Tożsamość

O albumach zespołu...

Najlepszy numer z "Tożsamości" to...

"Paranoja"
4
7%
"Samotnia"
5
8%
"Legenda Thora"
13
22%
"Człowiek i Bóg"
13
22%
"Eneida"
0
Brak głosów
"Maqmra"
3
5%
"Pismo"
3
5%
"Otwarte drzwi do miasta"
19
32%

Liczba głosów : 60

Tożsamość

Postprzez Kicu » Cz maja 25, 2006 12:24 am

Jak dla mnie dobra płyta. Zdecydowanie lepsza od Awatara ale jak dla mnie jesczze troche za mało energiczna. Za mało tej ostrości ale jest to dobra płyta.
Kicu
Anioł Zła

Postprzez Predator667 » Cz maja 25, 2006 12:29 am

Nie - to jest płyta genialna. Może i dla Ciebie nie, ale dla mnie jak najbardziej. Dostałem dokładnie to, co sobie wymarzyłem... :o Kupczyk i ekipa to chyba jakieś anioły czy coś, wyłapali moje marzenia i je zrealizowali ;)
Predator667

Postprzez LastWarrior » Pt maja 26, 2006 12:09 am

Bez wątpienia płyta bardzo dobra i udana - troszkę się jednak zawiodłem, bo oczekiwałem bardziej powrotu go grania z okresu "Kawalerii" (cóż - to były moje subiektywne oczekiwania). Ale z każdym przesłuchaniem płytka podoba mi się coraz bardziej. Brakuje mi jedynie jakiegoś rozpędzonego killera... Wszystko jest utrzymane w wolnych i średnich tempach - ale może to właśnie urok tej płyty...
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Gall » Wt maja 30, 2006 8:46 pm

Powiem tak. Jak włożyłem płyte do odtwarzacza, to ponad miesiąc nie wyciągałem, bo sie w niej zakochałem?!? Płyta wybitna jak dla mnie. Od pierwszego kawałka zaskakuje coraz bardziej. Hoffmann Stworzył genialne kompozycje, którym Kupczyk nadał dusze...
Gall

Postprzez Predator667 » Wt maja 30, 2006 10:26 pm

Tak, Tożsamość to jedna z najczęściej słuchanych przeze mnie płyt... Częściej słuchałem chyba tylko Brave New World wiadomo kogo (kaseta była katowana przeze mnie tak ostro, że pewnego dnia nie wytrzymała i pękła). Gdy zaczynała się na poważnie moja fascynacja muzyką rockową (lata 1996-1997), to ostro katowałem też "Ten" Pearl Jam i "Tubthumper" Chumbawamby... ale to w zasadzie już dyskusja bardziej na temat ' ;) Jakich płyt najdłużej kto kiedy słuchał... możnaby założyć taki, więc jak ktoś chce, to proszę, udzielam licencji ;)
Predator667

Postprzez Glan_Anonim » Śr lip 12, 2006 4:15 pm

Najlepsza płyta Turbo. Jedyna wada to "schowany" wokal Kupczyka. Reszta bez zarzutu.
Glan_Anonim

Postprzez Nogard » Śr lip 12, 2006 9:41 pm

Ok, ale od razu żeby najlepsza? Eeee...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Hazgar » Pt lip 14, 2006 10:27 pm

To pierwsza ich płyta, jaką kupiłem. Świetna! Moje ulubione kawałki: "Samotnia", "Legenda Thora" i "Człowiek i bóg". W jakimś wywiadzie Kupczyk powiedział, że na nagranie wokali miał trzy dni i, że nie chciał pisać tekstów. Mi się podobają.
Hazgar
Syn Burzy

Postprzez Katchen » Cz sie 24, 2006 1:32 am

płyta rzeczywiście bardzo dobra, jednak 'legenda Thora " mnie rozczarowała. po tytule spodziewałam się duzo lepszego tekstu...gdzieś tu wypowiadałam się o kiczu. ten tekst jest dla mnie trochę kiczowaty.
Katchen

Postprzez Hazgar » Śr sie 30, 2006 9:18 pm

Ten tekst nie wszedł na "Awatara". Jest na forum jakiś specjalista od mitologii germańskiej? Jak treść ma się do rzeczywistych kompetencji i atrybutów Thora?
Hazgar
Syn Burzy

Postprzez Glan_Anonim » Śr sie 30, 2006 9:43 pm

Hazgar napisał(a):Ten tekst nie wszedł na "Awatara".

Błąd. Tekst jest z czasów Ostatniego Wojownika.
Glan_Anonim

Postprzez Hazgar » Śr sie 30, 2006 10:09 pm

Czytałem o tym w jakimś wywiadzie z Kupczykiem. Podobno po wydaniu płyty wywoływał wiele konsternacji wśród fanów.
Hazgar
Syn Burzy

Postprzez Katchen » Cz sie 31, 2006 12:38 am

widze ze każdy mówi coś innego na temat "legendy thora". Kolega próbował mi udowodnic ze ten utwór miał wejść na Kawalerię szatana....
Katchen

Postprzez Marcos » Cz sie 31, 2006 1:41 am

W wywiadzie w Thrash 'Em All numer 1/2005 strona 85 Grzegorz mówi: "Legenda Thora" to tekst który nie zmieścił się kiedyś na Wojowniku. Miałem go w archiwum i wykorzystałem teraz. W TURBO wszyscy o tym wiedzą, to nie tajemnica.

Czyżbym rozwiał wątpliwości?
Marcos
Szalony Ikar

Postprzez Hazgar » Cz sie 31, 2006 9:15 pm

Raczej tak.:)

Jakieś "kontrowersje" wywoływało też "Pismo". Pewnie niektórzy zaczęli ich uważać za jakichś whitemetalowców.:; Dziwne, jak na tak "religijny" naród,co?:;
Hazgar
Syn Burzy

Następna strona

Powrót do Płyty