Sport (piłka nożna itp.)

Wszystko i o wszystkim...

Re: Sport (piłka nożna itp.)

Postprzez Caleb » Wt kwi 03, 2012 8:38 pm

A ja biorę odcinek w mp4 dzień po emisji (RAW, Smackdown i TNA Impact). Te 1 GB z normalną prędkością pobiera ok. pół godziny. 1,5 godziny w pół to całkiem nieźle. Ale Wrestlemania trwała 4 godziny, więc ściąganie jakieś półtorej, w 16 częściach :)
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Andre » Śr kwi 04, 2012 11:59 am

A John Morrison walczył na tej gali? Całkiem podobny do owego muzyka ;)
Andre
Szalony Ikar

Postprzez Caleb » Śr kwi 04, 2012 6:42 pm

Nie, już dawno go nie było. Chyba leczy kontuzję albo występuje na mniejszych galach, np. Superstars, ale tego już nie oglądam. Za dużo ;) Kojarzę, że wrócił parę miesięcy temu na kilka walk, większość przegrał i chyba doznał kontuzji w walce z Mizem. Jak szukasz wiadomości o zawodnikach, wynikach itp., to polecam www.onlineworldofwrestling.com. W dziale bios rezultaty tydzień po tygodniu, niestety niektóre profile wymarły w maju 2011 r. Chciałem pomóc, ale podziękowali "due to language barrier" :P Chociaż, jak zacząłem robić próbne podsumowania, to przestało mi się chcieć :mrgreen:
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez nat54ret » Pt kwi 13, 2012 9:42 pm

Nie rozumiem po co ten cyrk z walką Najmana z Hardcorowym Koksem i Pudziana.
To śmieszne w ogóle i nie można nazwać sportem. Pytam kto to ogląda, kogo to obchodzi i kto za to płaci.

A piłka nożna - jakby były czasy Dudka, Hajty, Wałdocha, Świerczewskiego itd. to zebraliby się wszyscy i ostentacyjnie poszli wypić piwo. Ciekawe czy wtedy by ich trener wyrzucił wszystkich i sam biegał po boisku. Może by Adamiaka powołał. Śmiech i żal. Co ma w ogóle kwestia reprezentacji (Peszko nie pił na zgrupowaniu kadry!!) do tego co dany człowiek robi w wolnym czasie, do cholery?!
nat54ret

Postprzez Executioner » Pt kwi 13, 2012 11:11 pm

Smuda to Dyzma polskiej skopanej. Wszystko jest jasne.

A śmieszne walki MMA są po to by się odstresować po codziennych zmaganiach z takimi właśnie Nikosiami. Mnie osobiście pomagają jeszcze w utrwalaniu subtelnie zarysowującego się nałogu alkoholowego, bo jest wtedy do czego i z kim się napić :wink:
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Iron42 » Cz maja 03, 2012 12:12 pm

No to mamy już(apropos - można się było spodziewać takiego składu już od dłuższego czasu-żadne zaskoczenia - może po za dwoma trzema nazwiskami) reprezentacje i hymn http://www.youtube.com/watch?v=MIsX5Rh1ktE - teraz czas do boju :wink: :mrgreen:
Iron42
Anioł Zła

Postprzez Zagor » Cz maja 03, 2012 3:08 pm

Jaka reprezentacja, taki hymn. A miałem nadzieję że Wilki wygrają, bo to chociaż dało się słuchać.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Caleb » Cz maja 03, 2012 4:49 pm

Trafiłem na ten program całkiem przypadkowo, więc z ciekawości obejrzałem. Im było bliżej końca, tym byłem bardziej zażenowany propozycjami hymnu. Po usłyszeniu 10 stwierdziłem, że najbardziej nadaje się utwór ekipy dziennikarzy, tj. Poparzeni kawą. Niezła byłaby też piosenka Ino Ros, gdyby wywalić część z rapem Libera, Wilki w trójce. Ale generalnie słabo. To już lepiej na hymn Euro daliby utwór "Polska" Złych Psów. A właśnie, a co było na 2 i 3?

"Jaka reprezentacja, taki hymn" - to była jedna z odpowiedzi w ankiecie a propos wybranej piosenki :lol:
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez krusejder » Pt maja 04, 2012 9:40 pm

Tekst do tego hymnu napisał albo nasz Bronek albo Maciek z Klanu.

Jakbym miał wybierać hymn dla poważnej reprezentacji Polski, wziałbym ten numer
http://www.youtube.com/watch?v=7GGc-E8seLc

i go przeedytował. Byłoby cacy na macy !
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Żubr » N maja 20, 2012 7:40 pm

Dawno nic nie napisałem :) i teraz pozwolę sobie dodać kilka słów ode mnie w tym temacie.

Po 6 latach mój ulubiony Juventus sięga po mistrzostwo Włoch,
zapewniając sobie po przedostatniej kolejce upragniony sukces.
Dziś jest okazja aby powiększyć dorobek medalowyc, ponieważ Juventus gra w finale z Napoli o puchar Włoch. Mecz około 21.

Sezon niesamowity, jednocześnie bardzo trudny oraz pełen frustracji. Jako jedyny klub we Włoszech Juve zbudowało za własne środki stadion w miejsce starego, nielubianego, ale pamiętającego sukcesy lat 1990-2006 stadionu Delle Alpi. Po 2 nieudanych sezonach, w których Juventus zajmował 7 miejsce, po kolejnym marnych grajkach, słabych i pozbawionych charyzmy trenerzynach, w miejsce trenera powołany został dawny piłkarz, z krwi i kości juventini Antonio Conte (jako piłkarz spędził tam 13 sezonów).
Przekazał on na piłkarzy swoją charyzmę, głód sukcesów, oraz jak to mówią Włosi "DNA zwycięzców" i tymczasem z takich a nie innych piłkarzy wskrzesił jak Feniksa z popiołów wielką Starą Damę (przydomek Juve).
Generałem a boisku nie był Alex Del Piero, ale ściągnięty i niechciany w Milanie Andrea Pirlo - który poprowadził Juve do sukcesu. Nie wyobrażam sobie drużyny bez niego. Pewnie Milan pluje sobie teraz w twarz.

Niestety, ale każdy medal ma 2 strony. Legenda Juve Alessandro Del Piero
cieszy się bardzo dużą niechęcią ze strony Conte i prawie nic nie grywał, a jak grał to same ogony. Nie mniej Alex strzelił ważne bramki, kto wie czy bramka z wolnego z Lazio w 80 minucie na kilka kolejek przed końcem nie dała właśnie tego Scudetto Bianco-nerim, gdyż pozwoliła dogonić Milan. Osobiście ubolewam nad tym i nie rozumiem dlaczego Conte w taki a nie inny sposób traktuje Alexa, w mojej ocenie gdyby chodziło o względy czysto sportowe to Alex i tak moim zdaniem jest najlepszym napastnikiem Juve - najlepsze umiejętności.

Nie mniej... dziś będzie ostatni mecz Alexa w barwach Juve... po 19 latach mistrz, legenda, rekordzista odchodzi... odchodzi zostawiając Juve na topie serie A, mam nadzieję także jaki zdobywcę pucharu Włoch... wielki "Il Capitano" Alex Del Piero

Odchodzi z Juve (karierę zamierza dalej kontynuować) piłkarz który od zawsze był w Juve, odkąd pamiętam, prawdziwy piłkarz, wielki profesjonalista... już dziś takich piłkarzy, z takiej generacji nie ma i chyba nie będzie.

Polecam wszystkim zasiąść dziś przed telewizorami i oglądnąć ostatni bój Alexa w biało-czarnej koszulce.

Grazie Alex, Forza Juve !!!
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez pamelus » N maja 20, 2012 8:22 pm

Żubr napisał(a):słabych i pozbawionych charyzmy trenerzynach

No bez przesady - Deschamps słaby i bez charyzmy? :wtf:

Żubr napisał(a):cieszy się bardzo dużą niechęcią ze strony Conte i prawie nic nie grywał, a jak grał to same ogony. (…) nie rozumiem dlaczego Conte w taki a nie inny sposób traktuje Alexa, w mojej ocenie gdyby chodziło o względy czysto sportowe to Alex i tak moim zdaniem jest najlepszym napastnikiem Juve - najlepsze umiejętności.

Cóż, panowie znają się od bardzo dawna, jeszcze ze wspólnej gry, kiedy to raczej Conte musiał słuchać Del Piero, a nie na odwrót. W takich sytuacjach, kiedy następuje "nieoczekiwana" zamiana ról nieraz ciężko ułożyć sobie wzajemne relacje. Del Piero może uważać, że "wie lepiej" i mącić w drużynie. Oczywiście to wszystko tylko nic nie warte domysły, bo panowie to dżentelmeni i jestem pewien, że takie rzeczy do prasy nigdy nie wyciekną. :)

A zasiąść przed telewizorem będzie niezwykle ciężko, chyba nikt poza Orange Sport nie transmituje tego meczu? Szkoda. :(

Zmieniając temat, aryciekawą końcówkę mamy w polskiej pierwszej lidze. Przy korzystnym układzie meczów może dojść nawet do barażowego spotkania o awans - rzecz bez precedensu!
Lorem ipsum dolor sit amet...
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez Żubr » N maja 20, 2012 9:00 pm

Tutaj jest link do transmisji

http://atdhenet.tv/

Miłego oglądania :)
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Żubr » N maja 20, 2012 9:00 pm

Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez eddiepoland » Cz maja 24, 2012 2:47 pm

Zgadzam się, że Del Piero spokojnie mógłby zostać jeszcze jeden sezon jako joker - przydałby się ze swoim doświadczeniem w LM. Zarząd to niestety widzi inaczej... Nie sądziłem, że Juventus postąpi z DP jak Real z Raulem ale tak się stało. Pożegnanie smutne, bo puchar przegrany - ciekawe gdzie teraz wiatr poniesie il Capitano? Zawsze mówił w wywiadach, że chciałby spróbować swoich sił w Anglii, z drugiej strony stary przyjaciel Marcelo Lippi został trenerem chińskiego Evergande.
I've got to rock to stay alive! \m/
eddiepoland
Szalony Ikar

Postprzez nat54ret » Pt cze 08, 2012 8:08 pm

Tak jak mówiłem - Smuda zostanie wywieziony na taczkach.
Przez Szczęsnego straciliśmy bramkę. Ewidentny błąd. Niepotrzebne wyjście, przecież nawet piłki nie dotknął. A potem czerwona kartka! osłabienie zespołu, spowodowanie karnego! ..
Pewnie, młody, niedoświadczony, Szczęsny, któremu odbiła woda sodowa lepszy niż doświadczony i w zajebistej formie Boruc czy Kuszczak. Ja pierdolę. Kurwa.

Smuda tępy chuj. I niech nikt się nie bulwersuje. Była ogólnonarodowa dyskusja na temat Boruca. Trener podjął decyzje-odpowie za nie. Tępy chuj. Ponownie. I po trzykroć. Kurwa.
nat54ret

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic