Filmy i seriale

Wszystko i o wszystkim...

Re: Filmy i seriale

Postprzez Smolny » Wt maja 11, 2010 6:01 pm

Andre napisał(a):Ale jeszcze większy absurd w radiu słyszałem od innej, że jak ktoś ją przepuszcza w drzwiach autobusu, tylko dlatego, że jest kobietą, to się czuje wtedy tak jakby była osobą niepełnosprawną :lol:

Że niby niepełnosprawny = gorszy? Zaorać. :barszcz:
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez Andre » Wt maja 11, 2010 6:39 pm

Smolny napisał(a):Że niby niepełnosprawny = gorszy? Zaorać.

To lepiej jak ta feministyczna Partia Kobiet, najpierw mówiła, że Polska jest kobietą a potem, że Polska to zapijaczony facet z depresją...to w końcu jak :?: :wink:

acidolka napisał(a):jestem thrasherką

fajnie to brzmi w ustach kobiety i dość oryginalnie :)

Z seriali to pamiętam, jak z zerówki przybiegałem z zachomikowanym niedobrym żarciem w gębie, byle szybciej na Star Treka :D

Jeszcze z Arnoldem S. ten film "Uciekinier" jest dobry, jak w podziemiach walczyli :)
Andre
Szalony Ikar

Postprzez Executioner » Wt maja 11, 2010 8:05 pm

"Uciekinier" ("The Running Man" - '87) - film który wyprzedził swoje czasy. Zdecydowanie :wink:

"-A co z Człowiekiem-Piłą?
-Przerżnął sprawę..."

Co do filmów to niedługo będę robił powrót do obu części "Predatora" (1987 i 1990). Kiedyś pojawiły się spekulacje co do powstania trzeciej odsłony łączej obie poprzednie części w osobach Schwarzeneggera i Glovera, ale znając życie to nic z tego nie będzie...

Z chęcią obejrzałbym jeszcze "Pamięć Absolutną" ("Total Recall" - '90) - totalnie chory obraz przyszłości i kolonizacji innych światów.
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Caleb » Wt maja 11, 2010 10:07 pm

Executioner napisał(a):"Uciekinier" ("The Running Man" - '87) - film który wyprzedził swoje czasy. Zdecydowanie :wink:

Co do filmów to niedługo będę robił powrót do obu części "Predatora" (1987 i 1990). Kiedyś pojawiły się spekulacje co do powstania trzeciej odsłony łączej obie poprzednie części w osobach Schwarzeneggera i Glovera, ale znając życie to nic z tego nie będzie...

Pierwszy wymieniony to to, gdzie Arnold czy Sly został wciągnięty do "teleturnieju", w którym na oczach tłuszczy mieli być ofiarami i uciekali przez zawodnikami pragnącymi im zrobić krzywdę? Jeśli tak, to naprawdę świetny film.

Predzio u mnie nieprzerwanie w czołówce. Obok Obcych oraz Żołnierzy kosmosu (Starship Troopers- świetnie zrobiony, bardzo dobre efekty, niezła historia - muszę sobię odświeżyć ;) ).
Poza tym byłem/jestem miłośnikiem horrorów. Wes Craven rządził do Krzyku 2. Oprócz tego seria Laleczka Chucky - Child's Play (nie mylić z Chuckiem :lol:), kilka Piątków 13tego oraz wiele na postawie Kinga. Nie wszedłem w nowożytne kinówki (typu gore, kręgi itp.). Ze wznowień świetny był Amityville sprzed paru lat, ale oczywiście polecam oryginalną serię. Muszę odświeżyć VHSy, bo tv prawie nie oglądam. :twisted:

Jeśli chodzi o seriale, to najlepszy, jaki oglądałem to Bez skazy (chyba Nip Tick) o dwóch kumplach - chirurgach plastycznych. Genialne wątki i pojedyncze przypadki :mrgreen:

Jak byłem młodszy, to po ostatnim odcinku oryginalnego Janosika ryczałem :mrgreen:
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Andre » Wt maja 11, 2010 10:36 pm

Caleb napisał(a):Jak byłem młodszy, to po ostatnim odcinku oryginalnego Janosika ryczałem :mrgreen:

Ale ze strachu :?: A dla mnie pierwszym horrorem był Jurand ze Spychowa, z wyłupionymi oczami i bez języka, nawet teraz jak o tym pomyślę, to Freddy Krueger mógłby mu co najwyżej zakupy ze sklepu pomóc przynosić, tak mi się wbiło w psychikę :lol:

A widział może ktoś z was serię horrorów o takim gościu Coffin Joe :?:
Andre
Szalony Ikar

Postprzez Zagor » Wt maja 11, 2010 10:48 pm

Na tvn7 zaczęli w niedzielę puszczać "Miasteczko Twin Peaks"... kurwa.
Czego dobrego serialu nie można zobaczyć w ogólnodostępnej tv? Tylko te pierdolone "Na wspólnej" i inne ich gówna "Brzydule" i inne "Rozmowy o ćwoku".
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Caleb » Wt maja 11, 2010 10:57 pm

Andre napisał(a): Ale ze strachu :?:

Nie za strachu tylko ze smutku i wzruszenia. Nie pamiętasz, jak się skończył?

Bałem się oglądając i wpłynął mi na psychikę film "Ptaki" Hitchcocka :) Miałem wtedy chyba z 6 lat i wydaje mi się, że nawet całego wtedy nie obejrzałem :twisted:
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Paulo » Śr maja 12, 2010 9:21 am

Wczoraj obejrzałem "Zapaśnika" z Mickey'em Rourke... Polecam jeśli ktoś nie widział...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Andre » Śr maja 12, 2010 9:39 am

Caleb napisał(a):Nie za strachu tylko ze smutku i wzruszenia. Nie pamiętasz, jak się skończył?

Powiesili go na haku :?: Co mogło być też straszne dla dziecka :wink: A ja to kiedyś ryczałem na takim filmie o słoniu, ale niestety tytułu nie pamiętam i na "Przyjaciołach wesołego diabła" :) A pierwszy taki prawdziwy horror, który zapadł mi w pamięci to "Noc żywych trupów", do dzisiaj zresztą robi wrażenie.

Co do "Zapaśnika" to pewnie jest okey, lubię czasem nawet wrestling pooglądać, niby takie tam wyreżyserowane wszystko, ale trzeba być nie lada akrobatą, żeby robić to co oni w ringu.
Andre
Szalony Ikar

Postprzez nat54ret » Pt mar 04, 2011 4:14 pm

nie ukrywam że wypadłem trochę z tematu.. dobrych parę miesięcy nie widziałem żadnego filmu. od czasu do czasu wpadną do ucha jakieś tytuły typu: czarny łabędź, piekielna zemsta, the fighter.. ale nawet nie wiem o czym to jest. Czy ktoś poleca jakieś nowe filmy :?: :)
nat54ret

Postprzez Żubr » Pn mar 07, 2011 10:58 pm

Polecam wszystkim serial "Sons od Anarchy"

Moim zdaniem każda osoba w tym serialu jest autentyczna i wyjątkowa. Nie są to puste obrazki ota tak... aktor tak szybko wypadł z kadru jak wpadł...
Pojawie się wiele wątków, co najważniejsze są bardzo spójne... generalnie polecam gorąco... niesamowicie wciąga.

Odcinki serialu tworzy spójną całość, mi się naprawdę bardzo fajnie ogląda ;)
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Executioner » Wt mar 08, 2011 9:51 am

Żubr napisał(a):Polecam wszystkim serial "Sons of Anarchy"

Bardzo dobra rzecz. Fajnie poprowadzony wątek rywalizacji pokoleń. No i zajebisty klimat typu Złe Psy :wink:
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Smolny » Pt cze 24, 2011 9:20 pm

Ja ostatnio odświeżyłem sobie serię "Akademia Policyjna" :D

http://youtu.be/Kp8SEfFK_2Y <--- a to jak ktoś pamięta to załapie o co chodzi 8) Banda Hallfordów :lol:
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez 1984 » So cze 25, 2011 10:12 am

... ale było zdziwienie tych dwóch łebków, przydupasów kpt. Harrisa jak trafili do baru pod Błękitną Ostrygą. W trójce lub w czwórce por. Proctor tam trafił ;)
Ja teraz sobie cenie lecącą na dwójce "Stawkę większą niż życie", ale jakoś nie trawię odcinka, pt. "Genialny plan pułkownika Krafta" :)

PS
Pod koniec roku lub na początku przyszłego ma wyjść "Stawka większa niż śmierć" z Mikulskim i Karewiczem na czele :twisted:
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez kokosz » So cze 25, 2011 11:06 am

Ja jestem własnie na 3 sezonie Sons Of Anarych i trzeba przyznać, że serial jest niezły.
Polecam "The Killing" - zajebisty thriller sensacyjny.
kokosz
Szalony Ikar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic