Filmy i seriale

Wszystko i o wszystkim...

Re: Filmy i seriale

Postprzez nat54ret » Śr lip 06, 2011 9:49 am

Priest (2011). Całkiem fajny film.
nat54ret

Postprzez Akrasjel » Cz lip 28, 2011 10:22 pm

Z ostatnio obejrzanych polecam Die Welle i Das Experiment
Akrasjel
Syn Burzy

Postprzez nat54ret » Cz lip 28, 2011 10:26 pm

Limitless (2011)
nat54ret

Postprzez Executioner » So gru 31, 2011 2:29 pm

''La maison du bonheur'', ''Bienvenue chez les Ch'tis'' i ''Rien a declarer'' - ostatnio ;)
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Zagor » Pn sty 16, 2012 7:52 pm

Obejrzyjcie sobie serial "Gra o tron". Zajebista, genialna rzecz.

Po sesji zamierzam przeczytać książkę.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez nat54ret » Pn mar 05, 2012 9:03 am

jadą nieźle po tym Kac Wawa
http://www.filmtok.pl/Czy-warto-wydac-2 ... ZJA-a24930
A mnie naszła refleksja że kiedyś to umieliśmy zrobić własne, zabawne komedie - choćby Kiler i Kilerów 2, czy kultowe Chłopaki nie płaczą i Poranek Kojota.

W Polsce tylko powstają teraz albo idiotyczne komedie romantyczne, albo filmy historyczne-o powstaniu, o wojnie 1920 które kręci ciągle ten sam reżyser itd itp, albo takie gnioty jak Wyjazd integracyjny, który niestety obejrzałem.

Ale ten film chyba będzie dobry:
http://www.filmtok.pl/Nowe-oblicze-pols ... N-2-v24994
nat54ret

Postprzez Andre » Pn mar 05, 2012 8:57 pm

Kac Wawa, pewnie znowu jakaś komedia z Boryskiem i Karolakiem a jak do tego dojdzie jeszcze ten co grał papieża, to o mój Boże, kit murowany!
Andre
Szalony Ikar

Postprzez grave79 » Pt mar 09, 2012 7:55 pm

Zgadzam się z Zagorem GRA O TRON to zajebisty serial i jest już drugi sezon,ja polecam SPARTACUS-krew i piach(sezon pierwszy),póżniej nakręcili preqel S.-bogowie areny i S.-zemsta.Niestety aktor odgrywający główną rolę-Spartacusa(Andy Whitfield) zmarł na chorobę nowotworową(chłoniak ziarniczny).W drugim sezonie zastąpił go Liam McIntyre.Super fabuła i sceny.
grave79
Embrion

Postprzez Zagor » Pt mar 09, 2012 9:17 pm

A to premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu nie jest 1 kwietnia? Tak na filmwebie podają.

nat54ret podał tutaj świetny film, który również polecam - "Limitless" albo jak kto woli - "Jestem Bogiem". Ostatnio oglądam filmy z Brudnym Harrym, większość już widziałem parę lat temu ale warto je sobie odświeżyć. :D Obejrzałem już "Brudnego Harrego", "Egzekutora", "Pulę śmierci", zostało jeszcze: "Siła Magnum" i "Nagłe zderzenie", którego jako jedynego z tej piątki nie widziałem do tej pory. :)

Z tym Hansem Klossem to jeszcze się zobaczy, może być dobry film, ale to odgrzewany kotlet, co by nie powiedzieć. Jak tak dalej pójdzie, to nam zrobią "Czterech pancernych i psa" w 3D z Szycem, Adamczykiem, Karolakiem, Fryczem i paroma innymi nie dającymi się zapomnieć mordami.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Caleb » Pt mar 09, 2012 9:46 pm

Adamczyk w nowym Klossie gra Brunnera, a Hansa - Tomasz Kot :)
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Executioner » So mar 10, 2012 11:33 am

Czuję typowo postkomuszy gniot, ale jestem ciekawy jak weterani dali sobie radę, bo mimo czerwonej propagandy, to "Stawka..." była świetna pod względem gry aktorskiej.
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez grave79 » So mar 10, 2012 8:58 pm

Zagor przepraszam za niespójny post,masz rację drugi sezon gra o tron na ekranach rusza w kwietniu ale z tego co wiem zdjęcia zakończyły się w grudniu więc drugi sezon jest gotowy.Jeszcze raz przepraszam i dołożę starań aby moje treści były bardziej jasne.
grave79
Embrion

Postprzez nat54ret » Śr mar 21, 2012 1:11 am

Wróciłem właśnie z Hansa Klossa (bo tani wtorek dziś-zapłaciłem za bilet 15zł :) )
Film bardzo dobry jak na polskie warunki. W zasadzie chyba pierwszy polski film z akcją, w takim stylu. Dobry początek i oby wiecej kina akcji powstawało, bo jak widać można robić filmy "fikcyjne" w jakimś tam klimacie, a nie tylko komedie romantyczne czy historyczne-patriotyczne.
nat54ret

Postprzez 1984 » Śr mar 21, 2012 5:39 pm

Również się wybieram na Hansa, ale przypuszczalnie połączę to z filmem "Igrzyska śmierci". Gdzieś słyszałem, że nowe wcielenie J-23 zabiła muzyka, która nie miała już tego polotu i finezji, co ta serialowa i była najsłabszym ogniwem filmu. Jednak pójdę z sentymentu :)
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez krusejder » Cz mar 22, 2012 11:47 pm

Wróciłem z kina, ze STAWKI WIĘKSZEJ NIŻ ŚMIERĆ. Film niezły, scenarjusz na mocną czwórkę, zdjęcia jeszcze lepsze. Wielki szacun dla weteranów pp. Mikulskiego (1929) a zwłaszcza Karewicza (1923) za znakomitą formę !!

p.s. muzyka rzeczywiście nie wpada w ucho. Bezbarwna
krusejder
Żołnierz Fortuny

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic