Co myślicie o kolejnej płycie koncertowej?

O albumach zespołu...

Re: Co myślicie o kolejnej płycie koncertowej?

Postprzez ederlezi » N paź 16, 2011 3:09 pm

A niech ktoś mi wytłumaczy, czemu wszyscy czekają na CD + DVD a nikt nie wspomina o Blu Ray? Ostatnio widziałem Iron Maiden, AC/DC oraz Metallikę z Blu Ray'a i zrobiło to na mnie niesamowite wrażenie. Czemu więc nasze rodzime Turbo nie miało by mieć w swojej kolekcji płyty Blu Ray ?
ederlezi
Syn Burzy

Postprzez Wiwern » Pn paź 17, 2011 12:21 pm

mogła by być oczywiście wersyja DVD i wersyja Blue-Rej, nie miałbym nic przeciwko ;) Chciałbym przede wszystkim, żeby to był zwarty matariał z dobrze przemyślaną setlistą i żeby nacisk położono nie na długość, ale jakoś realizacji - najlepiej koncert w plenerze z żywo reagującą publiką, w miarę możliwości pokaźna scena, dobre oświetlenie, dym, może nawet fajerwerki... dobre, dynamiczne najazdy kamery... set krótszy, zwarty, ale przekrojowy chociaż nastawiony na szybkie utwory + obowiązkowe "Dorosłe Dzieci" na bis i pod koniec "Mały" z prezentacją składu. Jako otwieracz oczywiście "Na Progu Życia" z jakimś fajnym pierdalnięciem, gdy kapela zaczyna grać po interku - np. odpalona petarda i nagły błysk oświetlenia :metal: W sumie, to chciałbym coś w stylu "Metalmanii 2005" z pierwszego DVD, tylko odrobinę dłuższe tj. nie 9, a powiedzmy z 12-15 utworów.
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez nat54ret » Pn paź 17, 2011 2:11 pm

pomarzyć sobie można :P
nat54ret

Poprzednia strona

Powrót do Płyty