Gry komputerowe

Wszystko i o wszystkim...

Re: Gry komputerowe

Postprzez Executioner » Wt mar 02, 2010 10:20 am

Teraz nie gram w ogóle, oprócz tam spróbowania "GTA IV", bo kumple w sobotę przywieźli swojego kompa i chcieli koniecznie poznać moje zdanie (szkoda, że nie wzięli żadnej wódki z takim zamiarem).

"GTA III" jest do skończenia w trzy dni bez robienia napinek (jeden dzień w Portland, drugi na Stauton Island, trzeci w Shoreside Vale), więc raczej sobie sprawię tą rzecz niedługo.

"Vice City" i "San Andreas" na razie odpuszczam jeśli chodzi i o grę, i o kupno :P
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Paulo » Wt mar 02, 2010 10:32 am

Ja w kompie mam tylko Wolfensteina ;)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Wiwern » Wt mar 02, 2010 11:30 am

Skąd Wy bierzecie tyle czasu na granie w te gry? ;)
bo bezrobocie jest.
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Paulo » Wt mar 02, 2010 11:53 am

Aaaa, to wszystko wyjaśnia ;)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Executioner » Wt mar 02, 2010 12:23 pm

No, ja mam teraz gnój z urzędem pracy, ale albo 15 marca, albo 1 kwietnia wreszcie zaczynam jebany staż :P Wiwern ma niestety gorzką rację - 12 % populacji czynnej zawodowo, ponad 2 mln Polaków zdolnych do pracy może sobie teraz całe dnie napierdalać w gry komputerowe :x I tak przynajmniej do okolic drugiego kwartału roku 2011 :x

Dzięki Donek, dzięki Platforma, dzięki wam za wszystko :!: Do następnego razu :!:

Co do czasu grania... Nie spędzam go zbyt dużo na napierdalaniu w gierki, najczęściej 2-3 misje dziennie plus małe testowanie możliwości danego tytułu i sytuacji mających miejsce w grze. Tyle...

Ostatnio "GTA III" i "Scarface..." z pecetowych (głównie wakacje jeśli akurat gdzieś nie jechałem).
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Zagor » Wt mar 02, 2010 5:37 pm

Executioner, jeżeli cenisz dobre granie, to spraw sobie którąś część serii Hitman. Każda część jest świetnie przemyślana (chociaż Contracts to taki odgrzewany kotlet, kilka misji z jedynki zrobione na nowo), gierkę można przejść kilka razy różnymi sposobami. :) Inaczej mówiąc, Hitman to prawdziwa sztuka zabijania :mrgreen:
Do tego świetna ścieżka dźwiękowa Jespera Kyda, w jedynce i trójce przeważa elektronika (świetny klimat!), a w dwójce muzyka symfoniczna, w czwórce doszedł też chór (Ave Maria).

Na początek odpal sobie Hitman 2: Silent Assasin. :D

Dzięki Donek, dzięki Platforma, dzięki wam za wszystko :!: Do następnego razu :!:

Nie bądź aż takim pesymistą, może nie będzie następnego razu (taką mam nadzieję :D)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Executioner » Wt mar 02, 2010 10:37 pm

Z serii "Hitman" uznaję tylko pierwszą odsłonę. Misję w budapesztańskim hotelu można przejść na bodaj nawet trzy sposoby przy zlikwidowaniu tylko dwóch osób (dentysta i ten stary naziol). Dobry motyw jest też w Hong Kongu i po przejściu dżungli z tymi Indianami - dokładnie już przy rozprawie z tym wannabie nieudolnie naśladującego Tony'ego Montanę :P

Cenię sobie dobre granie, ale gust mam bardzo specyficzny - podobnie jak z muzyką.

Co do Platfusa Odbytwatelskiego - też mam nadzieję, że drugi raz się nie powtórzy.
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Zagor » Wt mar 02, 2010 11:21 pm

Pierwsza część była mega zajebista. :) Dobrze mi się udało, że przechodziłem kolejne części serii chronologicznie. Jak zobaczyłem tą grę, to doznałem szoku, że ktoś wpadł na tak zajebisty pomysł. Moja ulubiona misja z jedynki, to oczywiście "The Setup", nie zapomnę, jak przechodziłem to pierwszy raz w nocy i z głośników co jakiś czas rozlegały się odgłosy tych psycholi. :D Późniejszy finał w piwnicach to doskonałe zakończenie, niesamowity rozpierdol. :D
I ten jajowaty łeb Tobiasa Riepera. :D

Nowa część jest zapowiadana na koniec 2010.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Executioner » Śr mar 03, 2010 11:29 am

