One Way

O albumach zespołu...

Który utwór z "One Way" jest najlepszy?

"Introduction"
1
3%
"End user"
5
16%
"Reagression"
0
Brak głosów
"Mental alination"
2
6%
"Refuse to live"
11
35%
"Blasphemy"
0
Brak głosów
"One Way"
7
23%
"Scum"
5
16%
"Disaster area"
0
Brak głosów

Liczba głosów : 31

Re: One Way

Postprzez 1984 » So gru 18, 2010 6:18 pm

No i zakończyłem drugi odsłuch tej płytki w wersji, gdzie jest siedem utworów. Poprzednio miałem więcej, wtedy też nie za bardzo mi podeszła. Zrobiłem to zresztą celem przyswojenia przedkoncertowego :)
Dlatego według mnie uważam, że w moim przypadku, jest to płyta "pozaturbowa", ale warta posłuchania. Jeśli mam ją porównywać z "Dead end" (która bardziej mi podeszła ze względu na "Enola gay" oraz "The Raven"), to na "One way" odruchowo trzepnąłem makówką do "Disaster area". Moją uwagę zwróciły też, po tym odsłuchu, "Scum" (też się chyba zaczął pojawiać w listach utworów) oraz tytułowa - "One way".
Na pewno ją nabędę, jeśli nie z czystej próżności, to z czystej ciekawości, prowadząc możliwie jak najczęstszy odsłuch.
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez Wiwern » Pn sty 24, 2011 2:06 am

już w tej podstawowej wersji jest "Mental Alienation" - mój ulubiony. W ogóle z każdym przesłuchaniem coraz bardziej mi się płytka podoba. Właściwie, to kolejny anglojęzyczny-thrashowy album Turbo na bardzo wysokim poziomie. Nie ustępuje wiele "Dead End" i "Last Warrior". Nawet lepszy, niż "Epidemic".
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Smolny » Pt lut 20, 2015 4:15 pm

Wiwern napisał(a):Nawet lepszy, niż "Epidemic".

Ja wszystko rozumiem, One Way to dość solidny album ale... Dilera to Ty zmień :twisted:
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez bardecki » Pt lut 20, 2015 4:19 pm

Dlaczego,ja też uważam,że One Way jest lepszy od Epidemii!
bardecki
Syn Burzy

Poprzednia strona

Powrót do Płyty