Red Inter Show

Zespoły w których udzielają się muzycy Turbo...

Postprzez Paulo » So sty 03, 2009 1:52 pm

Napiszemy wspólnie projekt :) :wink:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Pias » So sty 03, 2009 1:52 pm

Ten rok zanosi sie dosc ciezko finansowo bo ze strony CETI wyczytalem ze z okazji 20 lecia bedzie 6 plytowy box z (cyt) "unikalnymi dyskami zawierajacymi nie publikowane nagrania Grzegorza solo jak i CETI" poza tym DVD i audio z koncertem z Kalisza. Do tego zakladam ze wyjdzie jakas plyta TURBO choc watpie zebym ja od razu kupil, najpierw sobie poslucham czy warto.

Co do boxu TURBO sprzedaz jest bardzo cienka ze wzgl na cene i piractwo. Moja siostra pracuje w Media i z raportow wynika taka wlasnie konkluzja. Coz, cena jakby nie patrzec jest raczej odstraszajaca tym bardziej ze wiekszosc z nas ma juz cala dyskografie.

Mam bardzo powazne problemy z rejestracja :?
Pias

Re: Red Inter Show

Postprzez Zagor » Pn sty 24, 2011 7:22 pm

Co sądzicie o tym utworze? Wiem, że parę osób z forum ma box, wiec zrecenzujcie nieco. :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Re: Red Inter Show

Postprzez Wiwern » Pn sty 24, 2011 9:30 pm

nie mam boxu, ale mam to na reedycji "Dead End". W sumie... niewiele pamiętam, chaotyczne takie jakieś było. Różne motywy gitarowe, takie bardziej w stylu "Epidemii" przerywane gadaniem. W sumie o tym już dawno zapomniałem i dzięki, ze przypomniałeś - posłucham sobie jeszcze.
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Poprzednia strona

Powrót do Projekty