Mnie się bardzo podoba wprowadzenie do pierwszej części "Hitmana", czyli "ucieczka" z tego zakładu/szpitala produkującego klony i potem już we właściwej rozgrywce: ściągnięcie jednego żółtka ze snajperki, wysadzenie w powietrze limuzyny drugiego żółtka i potem motyw z "Ojca Chrzestnego" w restauracji :P Późniejszych misji (oprócz rozwalenia tego latynoskiego szefa kartelu i motywu z hotelem w Budapeszcie) nie lubię...
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Caleb » Pt mar 12, 2010 1:18 am

Greg, dzięki! Pomogło. Niestety już podczas ładowania drugiej misji wyskakuje okienko z informacją DirectX Error :evil: Z tym to już się nic chyba nie da zrobić, oprócz przejścia na starszego kompa...?
W związku z tym, żeby pojeździć zainstalowałem omawiane przez Was Vice City. Pierwsze wrażenie dość dziwne. W związku z tym od razu parę pytań (posiedziałem z pół godzinki, podwiozłem jakąś lalunię, córkę kogoś ze statku). Warto instalować polskiego patcha z drugiej płyty (Kolekcja klasyki)? To ją polskie napisy czy dubbing? Da się wypełniać misje bez niepotrzebnej rozpierduchy czy żeby zdobyć jakąś kasę, to trzeba obijać przechodniów? Broni trzeba szukać między budynkami? (przypadkowo znalazłem nóż, apteczkę i coś odnośnie zabrania do szpitala). Możecie dać jakieś ogólne przydatne wskazówki, jak grać, gdzie po coś warto chodzić itp.
Mam też grę Mafia. Może do niej lepiej przysiąść?

Tak czy inaczej Unreal Tournament III rządzi. Doom 3 też. Ta grafika, schiza i napięcie :twisted:
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez nat54ret » Pt mar 12, 2010 8:05 am

nat54ret

Postprzez Executioner » Pt mar 12, 2010 9:02 am

Nie warto instalować polskiego patcha do "Vice City", bo to tylko położone napisy. Jak się ma trochę kasy, to warto odwiedzić sklep z bronią "Ammu-Nation" w Downtown zamiast jej szukać po jakichś ciemnych zaułkach. W tym przypadku warto rozglądać się za symbolem czaszki - misje "Rampage" po wykonaniu zawsze dają trochę kasy. Kierowca autobusu zarabia 5 $ od przystanku :lol:

Według mnie wystarczy robić misje. Nie ma co się wyżywać na przechodniach, oprócz tych trzech typów, którzy czasem uciekają przed policją (podobni do Eddiego Murphy'ego, Mela Gibsona i Michaela Jacksona) - za każde trzaśnięcie kolesia podczas ucieczki jest 50 $ nagrody od władz miasta - byle nie bić nożem, maczetą czy kataną:lol:

Jak chcesz zarobić więcej to rób misje jako policjant, strażak, taksówkarz albo kierowca ambulansu. Ale jeśli chcesz bez problemów kupić Klub Malibu (kosztuje 100000 $), to polecam wykonywać prawidłowo wszystkie dotychczasowe zadania z głównego wątku gry (najlepiej do momentu zniszczenia haitańskiej fabryki prochów). Wtedy już masz kasę raczej na wszystko jeśli grasz rozsądnie. No i po ukończeniu pakietu misji dla Klubu Malibu organizujesz napad na bank, z którego masz 50000 $ (gdy zginie Cam Jones to chyba nawet 55000 $ wychodzi na łeb - w ogóle nie licząc Hilary'ego Kinga, który ginie kiedy wpada S.W.A.T. żeby rozgonić towarzycho).

Za wypełnienie całego pakietu misji dla firmy, którą kupiłeś czekają Cię zyski, które należy zbierać każdego dnia - to też wtedy konto się powiększa. To jest bardzo łatwa gra, nie powinno być problemów :wink:
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Frodli » Pt mar 12, 2010 4:43 pm

Nom, zrobiłem 100% w kilka dni.
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Zagor » Pt mar 12, 2010 7:09 pm

Niestety już podczas ładowania drugiej misji wyskakuje okienko z informacją DirectX Error Z tym to już się nic chyba nie da zrobić, oprócz przejścia na starszego kompa...?

Zainstaluj najnowszą wersję DirectX - ściągniesz ją bez problemu z neta ze strony producenta. :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez ZolnierzFortuny » Pt mar 12, 2010 8:02 pm

Ostatnio (co mnie samego dziwi) coraz rzadziej w cokolwiek gram. Lubię sobie czasem trzasnąć z dwa meczyki w Fifie albo pograć w jakąś Rome czy coś. Muszę sobie niedługo jakoś odgrzać Wiedźmina bo mnie to nosi już od dłuższego czasu :twisted:
"Mam dwie lewe ręce, robić nie chce wcale, ale za to w głowie mam poukładane..."
ZolnierzFortuny
Szalony Ikar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic