CETI

Zespoły w których udzielają się muzycy Turbo...

Re: CETI

Postprzez pamelus » So kwi 14, 2012 9:51 pm

Link do youtube niestety nie działa :(
Lorem ipsum dolor sit amet...
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez 1984 » So kwi 14, 2012 10:17 pm

Grzegorz Kupczyk napisał(a):(...)
Oficjalny bootleg wydany przez FanClub LAMIASTRATA dostępny od 21.04.2012 !!
Unikalne, nigdy dotąd nie publikowane materiały. Wspaniała grafika, jakość dzwięku cyfrowo przetworzona do 5,1
Sprzedaż WYŁĄCZNIE podczas koncertów lub poprzez internet - POLECAMY!
http://www.youtube.com/watch?v=x2085rTCi

Eviva l'arte. Z tego co przeczytałem to ten materiał ma, PRZYPUSZCZALNIE, dotyczyć 100-lecia Teatru Wielkiego w Poznaniu. Tego samego wydarzenia, gdzie wstęp był za symboliczną złotówkę, a większość biletów wykupili nieświadomi ludzie. Dlatego ja na pewno tego nie przegapię, jeśli to jest to o czym myślę.
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez Nogard » So kwi 14, 2012 10:54 pm

Zgadza się :)
Poprawiłem link w poście GK - brakowało dwóch ostatnich znaków.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Grzegorz Kupczyk » N kwi 15, 2012 6:39 pm

Sa takze materialy z prob do pierwszego koncertu w Kaliszu (szkola oraz tuz przed koncertem w hali) Pozdrawiam!:)
Grzegorz Kupczyk
Wokalista CETI
Wokalista CETI

Postprzez karol » Wt kwi 17, 2012 12:13 am

Wywiad z GRZEGORZEM z AMAZING TV premiera środa 18.04

cytat ze stronki CETI: Zapowiadany wywiad z GRZEGORZEM przeprowadzony w AMAZING TV będzie mieć swoją Premierę w tę środę 18.04 o godzinie 18. 40.

oto link do odbioru TV:
http://www.amazingtv.pl/

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !
karol
Embrion

Postprzez OzzMaster » Wt kwi 17, 2012 10:42 am

Popołudniówka :|
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez krusejder » Pt kwi 20, 2012 11:00 am

Mam w kieszeni stówę na nowe bootlegi p. Grzegorza i Ceti i nie mogę się doczekać jutrzejszego wieczora :))

Wiem, że będzie impreza klasy XXX lecia Turbo
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Felek » N kwi 22, 2012 4:48 pm

Było chyba nawet lepiej :) No i trzeba mieć zdrowie, żeby zaśpiewać tyle utworów - nawet z krótkimi przerwami.
Felek
Embrion

Postprzez krusejder » N kwi 22, 2012 5:31 pm

Nie chcę wartościować, ale oba koncerty z pewnością są w mojej prywatnej piątce wszechczasów.

Zaskoczył zwłaszcza set CETI. Po latach marudzenia na powtarzalność piosenek dostałem za swoje. :p Tylu pereł z dwu pierwszych płyt się nie spodziewałem. Pięknie dziękuję za nie wszystkie !!

A oto i set. Jest w miarę kompletny, spisywaliśmy go z 2giem znajomych. Obejmuje tylko piosenki śpiewane przez p. Grzegorza. Ponadto Kruk i Tipsy Train grali trochę rzeczy swoich, bez jego udziału.

KRUK
01. Burn
02. Stairway To Heaven (z gościnnym udziałem p. J. Musielaka)
20 min.

NON IRON
(H. Tomczak, J. Musielak, J. Kowalczyk oraz 2gi gitarzysta - nie zapamiętałem niestety nazwiska)
01. Highway To The Sun
02. Pragnienie
03. Niech cię pokocha zło
20 min.

PANZER X
(Peter, Marek Pająk, B. Urbaniak oraz Andrzej Kupczyk, syn Grzegorza, na bębnach)
01. Panzer Attack
02. Feel My X
10 min.

LAST WARRIOR
01. Kometa Halley'a
02. Słowa pełne słów
03. Fabryka keksów
04. Wybacz wszystkim wrogom
25 min

CETI
01. Forever
02. In the Eyes of Rising Sun
03. Stolen Wind
04. Ride to Light
05. Falcon's Flight
06. Gardens Of Life
07. Na progu serca 35 min
08. Ściana płaczu
09. Shadow of the Angel (Life and the Throne)
10. solo na bębnach
11. Shadow of the Angel (Life and the Throne) - kontynuacja
12. Miłość nienawiść śmierć
13. Burning Fantasy
14. Feniks
15. Sztuczne oddychanie
16. Ogień i łzy
90 min.

WSZYSCY RAZEM
01. Jaki był ten dzień
02. Dorosłe dzieci
15 min.

Wychodzi więc razem bite 3 godziny !! Kto nie był, niech żałuje. Może jego żal zmniejszy oficjalny bootleg, który FC Ceti zapewne nagrało podczas imprezy.

Życzę Panu Grzegorzowi kolejnych przynajmniej XXX lat na scenie. I ogólnie wszystkiego najlepszego :)
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Iron42 » N kwi 22, 2012 6:06 pm

Koncert naprawdę świetny - sumując wszystkie występy razem z przerwami to Pan Grzegorz i spółka zapewnili nam 4,5 godzinny mini festival - ma chłop zdrowie :wink:
W sklepiku zespołu zakupiłem kasetę MC Grzegorz Kupczyk&Przyjaciele 20012000 za cenę 5zł :-) ,którą właśnie słucham a zaraz c.d. weekendowego koncertowania czyli Accept!
Iron42
Anioł Zła

Postprzez pamelus » N kwi 22, 2012 6:48 pm

krusejder napisał(a):NON IRON (H. Tomczak, J. Musielak, J. Kowalczyk oraz 2gi gitarzysta - nie zapamiętałem niestety nazwiska)

A to nie był Daniel przedstawiony jako "po prostu Daniel" - bez nazwiska? ;) Koncert rewelacja, ale mi zabawę trochę zepsuła żenująca frekwencja. Aż przykro było patrzeć i jakoś nie mogłem się przez to bawić na 100%.

Ponadto wielki szacunek dla Grzegorza za kondycję i ogromną energię jaką epatował ze sceny. Piszę to bez cienia pochlebstwa: niejeden młody wokalista może pozazdrościć. Jak Grzesiu zaczynał szaleć, to po prostu nie szło ustać - skondensowana dawka energii natychmiast udzielała się wszystkim zebranym. :) Niestety na naszej polskiej scenie to widok coraz rzadszy, więc tym większe brawa.
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez Grzegorz Kupczyk » N kwi 22, 2012 7:43 pm

Wszystkim bardzo dziekuje za obecnosc i mile slowa. Jestem szczesliwy ze mimo dosc wysokiej ceny biletow byliscie obecni:)
Wbrew pozorom nie bylo az tak zle z frekwencja....
Frekwencja jak frekwencja. Jeszcze pare nie biletowanych imprez i wogole bedziemy mogli przestac grac....:)
Aha! Dodam jeszcze ze na koniec imprezy wykonalem acapella piesn AMAZING RACE a potem byl maly jamming z utworem STORMBRINGER:)

Pozdrawiam i dziekuje:)!!
Grzegorz Kupczyk
Wokalista CETI
Wokalista CETI

Postprzez eddiepoland » Pn kwi 23, 2012 11:28 pm

Koncert rewelacyjny - Kruk, Non Iron i Tipsy Train - świetne występy - szkoda tylko, że tak krótko. CETI również bardzo dobry występ - choć lubię głównie starsze utwory tego zespołu - nowsze do mnie nie przemawiaja. Duże wrażenie na mnie zrobił wioślarz, nieźle wymiatał. Sam jubilat w rewelacyjnej formie wokalnej i fizycznej. Z minusów wieczoru to braki w nagłośnieniu - w czasie występu CETI prawie w ogóle nie było słychać klawiszy. (Panzer X to w ogóle zlewał się w jeden łomot. ) i słaba frekwencja (wstydź się Warszawo!)

Moje nagranie z CETI: http://www.youtube.com/watch?v=3NBFNqhd ... e=youtu.be
I've got to rock to stay alive! \m/
eddiepoland
Szalony Ikar

Postprzez pamelus » Wt kwi 24, 2012 1:30 am

eddiepoland napisał(a):Z minusów wieczoru to braki w nagłośnieniu - w czasie występu CETI prawie w ogóle nie było słychać klawiszy.

Jak stałeś przy barierkach to nic dziwnego. Parę metrów w tył słychać było już dużo lepiej. Generalnie z nagłośnieniem na początku w ogóle była lipa (było przede wszystkim za głośno, przez co nie było wyraźnie słychać Grzegorza), ale parę interwencji u akustyka załatwiło sprawę i gdzieś od połowy występu Kruka wszystko było już słychać na medal :)
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez Felek » Wt kwi 24, 2012 9:10 am

Dokładnie - z 10 m od sceny dźwięk był już OK.
Felek
Embrion

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Projekty