Epidemie

O albumach zespołu...

Najlepszy utwór z "Epidemii" to...

Salvator Mundi
21
42%
Aids
7
14%
Ocean łez
3
6%
Pętla czasu
12
24%
Szalony Świat
3
6%
Anty R.J.Ewa
1
2%
Rozkosz i ból
0
Brak głosów
Gniazdo smutku
2
4%
13.12.88
1
2%

Liczba głosów : 50

Re: Epidemie

Postprzez eddiepoland » N gru 26, 2010 10:30 pm

Odświeżę trochę temat o Epidemiach - ma ktoś może nowe "remasterowane" wydanie z 2009 roku w digipacku? Czy też brzmi tak jakby było zgrywane z kasety, czy jest widoczna poprawa?
I've got to rock to stay alive! \m/
eddiepoland
Szalony Ikar

Postprzez OzzMaster » N gru 26, 2010 10:50 pm

Nieznaczna :wink:
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Pn gru 27, 2010 9:02 am

A szkoda bo poprawa by się przydała...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez lochinvar » Cz lut 24, 2011 5:26 pm

Jak nie ma tasm matek albo sa w kiepskim stanie, to nic sie nie poradzi.
Epidemie czy Epidemic w zależnosci od wersji jezykowej, to moim zdaniem bardzo dobry, aczkolwiek trudno przyswajalny dla fana klasycznego metalu materiał. W warstwie muzycznej, ale i tekstowej mocno pokrecony. Szkoda tylko, ze kawalki za bardzo zlewaja sie w jedna calosc i jest uczucie jakby to jeden kawalek podzielony na czesci. Wydaje mi sie, ze duzy wplyw na zmiane stylu mial Litza, co szczegolnie uwidocznilo sie na kolejnej Dead End.
Byl to poczatke konca Turbo (wtedy). Grali muze, ktorej chyba do konca nie czuli i nie dziwie sie, ze Grzegorz Kupczyk odszedl po tej plycie.
ostatni staną się pierwszymi
lochinvar
Anioł Zła

Postprzez Jimmy » Wt lip 07, 2015 9:42 pm

Cóż komentować, to mój ulubiony album Turbo :D Czuć w wyraźne wpływy Anthraxu, co dla mnie jest pozytywnym wyznacznikiem. Turbo poszło także w bardziej techniczną stronę, do czego pewnie przyczynił się Litza. Jego chórki brzmią świetnie. Album jest dla mnie bardzo równy, a jedynym mankamentem jest bardzo słabe brzmienie. Angielska wersja pod tym względem jeszcze daje radę, ale rodzima ma trochę muliste brzmienie, co moim zdaniem nie pasuje do takiej muzyki. Bardzo podoba mi się maniera wokalna Grzegorza Kupczyka, która imituje wokal Joeya Belladonny. Grzesiu pokazał, że należy naprawdę do światowej czołówki krzykarzy. O ile do maniery z Wojownika i Kawalerii musiałem się przekonać, to w tym wypadku nie było najmniejszego problemy.
Jimmy
Embrion

Postprzez Seraf » Śr sie 26, 2015 3:27 pm

Spojrzałem dzisiaj przypadkiem na półkę z płytami i właśnie rzuciło mi się w oczy "Epidemic + Alive", który kiedyś tam zakupiłem. Zauważył ktoś wcześniej, że jest literówka na grzbiecie płyty? Zamiast "TURBO" jest "TUTRBO". :D Żeby sprawdzić, czy to przypadkiem nie występuje tylko u mnie, poszukałem w googlach. Tak też wygląda na zdjęciach w internecie: http://www.covershut.com/back_covers/Tu ... -84979.jpg :D
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez Paulo » Cz sie 27, 2015 4:24 pm

Tutrbo :D :D :D
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez blackangel » Pt paź 23, 2015 5:16 pm

Przypomina mi dokonania Wilczego Pająka, ale dla mnie tylko na plus. Bardzo lubię.
blackangel
Embrion

Poprzednia strona

Powrót do Płyty