Dorosłe Dzieci i Inne Ballady

O albumach zespołu...

Postprzez Paulo » Śr mar 11, 2009 3:52 pm

A u mnie ta wrzuta nie chce działać :(
Paulo
Administrator
Administrator

Re: Dorosłe Dzieci i Inne Ballady

Postprzez nat54ret » So sty 22, 2011 5:54 pm

'Fabryka Keksów' mnie wciągnęła ostatnio znów i to na ostro. Słucham tego kawałka (tej wersji z Kupczykiem) non stop. Potęga i miazga. Super jest to kompozycja.
nat54ret

Postprzez Wiwern » Wt sty 25, 2011 4:18 pm

fajne, ale zawsze mi się kojarzyło z "Autobiografią" Perfectu, co zresztą się zgadza, bo Hołdys im to ponoć skomponował.
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Executioner » Śr sty 26, 2011 9:03 am

Fajnie by było jakby kiedyś wyszła jakaś odświeżona reedycja tych "Ballad" (nośnik CD) z oryginalną "Fabryką..." z '81 r. w miejsce tego live'a.
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Zagor » Śr sty 26, 2011 10:31 am

No dobra, tylko po co? Skoro w "Anthology" są dwie płyty z rarytasami, w tym z "Fabryką keksów" z Piotrem Krystkiem na wokalu (1981). Zresztą reedycje składanek to jakiś absurd. :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Executioner » Śr sty 26, 2011 11:05 am

W moim przypadku kupno boxu byłoby raczej bezsensowne :P Bardziej opłacałoby mi się kupno boxu Kata, bo nie mam w oryginale "Szyderczego Zwierciadła". No, chyba że box został rozparcelowany i te dwie płytki z rarytasami są dostępne oddzielnie :P

Gdyby "Dorosłe Dzieci I Inne Ballady" były wydane w ten sposób, że mielibyśmy do czynienia z wyłącznie oryginalnymi, studyjnymi wersjami z lat 1981-1985, to byłoby to wydawnictwo, które jesienno-zimowymi wieczorami raczej nie schodziłoby za często z mojego odtwarzacza (podobnie jak "Ballady" Kata, "Woda" Romana Kostrzewskiego czy "The Best From Light Zone Vol. II" CETI).

Pamiętajmy, że niniejsze słowa zostały napisane przez zwolennika totalnego przypierdolu w muzyce metalowej, który na co dzień od jakichkolwiek ballad trzyma się z daleka :P
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Poprzednia strona

Powrót do Płyty