Co myślicie o kolejnej płycie koncertowej?

O albumach zespołu...

Re: Co myślicie o kolejnej płycie koncertowej?

Postprzez ZolnierzFortuny » Pt lut 19, 2010 9:15 pm

Kolego...przede wszystkim nie bierz na poważnie tego co napisałem. A po drugie to granie "Kawalerii..." jest oczywiście realne bo z tego z mi wiadomo już raz zagrali ją całą i na pewno nie ostatni więc można co najwyżej, jak Ty to napisałeś, "lobbować" jak najczęstsze granie tego na koncertach.
"Mam dwie lewe ręce, robić nie chce wcale, ale za to w głowie mam poukładane..."
ZolnierzFortuny
Szalony Ikar

Postprzez Metalophil » So lut 20, 2010 7:09 pm

ZolnierzFortuny napisał(a):Kolego...przede wszystkim nie bierz na poważnie tego co napisałem. A po drugie to granie "Kawalerii..." jest oczywiście realne bo z tego z mi wiadomo już raz zagrali ją całą i na pewno nie ostatni więc można co najwyżej, jak Ty to napisałeś, "lobbować" jak najczęstsze granie tego na koncertach.

Spoko - toż się nie napinam;)
Metalophil
Syn Burzy

Postprzez RaV94 » Pn mar 01, 2010 1:16 am

Koncertówka to świetny pomysł, na 30lecie zespołu powinien być jakiś naprawdę mocny koncert, który mógłby zostać zarejestrowany na CD lub DVD.
RaV94
Syn Burzy

Postprzez Wiwern » Pn mar 01, 2010 1:32 am

na CD lub DVD
nie, powinno być CD i DVD razem, w jednym pudełku. Tak jak "Akordy Słów" CETI ;)
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Nogard » Pn mar 01, 2010 9:58 am

Jeśli wyda to MMP, to wyjdzie osobno CD i osobno DVD w normalnej cenie ;-)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Wiwern » Pn mar 01, 2010 12:52 pm

ale kontrakt już chyba wygasł, hm?
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Zagor » Pn mar 01, 2010 5:03 pm

Kontrakt był na trzy płyty studyjne, a nie koncertówki, więc to nie ma nic do rzeczy. Żeby wydać płytę live, trzeba podpisać oddzielny kontakt (tak mi się wydaje, czysto teoretycznie).
Ciekawe, kto by wydał ewentualne DVD (albo CD+DVD), w 96 tez miała wyjść koncertówka z Radia Merkury i nie było chętnych na wydanie.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Pn mar 01, 2010 7:35 pm

Od Panów z Turbo zależy komu powierzą ten ewentualny materiał. Podejrzewam, że Dziubdziuś jako jedyny czeka z otwartymi rączkami.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Frugo » Pn mar 01, 2010 7:43 pm

No właśnie tak może być i chcąc nie chcąc Turbo znów będzie musiało powierzyć mu to wydanie :(
Frugo
Szalony Ikar

Postprzez Caleb » Pn mar 01, 2010 9:33 pm

Dostaną Fryderyka, to każdy ich chętnie przyjmie ;)
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Żubr » Pn mar 01, 2010 10:27 pm

Ja myślę że tak nie będzie. Mogą przecież sami wydać płytę. W jednym z wywiadów Wojtek o tym wspominał i ktoś tam jeszcze z zespołu.
Może korzystniej jest nawiązać współpracę z małą wytwórnią, na zasadzie kolejnych szczebli od wydania do dystrybucji.
Powrót do MM byłby krokiem wstecz, mam nadzieje że zespół na ten krok się nie zdecyduje. Choćby dla zasady. Jak to Grzegorz pięknie powiedział " Tyle lat był oszukiwany, że starczy mu na następne" i mam nadzieje że Panowie z Turbo podobnie myślą.
Nie wierzę, że nie ma innych firm co by były zainteresowane koncertówką. Zresztą w mojej opinii, patrząc na otaczającą nas smutną rzeczywistość, podejście starych "fanów" oraz młodych z gimnazjum to nie ważne czy to będzie Noise, MM, czy cokolwiek innego... nie sądzę aby radykalnie miało się to przełożyć na ilość sprzedanych płyt. Ci co chcą oraz tych których uda się zainteresować naszą promocją dotrą do wydawnictwa bez najmniejszego problemu i kupią, niezależnie kto i jak to wyda. Mała firma nie musi znaczyć że będzie źle wydane, gorzej oprawione.
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez pamelus » Wt mar 02, 2010 1:42 pm

