Awatar

O albumach zespołu...

Najlepszy utwór z płyty "Awatar" to...

"Armia"
19
38%
"Upiór w operze"
11
22%
"Sen"
7
14%
"Granica"
4
8%
"LSD"
3
6%
"Katatonia"
0
Brak głosów
"Awatar"
2
4%
"Embrion"
0
Brak głosów
"Fałsz"
4
8%

Liczba głosów : 50

Postprzez medalikarz » Pn cze 12, 2006 9:46 pm

A dla mnie Awatar jest ok.Nowoczesne czy nie,kawałek dobrej muzyki jest.A może mnie ktoś poratuje?poszukuję nagrań Turbo z dawnych metalmanii(np.pieśń sybilli)albo róznych bonusów dodawanych do płyt,bo ich nie mam.Jak ktoś chciałby mi pomóc to niech pisze.
medalikarz
Embrion

Postprzez Glan_Anonim » Śr lip 12, 2006 4:06 pm

Kiepska płyta. Jedynie do posłuchania nadają się covery, Lęk i Armia.

BTW: jak kupowałem angielską wersję Awatara, to w środku była książeczka z polskimi tekstami. Kolejne gratulacje dla MMP.
Glan_Anonim

Postprzez Hazgar » Pn lip 31, 2006 1:53 pm

Co sądzicie o wydaniu boxu "Awatar+Ostatni wojownik" albo "Lastwarrior"? Opłaca się kupić takie coś, czy lepiej osobne płyty?

Sława!
Hazgar
Syn Burzy

Postprzez Glan_Anonim » Pn lip 31, 2006 5:07 pm

Właściwie to wszystko jedno. Box niczym się różni od normalnych wydań, poza tym, że masz dodatkowy brzydki karton, w którym są zapakowane płyty. Najlepiej popatrz na ceny i kup tak, żeby zapłacić jak najmniej.
Glan_Anonim

Postprzez LastWarrior » Pn lip 31, 2006 11:43 pm

W boxie na ogół wychodzi taniej - i to jest oczywista zaleta (w boksie za płytę Turbo wychodziło po ok. 20 zł, osobno ok. 30 lub więcej).
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Hazgar » Wt sie 01, 2006 1:19 am

W boxie z "Last warriorem" jest anglojęzyczna wersja "Awatara"?

Sława!
Hazgar
Syn Burzy

Postprzez Gość » So mar 31, 2007 2:45 pm

Ja mam pytanie dotyczące wersji Digi i utworu "Burn" tam zawartego. Czy ktos by mógł mi powiedziec cz Kupczyk zaśpiewał w tym utworze partie wokalną zrówno Coverdala jak i Hughesa czy tylko Coverdala, a jeżeli tylko Coverdala to kto zaśpiewał partie Hughesa?

Pozdrawiam
Gość

Postprzez Gość » Pn kwi 30, 2007 4:55 pm

Czy ktoś mi może powiedziec czemu na tej płycie nie ma teledysku Armia pomimo, że na pudełku jest napisane, że takowy teledysk się tam znajduje?
Gość

Postprzez Kasia » Pn kwi 30, 2007 7:03 pm

Grzegorz zaspiewal wszystkie partie wokalne w BURN, jak i na calej plycie AWATAR. Co do teledysku ARMIA to tak jak mowil Hoffmann czy Kupczyk cytuje " brak kompetencji i odpowiedzialnosci MMP"
Kasia

Postprzez Piecyk » Pn kwi 30, 2007 10:23 pm

Za to widać że Kasia jest kompetentna :) Witam na forum i zapraszam do rejestracji!
Piecyk
Syn Burzy

Postprzez Kasia » Śr maja 02, 2007 12:11 pm

Nie trzeba byc na maksa kompetentnym, to jest napisane na plycie :lol: Dziekuje za zaproszenie, niestety znowu wyjezdzam na dluzej daleko poza granice kraju Obrazek
Kasia

Postprzez Gość » Śr maja 02, 2007 3:03 pm

Co do teledysku ARMIA to tak jak mowil Hoffmann czy Kupczyk cytuje " brak kompetencji i odpowiedzialnosci MMP"

Dzieki za info,

Pozdrawiam,

Nie trzeba byc na maksa kompetentnym, to jest napisane na plycie Dziekuje za zaproszenie, niestety znowu wyjezdzam na dluzej daleko poza granice kraju

Nie zal Ci opuszczac Polski to taki piekny kraj :wink:
Gość

Postprzez Kasia » Śr maja 02, 2007 4:44 pm

Nie zal, choc zawsze bardzo tesknie za najblizszymi. Niestety taka mam prace. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje ze spotkamy sie po powrocie :)
Kasia

Postprzez Kicu » Śr cze 06, 2007 11:58 am

Pare dni temu puściłem Awatara po długiej przerwie (mam jescze paragon zakupu z wakacji 2001 hehe) i po latach płyta mi się podoba. Dobrze nagrana, dobrze zaspiewana do 5 kawałka super a później już lekko nudnawa ale jak po latach to mi się podoba.
Kicu
Anioł Zła

Postprzez Gość » Śr cze 06, 2007 12:58 pm

Moim zdaniem najbardziej niesprawiedliwie oceniana płyta,choć nie wiem czemu.Nie ma w niej w ogóle niu metalu jak się słyszało wkoło. Dla mnie jedna z 3 najlepszych płyt choć może ciut inna klimatycznie- z drugiej strony czy Turbo nie nagrywało na przestrzeni tych lat różnych klimatów?
Gość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyty