"Strażnik Światła"

O albumach zespołu...

Strażnik Światła

Postprzez krzyżyk » Cz sty 01, 1970 2:48 am

W ramach uaktualnienia informacji ze strony Turbo; nie udało nam się w piątek rozpocząć nagrywania bębnów - byliśmy zmuszeni przesunąć sesję na początek kwietnia, ale jak wierzę, wyjdzie to tylko na dobre... he he...

Od czwartku robimy więc dodatkowe próby - w pełnym składzie!!! Obiecujemy, że damy znać jak już zaczniemy nagrania - (może nawet napiszemy jakąś relację, żebyście byli na bieżąco :)

Pozdrawiamy

Turbo
krzyżyk
Syn Burzy

Nowa płyta TURBO

Postprzez Wojtek Hoffmann » Cz sty 01, 1970 4:12 am

Ponieważ liczne są pytania dotyczące nowej płyty TURBO spieszę donieść, że cały czas trwają intensywne próby nad nowym materiałem. Mamy już gotową jego część . Postanowiliśmy jednak przesunąć wydanie płyty na wiosnę 2009 roku. Powodem jest to, że aktualnie na rynku znajduje się w sprzedaży nasz BOX, którego nakład powoli się wyczerpuje i mamy nadzieje na przedświąteczny dodruk. Mamy nadzieję, że będzie to nasza najlepsza płyta. Z materiału, który jest już gotowy jesteśmy bardzo zadowoleni. Zadowoleni jesteśmy również z naszego wokalisty Tomka Struszczyka, który zapewne zadziwi wszystkich znanych i mniej znanych szyderców jego talentu. Tomek wprowadził do zespołu powiew świeżości i dużej energii. Zespół czuje się znów kapelą bardzo skonsolidowaną. Koncerty udowadniają słuszność obranej przez nas drogi. Na wiosnę planujemy również trasę BOX 2008-2009. Pozostaje tylko czekać na efekty naszej pracy!

Pozdrawiam serdecznie.

Voyth.
Wojtek Hoffmann

Postprzez nat54ret » Cz sty 01, 1970 4:42 am

moze z wraz z nadejsciem nowej plyty ruszyc taka akcje promocyjna - ' ;p

Forum is ALIVE :)
nat54ret

"Strażnik Światła"

Postprzez Cresp0 » So paź 20, 2007 10:55 pm

Jaka waszym zdaniem powinna byc a jaka bedzie??
Cresp0
Syn Burzy

Postprzez Metalophil » So paź 20, 2007 11:31 pm

Wojtek w wywiadzie na DVD mówił że już ma wizję nowej płyty - ma ona być jeszcze szybsza, ostrzejsza i bardziej metalowa niż "Tożsamość". Jestem jak najbardziej za!!!
Metalophil

Postprzez Kulka » So paź 20, 2007 11:47 pm

Ale czy "Tozsamosc" byla wybitnie szybka,ostra i metalowa?Ja jestem za tym zeby nowa plyta wyszla chlopakom z dupy lub jak kto woli z serca bez ogladania sie na aktualne trendy i wtedy wszystko bedzie ok.I jak najmniej "Tozsamosci" przynajmniej w warstwie brzmieniowej,to tak ode mnie prywatna prosba...
Kulka

Postprzez Paulo » N paź 21, 2007 1:33 am

Żeby była ostra! :) :twisted:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » N paź 21, 2007 1:46 am

Hm. Ja życzyłbym sobie czegoś, czemu bliżej do pierwszych dwóch krążków, czyli niekoniecznie "szybszego, ostrzejszego, bardziej metalowego". Ale cokolwiek to będzie, będzie co najmniej bardzo dobrze :-)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Metalophil » N paź 21, 2007 11:28 am

I oby teksty były po polsku i bardziej zrozumiałe od tych z "Tożsamości":wink:
Metalophil

Postprzez Gość » N paź 21, 2007 11:56 am

Z tą "polskością" to chyba różnie bywało ("Dead End", "One Way"). A co do wydawcy - może dałoby się jakoś dogadać z Mystic? Skoro Kat czy Mech mógł, to chyba Turbo też...
Gość

Metalophil

Postprzez Gość » N paź 21, 2007 11:57 am

Sorry - co do zespołu Mech to się pomyliłem - ich jednak MMP wydał.
Gość

Postprzez Cresp0 » N paź 21, 2007 3:14 pm

spokojnie :wink: nie musisz zawsze podkreslac, ze jestes obiektywny, wierzymy ci :)

' prezentowaly sie wcale nie gorzej, byly dobrze wywazone i nie byly przekombinowane tak jak sie to czasami zdarza. Glos brzmial jak prosto z koncertu, mnie sie to bardzo podobalo.

Ale to tylko moje subiektywne zdanie :P
Cresp0
Syn Burzy

Postprzez Kicu » Wt paź 23, 2007 1:04 am

Ja bym chciał płytę w stylu Wojownika hehe chociaz nie wierze, że taka jeszcze wyjdzie a mysle, że będzie w klimatach Tożsamości ale jaka wyjdzie zobaczymy. Czekam i napewno kupię.
Kicu
Anioł Zła

Postprzez LastWarrior » So paź 27, 2007 2:02 am

Ja od Turbo oczekuję płytki z przewagą szybkich kawałków w klimacie lat 80... Czyli coś w stylu starego power/speed metalu... Ale to chyba tylko moje marzenia... :wink: Teksty oczywiście po polsku.
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Seb Von... » Pn lis 12, 2007 9:45 pm

Jako gość jeszcze...

Płyta myślę powinna być raczej wypadkową tego co było na Kawalerii i Wojowniku,

Takie Turbo osobiście ja najlepiej lubie.

Poza tym to za "sterami ' powinien usiąść dobry producent.

Zespół skorzystałby najlepiej na tym jakby pojechał do Perły do Opalenicy do Taklamakan Studio.

Facet by z nich wycisnął coś dobrego na pewno.

"nowemu" Turbo życzę sukcesów i świetnych koncertów.
Seb Von...

Następna strona

Powrót do Płyty