Żubr napisał(a):Ja myślę że tak nie będzie. Mogą przecież sami wydać płytę. W jednym z wywiadów Wojtek o tym wspominał i ktoś tam jeszcze z zespołu.

Chainsaw tak zrobił i ta płyta byłą niestety ich ostatnią . :(

Żubr napisał(a):Może korzystniej jest nawiązać współpracę z małą wytwórnią, na zasadzie kolejnych szczebli od wydania do dystrybucji.
Powrót do MM byłby krokiem wstecz, mam nadzieje że zespół na ten krok się nie zdecyduje. Choćby dla zasady. Jak to Grzegorz pięknie powiedział " Tyle lat był oszukiwany, że starczy mu na następne" i mam nadzieje że Panowie z Turbo podobnie myślą.

Ja myślę, że Panowie z Turbo wiedzą o rynku muzycznym o wiele, wiele więcej od wszystkich nas na forum razem wziętych i będą pewnie brali pod uwagę również rzeczy, które w ogóle nam nie przychodzą do głowy. Pamiętajcie, że płyta - po wydaniu - musi być gdzieś dystrybuowana. Mała wytwórnia na pewno ma mniej kanałów dystrybucji niż duża. Ile płyt a małych wytwórni jest dostępnych w Empiku? W dzisiejszych czasach "nie ma Cię w empiku" = "nie ma Cię w ogóle".

A jak to jest z Mystic? Naprawdę daję sobie spokój z muzyką rock/metal?
Lorem ipsum dolor sit amet...
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez bardecki » Wt mar 02, 2010 4:51 pm

A ja mam temat z innej beczki-DZIŚ O 12.05 ZOSTAŁEM OJCEM!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: Córuchna Klara Zofia waży 2900 dkg i mierzy 53 cm.Przyrzekam,że będę jej puszczał jako kołysanki ballady turbowe :P :P
bardecki
Syn Burzy

Postprzez Zagor » Wt mar 02, 2010 5:48 pm

Gratulacje! W takim razie za parę lat będziemy tu mieli nową fankę. :D

A jak to jest z Mystic? Naprawdę daję sobie spokój z muzyką rock/metal?

No co ty, to że przyjęli paru wykonawców nie klasyfikowanych w rocku czy metalu, nie oznacza że przestaną się tym gatunkiem zajmować. Dzięki niemu osiągnęli jakąś renomę, teraz to doskonała alternatywa dla MMP. A tak, jak sprowadzą sobie takich ludzi, jak Czesław Śpiewa czy Bartek Świderski ( :lol: )to przyniesie im spore zyski. Cały czas wydają różne metalowe pozycje, teraz nowe Fear Factory, Burzum. Pod swoją opieką mają Acidów, KAT&RK, Frontside, Virgin Snatch, Hermh..Ostatni Behemoth wyszedł w Polsce w barwach Mystic.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez OzzMaster » Wt cze 21, 2011 2:32 pm

Frugo napisał(a):Przy bodajże Komecie Halley'a Tomek zapowiedział, że zespół z okazji 25-lecia tej płyty chce wydać coś specjalnego, DVD lub koncert z całą płytą, więc jest nadzieja :) .

Najlepiej jakaś mini trasa, na której zostanie zagrana cała płyta. No i oczywiście DVD z któregoś z koncertów :wink:
OzzMaster
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyty