BOX

O albumach zespołu...

Postprzez nat54ret » Cz lut 26, 2009 7:21 pm

Pias z całym szacunkiem do Ciebie :) ale naprawde doszukiwać sie jakis teorii spiskowych, czy krytykowac Bogusza i Wojtka: ' to przesada.

Po pierwsze, ok wiadomo to forum wiec mozna pisac wlasne zdanie i ty to robisz. Po drugie to forum o Turbo a grzegorz byl jego czescia wiec tez masz prawo o nim pisac. ALE

no bez jaj, panowie z Turbo tu wchodzą, czytają, wypowiadaja sie za co im jestem bardzo wdzieczny bo mozemy sie dowiedziec najnowszych informacji z pierwszej ręki. i muszą oni czytac Twoją krytyke na ich temat. jak maja sie czuć ? że nawet fani z forum są przeciwko nim ?

wiekszosc osób tutaj kocha Turbo. czyż nie?

Jestes fanem Grzegorza i Ceti to przenies sie na ich fora.

Są tematy, zagadki niewyjaśnione, i można rózne domysły snuć, kiedys tez na poczatku odkad tu jestem, sam pytalem sie o menadżera, promocje itd. Ale uznalem ze to nie ma najmniejszego sensu. Kocham TURBO 7 juz rok za muzykę, która powala.

A sprawy niewyjasnione takimi pozostawmy. To sprawy wewnatrz zespołu, miedzy zespolem a MMP i po co mamy drążyć te tematy ?

Zamiast biadolić, Słuchajmy i cieszmy sie muzyką TURBO i chodżmy na koncerty !!

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i członków Turbo jesli to czytaja ;p
nat54ret

Postprzez Pias » Cz lut 26, 2009 7:44 pm

Napisze tylko tak "prawdziwa cnota krytyk sie nie boi".
Pias

Postprzez seventh son » Cz lut 26, 2009 7:54 pm

Jestes fanem Grzegorza i Ceti to przenies sie na ich fora.

BRAVO, tam będzie miał kompanów na "równym" poziomie
seventh son

Postprzez Pias » Cz lut 26, 2009 9:09 pm

Kompani zagladajacy na forum ceti sa rowniez z tego forum, obrazasz rowniez i ich.
Pias

Postprzez Paulo » Pt lut 27, 2009 1:25 am

Panowie o opamiętanie proszę...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Żubr » Śr kwi 15, 2009 8:12 pm

mam takie pytanka,

czy "zły pies, zły pan" śpiewa Piotr Krystek?

oraz czy Hymn Lecha to jest współczesne wydawnictwo czy pochodzi z czasów startu kapeli? wydawało mi się ze dawne wydawnictwo, ale jakoś głos Grzegorza jest że tak powiem współczesny :)
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Kicu » Cz kwi 16, 2009 9:21 am

"Zły pies..." na bank śpiewa Kupczyk a jeśli chodzi o "Hymn Lecha" to sam się nad tym zastanawiałem.
Kicu
Anioł Zła

Postprzez Gość » Cz kwi 16, 2009 7:06 pm

Lecha tez spiewa Grzegorz.
Gość

Postprzez Żubr » Cz kwi 16, 2009 10:29 pm

to że Lecha śpiewa Grzegorz to sprawa oczywista :) interesuje mnie czas mniej więcej kiedy nagrany został kawałek. Na moje nadepnięte przez słonia ucho zdaje się że jest to jakoś po 2000 roku a nie z okresu startu kapeli. Mam wrażenie ze głos Grzegorza jest zbieżny do obecnych niedawnych wydawnictw.

Ciekawe czy wykonali kawałek z własnej inicjatywy, czy też na prośbę fanów Lecha :)
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Bogusz » Pt kwi 17, 2009 10:48 am

Kawałek był nagrany chyba w 2002 roku na prośbę fanów z Wiary Lecha czy coś takiego (albo stowarzyrzenia Łejery?) . Dokładnie nie pamiętam .dostaliśmy gotową kompozycję nagraną na fortepianie przez jakiegoś wiekowego mistrzunia i przerobiliśmy ją na rockowo :)

Zagrał Wojtek ,ja Grzegorz i Mariuszek Bobkowski.

pozdro

Bogusz
Bogusz

Postprzez Wiwern » Pt kwi 17, 2009 12:39 pm

hehe, a mi się wydawało, że to nagranie z lat osiemdziesiątych, bo na to by wskazywało umiejscowienie go w boxie na konkretnej płycie :wink:
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Paulo » Pt kwi 17, 2009 12:58 pm

I wszystko jasne :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Żubr » Pt kwi 17, 2009 3:59 pm

Dzięki wielkie :)
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez Zdan » Pn maja 25, 2009 1:01 am

Przede wszystkim - witam!

Jako, że stałem się niedawno posiadaczem BOXU Turbo to wyleję tutaj odrobinę moich prywatnych żali związanych w sumie z jedną i to konkretną kwestią. Otóż:

Dlaczego, do pioruna, w boxie nie ma studyjnej wersji utworu "Syn Burzy"? Box wydaje MMP w przypadku każdej płyty są obecne grube bonusy itd. I świetnie - wypada tylko przyklasnąć. Ale dlaczego na "Last Warrior" dodano tylko 5 kawałków w polskiej wersji językowej? Przecież na takich "Epidemiach" jest dodana cała wersja angielska? Nie uwierzę, że MMP nie miało dostępu do tego numeru - przecież sami umieścili go na re-edycji z 2001 roku. A to nie jest jakiś mało ważny kawałek - był przecież grywany na żywo i w sumie jest jednym z lepszych utworów z "Ostatniego Wojownika". Ktoś może mi wytłumaczyć?

Generalnie z boxu jestem zadowolony ale żeby mieć wszystkie utwory Turbo które mnie interesują będę musiał kupić trudno teraz dostępna wersję CD "Ostatniego Wojownika". A to trochę mija się z celem bo zakupie takiego BOXU który o ile wiem w założeniu miał być kompletny.
Zdan
Syn Burzy

Postprzez Paulo » Pn maja 25, 2009 1:18 am

Witaj!

Na Twoje pytanie pewnie nikt nie zna odpowiedzi... Nawet MMP :lol:

Jakbyś chciał sobie po nich pojeździć to w dziale offtopic jest o nich temat... (nie szczędź im "ciepłych słów" :lol:)
Paulo
Administrator
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyty