóle, bo i tak prawie wszyscy robią jak Ty, tj. mówią "zgubiłem" - może już to weszło w życie.)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez 1984 » So gru 03, 2011 4:57 pm

Teraz przywrócili nomen omen 51 % zniżki na przejazdy, więc może być różnie.
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez Executioner » Wt sty 31, 2012 1:59 pm

Jestem w trakcie zmiany uczelni, ale cienko to widzę :P
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez nat54ret » N lut 05, 2012 9:30 pm

sesja zaliczona :) w zimowych zawsze pierwszy oddaję indeks, a w letnich mam coś do tyłu :D Wszystkie semestry parzyste mam zaliczone, a z dwóch nieparzystych z poprzednich lat mam 2 przedmioty jeszcze.. :roll:
nat54ret

Postprzez Zagor » Pn lut 06, 2012 12:20 am

Kurde, zazdroszczę i gratuluję. :D W tej sesji mam trzy ciężkie egzaminy, jeden zaliczyłem przed sesją, drugi pierwszego dnia sesji (23.01), a trzeci... przesunięty na koniec lutego, bo dziadek zachorował. Nienawidzę takiego przeciągania, zwłaszcza że od połowy grudnia przygotowywałem się do zerówek, żeby ten trzeci najbardziej popieprzony egzamin (prawo cywilne) zaliczyć w pierwszym terminie (miał to być 5 lutego) i szybko oddać indeks bo trzeba złapać kartę seminarzysty...
To i tak nic w porównaniu z piekłem, które zapowiada się w letniej. I weź tu z Euro 2012 się ciesz..
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez nat54ret » Wt lut 07, 2012 1:36 pm

Dzięki :) I Powodzenia :)
Jeśli dziadek zachorował, to co poradzić.. ale zauważyłem też takie przeciąganie (np wyjazdy, czy że komuś po prostu się nie chce). Wykładowcy nie rozumieją, że ich pracą jest robienie tych zaliczeń, sprawdzanie prac i robienie wpisów. Wkurzało mnie jak kazali przychodzić w niedzielę pisać z zaocznymi, czy wyniki egzaminu były np dzień przed drugim terminem i niewiadomo było czy się zdało- czy się uczyć znowu, czy już nie. U mnie też teraz taka sytuacja jest, że gościa po prostu nie ma i niewiadomo kiedy będzie, i kto nie załatwił wcześniej wpisów musi pisać prolongaty by zdobyć ten wpis do indeksu z czegoś, co mają zdane. I mimo że niby po sesji, to trzeba pisać i nosić pisma co tydzień.
Moje zdanie jest takie, że uczelnia to miejsce pracy jak inne, np. poczta, bank czy wodociągi itd. Skoro ludzie tam pracują, to powinni być tam ciałem codziennie by inni mogli załatwić wszystkie sprawy. Szukanie i czekanie godzinami na kogoś jest chore.
nat54ret

Postprzez Zagor » Wt lut 07, 2012 2:42 pm

Liczę na to, że rekompensatą za to przeciąganie i nabijanie nas w butelkę będzie przeprowadzenie egzaminu w formie pisemnej, a nie jak było planowane wcześniej w ustnej (koleś od lat "celebrował" ten egzamin, pytał przez 10 dni po góra 25 osób, jedną trójkę trzymał godzinę albo dłużej). W ogóle to ciekaw jestem jak ludzie się przygotują do poprawek na początek marca, gdy egzamin z cywilnego wypadnie np. 29 lutego.
Elita akademicka to zgraja chamów (z pewnymi wyjątkami), którzy mają za nic czas innych ludzi i jeszcze uważają ich za kompletnych debili (no tutaj w pewnych przypadkach można się zgodzić). Mnie najbardziej wkurwia, gdy jest ustalony termin na wpisy i prowadzący spóźnia się pół godziny. Gdybym ja przyszedł do roboty spóźniony chociaż 5 minut, to szef by mnie wyjebał na zbity pysk i pewnie jeszcze nie zapłacił. Ostatnio myślałem że mnie szlag trafi, koles spóźnił się pół godziny, wpisywał 15 ocen do indeksów na godzinę, a na końcu gdy dostałem swój indeks, okazało się że nie mam oceny, bo pracy nie sprawdził (a i tak wszystkim 4 wpisywał, bo egzamin to tylko napisanie pracy na 2 strony). Stój 2 godziny pod pokojem, gorąco jak cholera, 10 indeksów do odebrania i nie dostań oceny. Przyszedłem tydzień później po wpis i dostałem 4.
Nic mnie bardziej nie wkurwia, jak spóźnialstwo. Wydział prawa, a kolesie nie mają pojęcia o jakichkolwiek normach obyczajowych, o kurtuazji nie wspominając. :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic