Awatar

O albumach zespołu...

Najlepszy utwór z płyty "Awatar" to...

"Armia"
19
38%
"Upiór w operze"
11
22%
"Sen"
7
14%
"Granica"
4
8%
"LSD"
3
6%
"Katatonia"
0
Brak głosów
"Awatar"
2
4%
"Embrion"
0
Brak głosów
"Fałsz"
4
8%

Liczba głosów : 50

Awatar

Postprzez Piecyk » Śr maja 24, 2006 4:19 pm

I tutaj już nie będe cukrował :) Dla mnie poza pierwszymi dwoma kawałkami płyta jest kiepska, za dużo eksperymentów i nowoczesnych brzmień.
Piecyk
Syn Burzy

Postprzez Predator667 » Cz maja 25, 2006 12:03 am

Jedno ze słabszych nagrań TURBO, ale i tak dobre. Jak ktoś nie lubi nowoczesnego brzmienia w muzyce, to nie polubi Awatara, ale zaliczanie tego albumu do syfu, jakim jest newmetal, to gruba przesada. "Armia" i "Upiór w Operze" stały się automatycznie klasykami TURBO. 7/10, panie i panowie.
Predator667

Postprzez Kicu » Cz maja 25, 2006 12:22 am

Awatar nie wymiata ale lubię tą płyte zresztą jak wszystkie płyty Turbo.

Turbo to jeden z niewielu zespołów które się nie sprzedały i robią swoje do dzisiaj.
Kicu
Anioł Zła

Postprzez Predator667 » Cz maja 25, 2006 12:26 am

Turbo to jeden z niewielu zespołów które się nie sprzedały

Niektórzy debile by się tu z Tobą kłócili...
Predator667

Postprzez Kicu » Cz maja 25, 2006 12:32 am

Ja i tak swoje wiem. Jedyne co mi się nie podobało to pomysł na koncert akustyczny. Tak wszystko jest OK.
Kicu
Anioł Zła

Postprzez Predator667 » Cz maja 25, 2006 12:36 am

Akurat koncert akustyczny był OK. Co mi się nie podobało, to chwyt Dziubdziusia z dodaniem koncertu do limitowanej edycji Tożsamości - wydanej PO normalnej wersji! Ten ch** liczył na to, że w ten sposób najwięksi fani TURBO kupią po dwie edycje - jedną w dniu wydania, a drugą gdy zobaczą, że do wersji limitowanej jest dodana druga płyta. ch** mu w plecy.
Predator667

Postprzez Kicu » Cz maja 25, 2006 12:39 am

Masz racje. Świństwo.
Kicu
Anioł Zła

Postprzez LastWarrior » Cz maja 25, 2006 2:30 pm

Tak - to było megaświństwo!!!

A co do Awatara - plytka jak dla mnie zbyt nowoczesna, ale od czasu do czasu mogę posłuchać. Zawsze pozostają 4 bonusy dołączony do digipacka - są więcej niż bardzo dobre. A tak w ogóle to podobno na tej płytce miał wystąpić gościnnie niejaki Ian Gillan, ale wytwórnia czegoś do końca nie załatwiła...
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Bad Taste » Cz maja 25, 2006 3:47 pm

Turbo to jeden z niewielu zespołów które się nie sprzedały i robią swoje do dzisiaj.

No tak, to że nagrali Ostatniego Wojaka w chwili gdzie w Polscebylo bum na tego typu granie o niczym nie świadczy :P

Niektórzy debile by się tu z Tobą kłócili...

Wypraszam sobie okreslenie debile :lol:

Ja rozumiem swoje to robią od lat ACDC czy Motorhead...ale Turbo ? Oczywiście jestem ich fanem i gdybym miał bronić stwierdzenia że robią swoje od wielu lat to rzekł bym że smak ciszy, kawaleria,ostatnilast, i ten ich thrash z lat 90-tych powstały zupełnie przypadkowo gdy akurat ta konwencja była na czasie. a brzmi to bynajmniej nieprzkonywująco

Uściślając - nie twierdze że Turbo się kiedykolwiek sprzedało :wink:
Bad Taste
Syn Burzy

Postprzez Predator667 » Cz maja 25, 2006 11:44 pm

Jasne, TURBO się sprzedało, a Ajroni, Ejsidisi i Lemmy zjadają własny ogon... Ech. Mam nadzieję, że muzycy się nie przejmują takimi głupkowatymi oskarżeniami.
Predator667

Postprzez Bad Taste » Pt maja 26, 2006 12:00 am

Widze kolejne luźne spostrzezenia. Bo chyba post ten nie odności jakos szczególnie do mego powyżej :wink:

1) nie napisałem że Turbo sie sprzedaje

2)a z tym stwierdzeniem że acdc czy lemmy zjadają własne ogony to pitolą ludzie którzy nie uznają chyba że ktoś na tym świecie może robić swoje...Jeśli kapela przez 30 lat łupie to samo to ja widzę 2 drogi...albo nie umieją nic innego :lol: albo poprostu totalnie im odbiło i robia swoje - czyli to co lubie :D
Bad Taste
Syn Burzy

Postprzez Predator667 » Pt maja 26, 2006 12:02 am

1. Dałeś winka po kwestii ', więc można to było zrozumieć dwojako.

2. Masz szczęście ;)
Predator667

Postprzez Ferio » Pt maja 26, 2006 12:30 am

Dwa słowa - Armia MIAŻDŻY!

Reszty nie znam, 2/10 ;)

A tak na serio - bonusy w digi całkiem niezłe. ALE jednak muszę się przyczepić - When a Blind Man Cries - gitary wszystko zepsuły, ten kawałek w wykonaniu Turbo brzmi IMHO strasznie. Neon Nights - no cóż, Grzesiek to jednak nie Ronnie :) Tyle na temat.
Ferio

Postprzez Gall » Wt maja 30, 2006 9:07 pm

Jak dla mnie niestety ale najsłabsze wydawnictwo. Przesadzili z tymi nowoczesnymi wstawkami.
Gall

Postprzez Nogard » Pn cze 05, 2006 1:49 am

A dla mnie rewelacja... :)

Trzeba osłuchać i przyzwyczaić się.
Nogard
Moderator
Moderator

Następna strona

Powrót do Płyty