Pathology

Zespoły w których udzielają się muzycy Turbo...

Re: Pathology

Postprzez Nogard » N sty 16, 2011 11:05 pm

Kurczę, strona cały czas nieaktualizowana, szkoda... Fajnie by było, gdyby chociaż od czasu do czasu znaleźli chwilę na jakiś koncercik... ;-)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Zagor » N sty 16, 2011 11:11 pm

Ja czekam aż wreszcie wydadzą płytę. :) Kurde, od marca jest nowy zajebisty kawałek na myspace a płyta jeszcze nie została wydana...
Wielka szkoda, bo pierwszą płytę mam w oryginale w swoich zbiorach. I to edycję z bonusami i teledyskami (z okazji V-lecia zespołu) :D

Nawet jest recka nowej, niewydanej jeszcze płyty:
http://www.metalside.pl/recenzje/recenzja.php?id=627
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » N sty 16, 2011 11:26 pm

He he. No czekamy wszyscy...
Też mam szczęście mieć ich płytkę w swojej kolekcji - pierwszą demówkę, którą kolega dostał czy też kupił na ich koncercie w Warszawie i oddał mi. Na urodzinach Turbo w Poznaniu udało się dostać na niej autograf i usłyszeliśmy opowieść, że gdyby Turbole posłuchali jej zanim zatrudnili Tomka, na pewno nie byłoby go dziś w Turbo :lol: Widzę, że materiał na mojej demówce jest chyba ten sam, co na wersji, którą Ty masz (czasy utworów w zasadzie się pokrywają), tylko u Ciebie jest o jeden numer więcej.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Zagor » N sty 16, 2011 11:39 pm

Wyczaiłem info na facebooku, że można napisać do nich maila i przyślą demo. Podobno płyta ma wyjść na wiosnę nakładem jakiejś niemieckiej wytwórni. Chyba się postaram o to demo.
Moja wersja różni się od podstawowej tylko bonusem "Gdzie nikt" i dwoma teledyskami w bonusie. No i nie wiem jak na Twoim demie, ale u mnie jest książeczka z tekstami. Okładka z krzesłem.

Na urodzinach Turbo w Poznaniu udało się dostać na niej autograf i usłyszeliśmy opowieść, że gdyby Turbole posłuchali jej zanim zatrudnili Tomka, na pewno nie byłoby go dziś w Turbo

No fakt, wtedy Tomek śpiewał słabiej niż w czasie przyjmowania do Turbo. Już w 2004 roku we Flashbacku było słychać wyraźny postęp. :D Mnie to pierwsze demko jakoś mocno nie grzeje, ale pierwsze 2 kawałki do których były robione teledyski są spoko.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Pn sty 17, 2011 12:09 am

A tak, to też mam wersję z okładką z krzesłem, tylko bez bonusów. Rozkładana czterostronicowa wkładka z tekstami i kilkoma fotami w środku.
Dobry ten "Gdzie nikt"?

No, to demo nie jest pewnie dziełem wybitnym, ale to na pewno kawałek fajnego grania. Mi się bardzo podoba.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Zagor » Pn sty 17, 2011 12:18 am

A trudno mi powiedzieć, taka krótka ballada. :) Mnie nie porwała jakoś specjalnie.
Na myspace możesz odsłuchać: http://www.myspace.com/pathologyband
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Pn sty 17, 2011 12:30 am

O, super, dzięki! Ładna balladka. Przypomina mi odrobinę "Epilog". Muszę poobserwować Allegro, może ktoś będzie sprzedawać kiedyś tę rozszerzoną wersję.

Posłuchałem też nowego numeru, bo wcześniej do niego nie dotarłem. Dobre granie. Gdyby wokal był po polsku, byłaby wręcz rewelacja.

Czy Twój krążek jest tłoczony czy tylko CDR z nadrukiem? (U mnie ta druga opcja.)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Zagor » Pn sty 17, 2011 3:22 pm

Czarna CDR-ka z nadrukiem. :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Pn sty 17, 2011 4:09 pm

Czyli pewnie wszystko wypuścili tylko na CDRach. Wg metal-archives w latach 2002/2003 były łącznie 4 wydawnictwa: dwie wersje pierwszego dema, trzecia wersja już z tytułem, inną okładką i innym bonusem oraz singiel z oboma bonusami. Ogólnie wychodziłoby, że wypuścili 8 kawałków.
http://metal-archives.com/band.php?id=18254
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez krusejder » Wt mar 22, 2011 3:35 pm

02/04/2011 - PATHOLOGY - klub Agrafka, Zgierz - Może się wybiorę, jeśli wtedy będę w Łodzi
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez krusejder » N paź 02, 2011 3:44 pm

najbliższe koncerty wg FB: 12 X we Wrocławiu a 29 X w łódzkiej Dekopresji (tu jako support Huntera)

http://www.rockmetal.pl/koncerty.html?k ... _Pathology
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Zagor » Pt paź 14, 2011 7:16 pm

Na facebooku pojawiły się informacje, że niedługo zostanie wydana siedmioutworowa płyta pt. "Screaming Within". Można powiedzieć "nareszcie", bo czekałem na ten krążek od dłuższego czasu.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez krusejder » Śr paź 19, 2011 10:29 pm

krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez krusejder » Śr lis 02, 2011 10:32 pm

11 XI o 21:00 koncert Pathology w pubie IRON HORSE w Łodzi

wjazd za ... 5zł
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez krusejder » So lis 12, 2011 1:05 pm

Koncert okazał się XIII urodzinami Pathology :) I były to urodziny bardzo udane. Pub nabity do granic możliwości (tj. kilkadziesiąt osób, bowiem to miejsce bardzo kameralne, ze sceną dla solistów lub co najwyżej tercetów), jak widziałem, większość to starzy przyjaciele muzyków.

Na set złożyły się utwory własne Pathology z obu płyt oraz covery. O ile autorskie LP można klasyfikować w przegródce "metal progresywny", wraz z np. Fates Warning i Queensryche, to rozrzut coverów był większy: od The Mission Queensryche, który brzmiał bardzo "patologicznie", poprzez klasycznie zagrany purpurowy Burn ze wstępem Soldier Of Fortune aż po ... Goldeneye Tiny Turner.

Całość trwała 2 h 20 min., a więc bardzo zacnie :)

O ile chwalenie Tomka Struszczyka byłoby z mojej strony powtarzaniem wielokroć wypowiedzianych komplementów, to podobne słowa uznania należą się zespołowi. Świetny duet gitarowy, równie dobra sekcja - czy można chcieć więcej ? Osobny uśmiech należy się dla Agnieszki, znakomitej i uroczej bębniarki grupy.

Dzięki !!
krusejder
Żołnierz Fortuny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Projekty