Co myślicie o kolejnej płycie koncertowej?

O albumach zespołu...

Co myślicie o kolejnej płycie koncertowej?

Postprzez bardecki » Pn gru 14, 2009 8:25 am

Ostatnio zamarzyło mi sie o kolejnej płycie koncertowej Turbowców.Jedyna jak do tej pory koncertówka ukazała sie 20 lat temu,fajnie byłoby,jakby zespół nagrał jakiś koncercik i wydał to na płycie[choć wiem,ze wydanie płyty to nie takie"hop-siup"]. :rockon: Możnaby wtedy porównać jak Turbo grało 2 dekady temu,a jak gra teraz.No i jest nowy wokal,fani usłyszeliby jak Tomasz śpiewa na żywo.Napiszcie co o tym myślicie.Ciekawy jestem co na to zespół :)
bardecki
Syn Burzy

Re: Co myślicie o drugiej płycie koncertowej?

Postprzez kokosz » Pn gru 14, 2009 11:37 am

Jestem jak najbardziej za!!! Choć to byłaby 3 koncertówka - licząc koncert z DVD. Voyth wspominał w RDC, że na 30 lecie chcą zrobić specjalny koncert i go zarejestrować - myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Na pewno nie chciałbym aby to był koncert z jakieś imprezy typu Metalmania, tylko regularny, rasowy koncert Turbo z turbową publicznością!
kokosz
Szalony Ikar

Postprzez Paulo » Pn gru 14, 2009 12:51 pm

Jeśli znajdzie się wydawca który zechce to wydać to będzie super.
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez bardecki » Pn gru 14, 2009 1:41 pm

No to trzeba nakręcać temat!!! :metal:
bardecki
Syn Burzy

Postprzez Executioner » Pn gru 14, 2009 5:54 pm

To nierealne ale chciałbym żeby był choć jeden numer z każdej płyty przy zachowaniu oczywistych proporcji rzecz jasna. Taka płyta koncertowa musi się ukazać. Jest świetny wokalista, potencjał zespołu też wielki - nic tylko organizować 30-lecie i nagrać wszystko, a potem wydać taką koncertówkę.
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Zagor » Pn gru 14, 2009 6:12 pm

Powtarzam to od wielu miesięcy, TURBO jest teraz w takiej formie, że nie zrobienie koncertówki to byłby wielki błąd :) Do tego dochodzi fakt, że w tym roku do setlist weszło bardzo dużo nie granych nigdy, lub dawno utworów.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez kokosz » Pn gru 14, 2009 7:30 pm

I na bis całą "Kawalerię"..... :mrgreen:
kokosz
Szalony Ikar

Postprzez Zdan » Śr gru 16, 2009 11:21 am

Executioner napisał(a):To nierealne ale chciałbym żeby był choć jeden numer z każdej płyty przy zachowaniu oczywistych proporcji rzecz jasna. Taka płyta koncertowa musi się ukazać. Jest świetny wokalista, potencjał zespołu też wielki - nic tylko organizować 30-lecie i nagrać wszystko, a potem wydać taką koncertówkę.

Moim zdaniem wokalnie rzeczy z z "Dead End"/"One Way" są jednak niewykonalne - kto miałby to zaśpiewać? Głos Tomka jednak nie pasuje do tego typu grania i tych wydawnictw. Choć kto wie? W każdym razie - ja popieram całym sercem pomysł koncertówki.
Zdan
Syn Burzy

Postprzez Żubr » Śr gru 16, 2009 11:57 am

Tomek potrafi ryknąć :) widziałem Tomka kilka razy w akcji i wiem co mówię :) :metal:
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Nogard » Śr gru 16, 2009 12:59 pm

Z "Ostatnim wojownikiem" świetnie sobie radzi, więc i w "Barbaric Justice" da radę, nie widzę problemu :mrgreen:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez nat54ret » Śr gru 16, 2009 2:09 pm

no ale "Everyone" nie zaspiewa raczej ...
nat54ret

Postprzez Tomasz Struszczyk » Śr gru 16, 2009 3:52 pm

Zdan napisał(a):Moim zdaniem wokalnie rzeczy z z "Dead End"/"One Way" są jednak niewykonalne.

Chłopaki... Nie ma takiego pojęcia "niewykonalne". I nie ma takiej opcji żeby się czegoś nie dało zaśpiewać.

Pozdro
Tomasz Struszczyk
Wokalista Turbo
Wokalista Turbo

Postprzez bardecki » Śr gru 16, 2009 3:57 pm

A co Wy na to Panowie Turbowcy???Czy pomysł jest wart przemyślenia???
bardecki
Syn Burzy

Postprzez nat54ret » Śr gru 16, 2009 4:19 pm

Nie chce sie wymądrzac itd, ale moje zdanie jest takie: skoro ma to być koncert jubileuszowy i skoro Voyth mówił (o ile dobrze pamietam?) że zaprosza bylych członków czy gosci jakichs , no to można zrobić to tak jak Acid Drinkers na Woodstocku 07. na poczatku z aktualnym składem grali nowy material (ale starszy tez). Pitem Litza wszedł, zagral i zaspiewal w utworach z okresu kiedy tam był, Perła wszedł i zagrał i zaspiewał Acidofilia (czyli tez z okresu kiedy był). I wg mnie tak by było najlepiej, żeby np zaprosić ludzi którzy w poszczególnych latach/etapach wystepowali w Turbo i wzieli udzial w zagraniu/zaspiewaniu utworu z tamtego okresu.

Oczywiscie dla mnie głównym, najwazniejszym i najwiecej spiewającym ze wszystkich wokalistą tego koncertu powinien byc Tomek Struszczyk, ale bym zaprosił i Kupczyka i innych wedle uznania, no ale też Litze by zagral np Salvator Mundi czy Loop Of Time :) i zaspiewal cos z Dead End.

A na koniec jakiś jeden utwor gdzie graja i spiewaja wszyscy którzy przybyli :D :D
nat54ret

Postprzez eddiepoland » Śr gru 16, 2009 7:08 pm

Ja też jestem jak najbardziej za płytą koncertową, zwłaszcza że odświeżone stare utwory brzmią na koncertach Turbo super, o wiele lepiej niż wersje studyjne. ;)

PS. W nazwę tematu wkradł się chochlik - powinno być nie "drugiej" lecz "trzeciej". ;)
I've got to rock to stay alive! \m/
eddiepoland
Szalony Ikar

Następna strona

Powrót do Płyty