Epidemie

O albumach zespołu...

Najlepszy utwór z "Epidemii" to...

Salvator Mundi
21
42%
Aids
7
14%
Ocean łez
3
6%
Pętla czasu
12
24%
Szalony Świat
3
6%
Anty R.J.Ewa
1
2%
Rozkosz i ból
0
Brak głosów
Gniazdo smutku
2
4%
13.12.88
1
2%

Liczba głosów : 50

Epidemie

Postprzez LastWarrior » Śr maja 24, 2006 9:41 pm

Płyta niezbyt lubiana przez zespól, ale dla mnie na pewno nie jest to najgorszy album tej kapeli... Tradycyjnie wolę wydanie polskojęzyczne :) Jednym zdaniem: techniczny thrash na całkiem niezłym poziomie + dość udane teksty.
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Predator667 » Cz maja 25, 2006 12:06 am

Najgorszy nie, ale jeden z najgorszych - tak :P Mimo to jest to w sumie fajny album, ale jakoś tak mocno z tyłu za innymi dokonaniami zespołu. Słyszałem tylko wersję polskojęzyczną. Ponownie wystawiam ocenę 7/10.
Predator667

Postprzez Salsero » N cze 04, 2006 7:50 pm

Może ta płytka nie jest rewelacyjna, ale jest cos co mi sie w niej bardzo, ale to bardzo podoba... Są to 2 kawałki. 1 - pętla czasu/loop of time (za słowa i przede wszystkim za REFREN); 2 - 13.12.88 !! Fajnie sie po tym słucha ' :D poza tym każdy instrumentalny kawałek TURBO ma to COŚ w sobie...
Salsero

Postprzez LastWarrior » N cze 04, 2006 8:29 pm

Dziś właśnie słuchałem sobie tej płytki - jest całkiem niezła... Zgadzam się co do najlepszych utworów z komentarzem powyżej. Na pewno jest to płytka lepsza od Awatara...
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Salsero » Pn cze 05, 2006 1:17 am

oj... nie można tej plyty porównac do Awatara! Płyta Awatar wedlug mnie jest o niebo lepsza od Epidemii... W zasadzie to Awatar jest dobrą płytą, nie podoba sie jedynie starym turbowcom i wiernym metalom... Ja jestem bardzie elastyczny i ta plytka jak dla mnie jest udana... Mówie o niej ze jest klimatyczna albo nawiedzona :] Mam z nią pewne wspomnienia...

Epidemie... to jest płyta strasznie chaotyczna, jakby grana z marszu, brak zwrotek, refrenow... wszystko mi sie zlewa. Słuchałem jej setki razy i nadal nie moge w niektorych kawalkach wychwycic charakterystycznych momentow (takich do zaspiewania podczas zmywania naczyć;) )
Salsero

Postprzez Predator667 » Wt cze 06, 2006 12:17 am

W zasadzie to Awatar jest dobrą płytą, nie podoba sie jedynie starym turbowcom i wiernym metalom...

Ano jest dobra, ale taka klasyfikacja komu się podoba, a komu nie, jest raczej poroniona :) Tylko się teraz nie obraź znowu ;)
Predator667

Postprzez Salsero » Śr cze 07, 2006 11:01 pm

Starzy Turbowcy - miałem na myśli ludzi starszych (zalóżmy po 40-stce i więcej).

Wierni metale - ludzi, którzy siedzą przede wszystkim w tym gatunku muzycznym.

Piszę to jedynie z własnego doświadczenia. Oczywiście zawsze są odstępstwa .

PS

Nikt tu się nie obraża, ale i tak cię nie lubie! pozdraiwam :]
Salsero

Postprzez Predator667 » Pt cze 09, 2006 1:58 pm

Wierni metale - ludzi, którzy siedzą przede wszystkim w tym gatunku muzycznym.

Sorry, może wyjdę na ciemniaka, ale o jakim gatunku muzycznym mówisz? Wnisokuję, że o heavy metalu, ale, tego, wolę się upewnić. Nom... ;)

Nikt tu się nie obraża, ale i tak cię nie lubie! pozdraiwam :]

Hehehe, pozdrawiam ;)
Predator667

epidemie

Postprzez medalikarz » Pt cze 09, 2006 4:21 pm

Może i te Epidemie to nie taki kicz(jak niektórzy twierdzą)jest tam pare fajnych kawałków(Salvator Mundi,Gniazdo Smutku)ale uważam,że przede wszystkim jest kiepskie brzmienie gitar,brakuje takich dłuuugich,przeciągłych"żużlowych"gitarowych brzmień.Ten bas taki jakiś wybijający się.Jakby to nagrać teraz,z tym sprzętem,to byłoby podejrzewam super!Same utwory nie są złe,ale brzmienie...Takie jest moje zdanie.
medalikarz
Embrion

Postprzez Glan_Anonim » Śr lip 12, 2006 4:08 pm

Dobra płyta. Nie wiem czemu ludzie się czepiają. Zdecydowanie lepiej brzmi z polskimi tekstami.
Glan_Anonim

Postprzez Hazgar » Pt lip 14, 2006 10:20 pm

Wyszła kiedyś polskojęzyczna reedycja "Epidemii"?
Hazgar
Syn Burzy

Postprzez Glan_Anonim » So lip 15, 2006 12:13 am

Oczywiście. Mam to na starej kasecie. Tak badziewiasto wydane, że nie wiem czy to oryginał czy pirat. ;) Było też wydanie winylowe. Najlepiej poszukaj mp3 w necie, bo w żadnym sklepie tego nie kupisz, co najwyżej możesz czasem znaleźć na Allegro.
Glan_Anonim

Postprzez Hazgar » So lip 15, 2006 1:26 pm

Chodziło mi o reedycję... MMP wydał tylko anglojęzyczną wersję razem z "Alife". A mp3 to nie jest to...:)
Hazgar
Syn Burzy

Postprzez Glan_Anonim » So lip 15, 2006 4:16 pm

Zawsze możesz poszukać winyla w komisach.
Glan_Anonim

Postprzez Paulo » Pt gru 01, 2006 2:08 pm

No cóż... Przyznaje że dziwię się nieco tym którzy nie lubią tego albumu... Ale... Każdy ma swoje zdanie... Na tej płycie zapoczątkowały się pewne zmiany które prędzej czy pózniej musiały nastać...
Paulo
Administrator
Administrator

Następna strona

Powrót do Płyty