One Way

O albumach zespołu...

Który utwór z "One Way" jest najlepszy?

"Introduction"
1
3%
"End user"
5
16%
"Reagression"
0
Brak głosów
"Mental alination"
2
6%
"Refuse to live"
11
35%
"Blasphemy"
0
Brak głosów
"One Way"
7
23%
"Scum"
5
16%
"Disaster area"
0
Brak głosów

Liczba głosów : 31

One Way

Postprzez LastWarrior » Cz maja 25, 2006 3:46 pm

To samo co przy "Dead end" - to nie była turbowa muzyka... Reedycja MMP nie zawiera niestety 2 kawałków , które pierwotnie ukazały sie na wydaniu kasetowym Carnage z 1992.
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Glan_Anonim » Śr lip 12, 2006 4:22 pm

Badziew straszny. Wcale mi tych 2 kawałków nie brakuje. ;)
Glan_Anonim

Postprzez Paulo » Pt gru 01, 2006 2:03 pm

Płyta nieco podobna do "Dead End" przez co bardzo ją lubię. Nie rozumiałem wtedy tych zawirowań w składzie i przyznaje irytował mnie na początku nowy wokalista... Lecz zaśpiewał świetnie... Gitarowo-pierwsza klasa!
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Predator667 » Wt sty 23, 2007 12:16 am

Glan_Anonim napisał(a):Badziew straszny. Wcale mi tych 2 kawałków nie brakuje. ;)

Nic się nie zmieniłeś od 2001 roku - dalej głuchy i głupi ;)
Predator667

Postprzez Paulo » Cz paź 11, 2007 1:27 pm

Odświeżam stary wątek... 8) Bo ktoś tu coś kiedyś badziewiem nazywał :wink: Potraktujmy to jako żart :lol: A tak na serio: Wszyscy od lat niezmiennie zachwycają się Metallicą... Owszem genialny band, lecz posłuchajcie riffów z "One Way" :twisted: Ja twierdzę że niektóre są lepsze niż Metallicy za jej najlepszych czasów... To thrash na wielkim światowym poziomie...

P.S. Dodam jeszcze że gdyby ten album był porządnie wydany na zachodzie (obok "Kawaleri..." i "Dead End") to Turbo byłoby wielką gwiazdą - gdzieś tam hen daleko... Dlatego że grali (i grają :) ) lepiej niż 90 % zachodnich kapel...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Cz paź 11, 2007 11:33 pm

O "One Way" to wolałbym się nie wypowiadać, ale w ostatniej linijce, Paulo, zamieniłbym 90 na 99 :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Cz paź 11, 2007 11:40 pm

Masz rację 99 % powinno być :) Ale dlaczego "One Way" się Wam nie podoba?
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Pt paź 12, 2007 1:54 am

Ja nie mówię, że mi się nie podoba :-) Po prostu nie słucham takiej Muzyki. Słucham bardzo różnych rzeczy, począwszy na starym popie, skończywszy na thrash metalu. Ale jak chodzi o obie te skrajności, jestem bardzo wybredny :-) Na co dzień po prostu dobre hard 'heavy i progresywa. (Swoją drogą, właśnie słucham płyty polskiego Albion, którą kupiłem dla znajomego i jestem powalony. Muszę mieć i w swojej kolekcji...) W każdym razie - "One Way" się nie łapie... ;-) Chyba za mocne na mnie. No i wolę czysty wokal...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez LastWarrior » So paź 27, 2007 1:54 am

Zgadzam się z Nogardem - po prostu muzyka z "One Way" mnie nie kręci - choć trzeba przyznać, że dla tego stylu muzycznego płyta jest bardzo dobra... Tylko, że ja wolę inne dźwięki... Zatem jeśli chodzi o wykonanie etc. - płytka super, tyle tylko, że ja takiego grania po prostu nie lubię...
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Seb Von... » Cz lis 15, 2007 5:33 pm

Mocne granie, szybko...pierwszy numer strasznie zalatuje Sepultura.

Płytę tą chyba powinno nagrać Acid Drinkers w tamtym czasie.

Nie jest to zła muzyka, ale... mało turbowa, jak dla mnie.
Seb Von...

Postprzez Patryk » N gru 30, 2007 4:28 am

Na You Tube jest bardzo fajnie zmontowany klip Kupczyka z Esqarial. Nikt mnie nie przekona ze ktos moze byc lepszy od Kupczyka czy nawet mu dorownac.
Patryk

Postprzez Paulo » N gru 30, 2007 3:45 pm

Nie offtopuj "Gościu" - to po pierwsze...

Jeśli chcesz wyrazić swój zachwyt nad Esqarial to znajdź odpowiedni do tego temat albo wpisz się na forum Esqarial - to po drugie...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez seventh son » Wt sty 01, 2008 8:06 pm

Bravo Paulo...popieram w 100 %
seventh son

Postprzez Bob » So sty 12, 2008 3:58 pm

Paulo nie zwracaj sie do ludzi "GOSCIU" to bardzo zle wyglada. Jestescie tu czyms w rodzaju twarzy zespolu. Patryk zachwycil sie Grzegrzem nie ESQARIAL. Raczej uwaga lub rada. To przeciez moze byc ktos przyadkowy i nie zorientowny.
Bob

Postprzez Paulo » N sty 13, 2008 9:20 pm

Sorry Bobby ale to jak się do kogoś zwracam to moja sprawa, nie Twoja... Brak zorientowania od razu zauważyłem i poinformowałem "Gościa - Patryka" co i jak... Dbając o porządek na forum piszemy w tematach do tego przeznaczonych.Wydaje mi się to dość jasne.
Paulo
Administrator
Administrator

Następna strona

Powrót do Płyty