BOX

O albumach zespołu...

BOX

Postprzez Paulo » Pt lut 08, 2008 2:31 pm

Fajna sprawa z wydaniem Box 'a ze wszystkimi płytami Turbo :) Nowy album też się tam znajdzie? :wink:

A tak lekko offtopując... Co tu na forum taki zastój? Ludzie nie śpijcie :) :wink:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Kicu » N mar 02, 2008 1:34 pm

Ja akurat boxu nie kupie bo mam wszystkie płyty Turbo na oryginałach (prócz 1980-1990 - kwestia czasu :wink: ) więc bez sensu kupować box w moim przypadku dla kilku numerów. Pozatym nie lubie płyt wydanych w kartonikach czy digipackach:]
Kicu
Anioł Zła

Postprzez imperator_puszczy » Wt mar 04, 2008 1:12 am

Witam ]:)

Ja popieram pomysł boxa całościowego. Mam zdecydowaną większość płyt (głównie brak Epidemii), i nie interesuje mnie taka pozycja.

Gdybym był w innej sytuacji => brak płyt to bym sie połakomił.

Ponadto jest to dobra opcja promocji przekrojowej twórczości kapeli i dobre rozwiązanie dla leniuchów, szukających prezentu, dla ...

...inną kwestią jest cena, wiadomo coś?

Stanowczo jestem przeciwny zrobieniu czegoś w obecnych latach w stylu the best of ... to ograniczyłoby horyzonty odbiorców o muzyce TURBO

Pozdro Przyjaciele
imperator_puszczy
Embrion

Postprzez Nogard_ » Wt mar 04, 2008 2:19 pm

Ja mam to za wyciąganie kasy od najwierniejszych fanów i nie kupię na razie - poczekam aż pojawi się w wyprzedażach, bo wielkiej sprzedaży nie wróżę. Za około 80 zł rozważę zakup...

Cena: trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 200-250 zł.

Spójrzmy prawdzie w oczy, kto kupuje prezenty płytowe za ponad 200 zł? Nie znam nikogo takiego. Lepiej kupić jeden krążek za 30 zł i dokupić coś innego - dużo więcej radości...
Nogard_

Postprzez Paulo » Pn mar 10, 2008 7:16 pm

A ja zakupie z największą przyjemnością :) Oczywiście z nowym albumem :P
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Wt mar 11, 2008 9:47 pm

Nie liczyłbym, że będzie tam nowy album... A jeśli będzie, to w dwa miesiące później pojawi się wersja z pięcioma bonusami, albo coś takiego. ;p

Też zakupię z prawdziwą przyjemnością... ale w odpowiedniej cenie ;)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez imperator_puszczy » Śr mar 12, 2008 12:01 am

Czytałem że box ma się pojawić przed oczekiwanym rodzynkiem.

Z Awatarem i Tożsamościa było tak, że pojawiły się najpierw wersje podstawowe a później dołożono bonusy?
imperator_puszczy
Embrion

Postprzez Nogard » Śr mar 12, 2008 12:37 am

Z "Awatarem" nie wiem - to była moja pierwsza płyta Turbo i kiedy ją dopadłem, na rynku były już obie wersje.

Z "Tożsamością" - tak. Najpierw wyszła wersja 1 CD, w dwa miesiące później - wersja z bonusowym koncertem akustycznym. W ten sposób musiałem kupić obie, choć tej pierwszej wcale nie chciałem. No i potem wyszło jeszcze "Identity", ale tu już spokojnie sobie wyczekałem i zgarnąłem ostatnio w Media Markecie za 15 czy 17 zł w wyprzedaży.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Laurearel » Cz kwi 10, 2008 1:35 am

nie kupię zgodnie ze swoją zasadą : dobra płyta = kupiona płyta = szacunek dla zespołu za dobrze wykonaną pracę , słabsza płyta = mp3 :wink:

Po za tym tu jest Polska, ludzi na takie rarytasy nie wszystkich stać :wink:
Laurearel
Syn Burzy

Postprzez Cresp0 » So kwi 12, 2008 8:51 pm

kontrowersyjna zasada :)
Cresp0
Syn Burzy

Postprzez Laurearel » N kwi 13, 2008 4:40 pm

kontrowersyjna ale słuszna ...
Laurearel
Syn Burzy

Postprzez Cresp0 » N kwi 13, 2008 5:45 pm

dyskutowalbym...

skad dowiedziec sie czy plyta jest dobra przed jej zakupem?

po wysluchaniu jednego czy dwoch singli?

z opowiesci kolegow, ktorzy jej sluchali?

a po drugie plyta, ktora dla jednego jest dobra dla drugiego moze byc kompletnym shitem

sama zasada ze za cos dobrego warto zaplacic a za gowno nie warto,owszem jest sluszna ale jesli plyta jest slaba to po co wogole posiadac ja nawet w mp3?
Cresp0
Syn Burzy

Postprzez Laurearel » Pn kwi 14, 2008 5:24 pm

Cresp0 napisał(a):dyskutowalbym...

skad dowiedziec sie czy plyta jest dobra przed jej zakupem?

po wysluchaniu jednego czy dwoch singli?

z opowiesci kolegow, ktorzy jej sluchali?

ściągając ją z neta i oceniając :wink:

W ciemno to mogę co najwyżej kupic nową płytę Maiden/Megadeth/Blind Guardian, pod warunkiem że cena mnie zadowoli jeszcze (dlatego UA Megadethu nie mam w swojej kolekcji ;P)

sad but true ...

a po drugie plyta, ktora dla jednego jest dobra dla drugiego moze byc kompletnym shitem

sama zasada ze za cos dobrego warto zaplacic a za gowno nie warto,owszem jest sluszna ale jesli plyta jest slaba to po co wogole posiadac ja nawet w mp3?

zawsze masz przycisk na klawiaturze "Delete" , pamiętaj :wink:

ściągasz, podoba Ci się - kupujesz, śrenio - zostawiasz na dysku, nie - wywalasz :wink:
Laurearel
Syn Burzy

Postprzez Cresp0 » Pn kwi 14, 2008 9:03 pm

jesli naprawde tak robisz to respect ale wydaje mi sie, ze 99% ' po sciagnieciu plyty, ktora im sie podoba nie kupuje juz oryginalu tylko slucha sobie tego co sciagneli
Cresp0
Syn Burzy

Postprzez Laurearel » Wt kwi 15, 2008 9:56 am

jesli naprawde tak robisz to respect ale wydaje mi sie, ze 99% ' po sciagnieciu plyty, ktora im sie podoba nie kupuje juz oryginalu tylko slucha sobie tego co sciagneli

heh, nie zawsze, ale staram się :)

Ostatnio nabyłem Kawalerię Szatana - już po pierwszych przesłuchaniach wiedziałem że ją chce miec , więc kupiłem, oraz Rust in Peace Megadethu - bo wypolowałem w dobrej cenie i też chciałem miec , ale to nie znaczy że wydaję wszystkie pieniądze na płyty - moim celem na dzień dzisiejszy jest nowa gitara (liczę na jakąś w granicach 2000 zł) , a tyle kasy łatwo zarobic na pewno nie jest - więc i płyt kupowac nie ma jak - chyba rozumiesz :P
Laurearel
Syn Burzy

Następna strona

Powrót do Płyty