Gry komputerowe

Wszystko i o wszystkim...

Re: Gry komputerowe

Postprzez Andre » Śr gru 14, 2011 4:59 pm

Graliście może w tego Batmana ostatniego? Czy warte kupna to jest?
Andre
Szalony Ikar

Postprzez Executioner » Wt gru 27, 2011 2:28 pm

''GTA IV'' już mi się znudziła, zobaczę jeszcze te dodatki ''Episodes From Liberty City''. Szkoda, że ''GTA V'' wraca do realiów San Andreas 9dla mnie przygody CJa to najgorsze ''GTA'' w trójwymiarze).

Jak kupię kompa, to zapodaję spowrotem ''Scarface: The World Is Yours'' (coś dla fanów ''GTA Vice City'', tyle że brutalniej).

Te ''GTA'' na PSP ''Liberty City Stories'' i ''Vice City Stories'' świetne, szkoda że nie wyszły na PC...

A aktualnie gram w... ''Sid Meier's CIVILIZATION'' (1991) - świetny tryb ''Play On Earth''.
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Caleb » Śr gru 28, 2011 1:06 am

W międzyczasie przeszedłem Farcry, a ostatnio Hellforces (tutaj moje wrażenia http://allegro.pl/show_item.php?item=1998960400 :) ).
Teraz zabrałem się za Clive Barker's Jericho. To taki "drużynowy horror FPS". Gram oczywiście na trudnym :twisted: Przeszedłem kawałek, już w miarę kojarzę po nazwiskach, kto z ekipy ma jakie bronie i nadnaturalne umiejętności. Muszę powiedzieć, że po raz kolejny szczęka mi opadła na widok gry. Prezentuje się rewelacyjnie (z 2006 r.)!!! :twisted:
Dostałem też Deus Ex i kupiłem Painkillera Pandemonium, ale teraz muszą poczekać. Przy okazji: podczas przygotowania do instalacji Painkiller Resurrection wywala mi jakiś błąd, że niby wersja czegoś nie taka. Ktoś z Was miał podobny problem?
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Executioner » Wt sty 10, 2012 2:24 pm

Zakupiłem ''GTA IV'' i ''Episodes From Liberty City''. Nie chce mi się grać, no ale zakup udany i będzie w co napierdalać jak najdzie ochota :wink:
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Andre » Pn sty 16, 2012 12:44 am

Widziałem przed chwilą na Hyperku o Star Wars Old Republic, robi mega wrażenie.
Andre
Szalony Ikar

Postprzez nat54ret » Śr wrz 12, 2012 6:52 pm

mam pytanko o GTA 1 (ta z kodami itsgallus, itstantrum, callmenigel itd.)
Jak wznowic po smierci wszystkie bronie?
nat54ret

Postprzez TomekPopek21 » Wt lis 20, 2012 1:26 pm

Executioner napisał(a):''GTA IV'' już mi się znudziła, zobaczę jeszcze te dodatki ''Episodes From Liberty City''. Szkoda, że ''GTA V'' wraca do realiów San Andreas 9dla mnie przygody CJa to najgorsze ''GTA'' w trójwymiarze).

Jak kupię kompa, to zapodaję spowrotem ''Scarface: The World Is Yours'' (coś dla fanów ''GTA Vice City'', tyle że brutalniej).

Te ''GTA'' na PSP ''Liberty City Stories'' i ''Vice City Stories'' świetne, szkoda że nie wyszły na PC...

A aktualnie gram w... ''Sid Meier's CIVILIZATION'' (1991) - świetny tryb ''Play On Earth''.

Siema
Czytałem gdzieś że ''GTA'' na PSP ''Liberty City Stories'' i ''Vice City Stories'' są w wersji polskiej również ale nigdzie nie moge na allegro znaleźć z PL. Orientujesz się może czy są dostępne polskie wersje tych gier ???
TomekPopek21
Embrion

Postprzez Executioner » So lis 24, 2012 5:20 pm

Nigdy nie widziałem tych gier w polskiej wersji językowej. W sieci "Saturn" są po chyba nawet 49,99 PLN, ale w wersjach oryginalnych.
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez nat54ret » N lis 25, 2012 8:21 pm

nie znam sie za bardzo na grach i nie gram w sumie, ale z tego co widziałem u kumpla to zajebiście prezentuje się Wiedzmin 2 i nowy Painkiller
nat54ret

Postprzez Frodli » Pn gru 10, 2012 10:47 pm

W poprzedni piątek udało mi się przejść "Gothika" :-)
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Caleb » Pn sty 21, 2013 9:25 pm

Wczoraj zabiłem Lucyfera... Painkiller skończony :twisted: Na razie chyba nie podejmę walki o wyjście z piekła :mrgreen:
Dosyć mam szukania sekretów, bo za dużo czasu na to schodzi, więc czas na coś inego. Grał ktoś z was w Farcry 2? Czy ma jakieś znaczenie dla przebiegu rozgrywki (scenariusz itp.), którą postać się wybierze, by występować jako ona?
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Caleb » N sty 04, 2015 6:11 pm

Poprzedni post 2 lata temu! :shocked: Ludki już we nic nie grają?

Ktoś jeszcze pamięta Unreal Tournament III? Może jeszcze gra? Chodzi mi o to czy da się jeszcze grać w sieci? Nie mogę się zalogować na swoje konto (nie chodzi o steam, tylko na nazwę użytkownika). W międzyczasie zmieniłem łącze na szybsze, mam router zamiast modemu, a jak się próbuję zalogować, to mi podaje, że usługa on line jest niedostępna, spróbuj później. Gdy wpisuje błędne hasło, to taki sam komunikat wyskakuje. Mogę jedynie robić kampanię lub "potykać się" z botami offline
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Caleb » N sty 04, 2015 11:07 pm

Kolejny problem!

Zainstalowałem FEAR (podstawę) z Platynowej kolekcji FEAR Antologia (FEAR + dwa dodatki). Bez problemów. A przy włączaniu gry napęd pracuje i w końcu wyskakuje komunikat, że nie można znaleźć oryginalnej płyty (oczywiście jest, w stanie idealnym). Wcześniej miałem tak po kupnie Crysis, ale jak napisałem o tym do sprzedawcy, to oddał mi kasę nie wiedząc, o co chodzi. FEAR się włącza raz na wiele prób, ale to jest wkurzające :evil:

Potem zainstalowałem Prey i się nawet nie włączył, a pamiętam, że jak sprawdzałem go po kupnie, to nie było żadnych problemów.

Znalazłem jedynie coś takiego (ostatni post), ale nie rozumiem do końca, co to znaczy: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28564 Oczywiście mam nagrywarkę LG :evil:
Macie jakieś pomysły?
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez kabanos » Pn sty 05, 2015 12:00 am

Grają, grają :) Żeby odciągnąć się od pisania pracy licencjackiej zabrałem się za robienie 100% w GTA V, a jeszcze pomiędzy wszystkim odkurzyłem Jedi Outcast II, świetna gierka. KOTOR chyba będzie następny :D
kabanos
Szalony Ikar

Postprzez 1984 » So sty 24, 2015 10:51 pm

Caleb napisał(a):Poprzedni post 2 lata temu! :shocked: Ludki już we nic nie grają?
...

Grają, grają :) Na koncerty też od czasu do czasu chodzą, a może chodzą ludzie... ;)
Wracając - ja powróciłem do klasyki mordobić, a dokładniej Street Fighter 2, dużo wcześniej był też Mortal Kombat.

Bluzgam też przy platformówce, pt. "Chicken Invaders", w wersji wielkanocnej. Tak gierka bywa mocno frustrująca, ale odmóżdża :)
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic