In The Court Of The Lizard

O albumach zespołu...

Re: In The Court Of The Lizard

Postprzez Nogard » Pn paź 20, 2014 8:15 pm

OK, sory, nie wiem, czemu tak zrozumiałem - chyba dlatego, że od nowej linii zacząłeś i mi się wyzerowało, jako że tu gadamy o innym krążku, ale te 52 minuty mi akurat nijak nie pasowały do koncertówki :lol:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez OzzMaster » Wt paź 21, 2014 9:19 pm

W poznańskim Saturnie DVD już jest :)
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez 1984 » Śr paź 22, 2014 8:02 pm

W minioną niedzielę w M1 nie widziałem żadnej wersji. Nie było nawet kogo zapytać, czy cos wiedzą na ten temat.
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez eddiepoland » Cz paź 23, 2014 10:41 am

W toruńskim MM i bydgoskim Saturnie też jeszcze nie ma. ;(
I've got to rock to stay alive! \m/
eddiepoland
Szalony Ikar

Postprzez Seraf » Cz paź 23, 2014 9:10 pm

Ja dzisiaj dostałem maila z Empiku, że mi wysłali :D
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez Frodli » Pt paź 24, 2014 8:55 pm

Dzisiaj nabyłem w M1 wersję CD - są elegancko wystawione w kąciku, gdzie sprzedają bilety. DVD nie mają, jutro bym się wybrał do Saturna - ale tego w PCC czy Pestce?

Obecnie obracam CD1 i kurde jest moc, a bas jak pięknie wyeksponowany :D
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez krusejder » Wt lis 18, 2014 2:43 pm

Audio brzmi bardzo dobrze, ale video jest fatalne. MMP strasznie dało d**y przy tej produkcji. Mieli ekstra materiał zgrywany z 10 kamer HD, ale po montażu skompresowali ten obraz zupełnie po amatorsku.

Kurde, moje amatorskie filmiki nagrane na kamerę Sony wyglądają lepiej niż oficjalne DVD najlepszego polskiego zespołu metalowego.

Ten materiał można jeszcze uratować wydając to samo na blue ray, bez żadnej kompresji.
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Frodli » Wt lis 18, 2014 6:24 pm

Może po prostu DVD to już trochę za cienki standard na dzisiejsze możliwości monitorów i telewizorów?
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez bardecki » Śr lis 19, 2014 9:47 pm

To w takim razie ja się nie znam,bo mnie się bardzo podoba!! Audio jest super,wszystkie gitarki słychać kapitalnie,bas bardzo mi się spodobał. Pamiętam płytę Kata Somewhere in Poland,na tamtym koncercie zje..li audio-bas był prawie niesłyszalny. Ale najnowsze Turbo po prostu WYMIATA!!! Nie mam nic do tego dvd,mnie się podoba i tyle.
bardecki
Syn Burzy

Postprzez Darth » Cz lis 20, 2014 2:48 pm

Zakupiłem oczywiście jedno i drugie i nie żałuję bo ma to dla mnie wartość sentymentalną gdyż byłem tam osobiście ... CD jak najbardziej zajebiste, natomiast co do samego montażu DVD mogę mieć sporo zastrzeżeń ... Jak do dźwięku jeszcze można się przyzwyczaić tak do amatorskiego montażu i chaosu ujęć już nie bardzo ;) Ale nic to! Turbo to Turbo i nie ma co gadać ... zajebiaszczy koncert!!! :metal:
Darth
Embrion

Postprzez Sardi » N mar 20, 2016 2:51 pm

Ogólnie to po jakimś czasie od wydania ITCOTL uważam tę koncertówkę za bardzo dobrą.

Po pierwsze - całkiem fajnie brzmi, nic nie jest za cicho, nic za głośno, no może brzmienie bębnów mnie trochę irytuje, ale to kwestia gustu.

Po drugie - dobrze dobrana setlista. Z jednej strony mamy klasyki (Dorosłe dzieci, Już nie z Tobą), z drugiej nowsze kawałki (Przebij mur, Noc już woła), a z trzeciej możnaby rzec, że rarytasy (Człowiek i Bóg, Armia).

Do minusów zaliczam bardzo słabą słyszalność publiczności, znajomy, który był na tym koncercie mówił, że publika dawała radę, na płycie ledwo co to słychać.

No ale ogólnie to mocne 4/5.
Sardi
Anioł Zła

Postprzez pamelus » Pn kwi 11, 2016 8:22 pm

Sardi napisał(a):Do minusów zaliczam bardzo słabą słyszalność publiczności, znajomy, który był na tym koncercie mówił, że publika dawała radę, na płycie ledwo co to słychać.

No bez przesady. Większość publiczności to były dzieciaki, które przyszły na Di'Anno. Fani Turbo byli niestety w mniejszości, większość sali w ogóle nie znała tekstów.
Lorem ipsum dolor sit amet...
pamelus
Szalony Ikar

Poprzednia strona

Powrót do Płyty