Marek Piekarczyk i projekty muzyków TSA

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Marek Piekarczyk i projekty muzyków TSA

Postprzez Żubr » N lis 20, 2011 12:36 am

Hej,
właśnie wróciłem z solowego, akustycznego Marka Piekarczyka, który urządził wraz z kolegami z Bochni prawdziwą muzyczną ucztę u stóp zamku Malborskiego.

Materiał ze źródła (+ kilka bonusów) wypadły naprawdę rewelacyjnie, Marek potrafi w sposób wyjątkowy budować klimat każdego wydarzenia, ciepłe i miłe słowa,gesty, uśmiechy sprawiają jakby miało się doczynienia z mega pozytywnym człowiekiem.
Pozostali koledzy z zespołu : Tadziu, Sławek i chyba Piotr (ale możliwe że pomyliłem wszystkie imiona) wspaniale się rozumieli i z ich trio'a wyszedł piękny ład i harmonia gitar akustycznych, okraszone rockowym pazurem ;)

Jeśli tylko macie możliwość pojawić się na takim koncercie to walcie drzwiami i oknami ;)

Marek wspominał, że wrócą do Malborka w styczniu i coś nagrają i wydadzą ;) ale czy solo czy z TSA to nie wiem ;)

Po kupnie płyty, podpisie i uścisku graby pojechałem do domku.

DZIĘKI MAREK !!
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Re: TSA

Postprzez 1984 » N lis 20, 2011 10:38 am

Miałem okazję być na koncertach w: Poznaniu, Gnieźnie i Pakości (zeszły tydzień) i stwierdzam, iż zostałem bardzo mile zaskoczony. Zaskoczony dlatego, że usłyszałem: "Wielki cud" oraz "Mechanicznego psa". Na repertuar składają się utwory z płyt: "Xes", "Yugopolis", "Źródło", ma być grany też utwór do tekstu śp. B. Łyszkiewicza, w innych lub lekko zmienionych aranżacjach.
Zresztą Marek jest znany ze swojego poczucia humoru i konferansjerki na koncertach, także nikt się nie nudzi. Z tego co mi wiadomo, to w styczniu Marek z ekipą zawitają na Myśliwieckiej 3/5/7 i tam ma zostać zarejestrowana płyta. Jest nagrany koncert z ubiegłorocznego koncertu w Giszowcu (chyba Petr Pavlas), ale kiedy to wyjdzie... Miało wyjść jeszcze w 2010 r.
Żubr ma rację, jeżeli macie okazję iść na koncert, choćby raz, i jesteście w okolicy, to warto.

PS
Jacek Borowiecki - instrumenty perkusyjne, Tadeusz Apryjas - gitara, Grzegorz Kapcia - gitara, czyli JA-TA-GRZE :)

PS1
Chciałem wydzielić temat o solowej działalności Marka Piekarczyka ze względu na mnogość koncertów i projektów, które realizuje, ale czas pokaże czy będzie można to zrobić.
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez jajco » N lis 20, 2011 5:32 pm

bodajże 27.11 w Hard Rock Cafe na Rynku Głównym w Krakowie w ramach męskiego grania ma być M. Piekarczyk.
jajco
Syn Burzy

Postprzez 1984 » N lis 20, 2011 6:55 pm

"bodajże 27.11 w Hard Rock Cafe na Rynku Głównym w Krakowie..." 27. listopada odpada - grają, TSA, koncert w warszawskim klubie Park. Marek z załogą grają 5. grudnia w miejscu, które wymieniłeś. Szkoda, że to poniedziałek... ale mimo tego, wpadaj Jajco na koncert.
1984
Upiór w Operze

Re: TSAA czemu miało by nie być można wydzielić osobnego tem

Postprzez Nogard » N lis 20, 2011 10:55 pm

A czemu miało by nie być można wydzielić osobnego tematu o Piekarczyku i innych projektach? Spokojnie można strzelić - jak chcecie, to dajcie znać od którego posta wyciąć i ciachnę ;-) Zwłaszcza, że sporo w tym temacie się dzieje. Ale jak bardziej pasuje Wam rozmawiać w jednym wątku, może być jak jest.

edit: OK, zatem tnę ;-) Jak chcecie, możecie podsunąć jakąś lepszą nazwę dla nowego tematu.
Nogard
Moderator
Moderator

Re: Marek Piekarczyk i projekty muzyków TSA

Postprzez Paulo » Śr lis 23, 2011 10:58 am

Moim zdaniem to wszystko powinno być razem w temacie "TSA".
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Żubr » So gru 17, 2011 6:53 pm

I znowu byłem na Marku akustycznym ;)

hehehhe powiem, że w pubie był bardziej wyluzowany i jako konferansjer bardziej dosadny :metal: genialny występ :D
Obrazek
Żubr
Żołnierz Fortuny

Postprzez 1984 » N gru 18, 2011 4:29 pm

Zaś na 11. listopada to się ładnie ubrał i też miał nieco stonowane wypowiedzi :)
1984
Upiór w Operze

Postprzez Andre » Pn gru 19, 2011 8:37 pm

Właśnie skończył się wywiad z Piekarczykiem na ITV w tym programie "Muzyczna strefa" gdzie Hoffmann był ostatnio, tylko bez drugiego gościa cała godzina plus kilka klipów. Dzisiaj nawet jakiś koncert gra o 21.00.

A powtórka o 9.50 jutro lub po jutrze.
Andre
Szalony Ikar

Postprzez 1984 » Pt sty 20, 2012 8:34 pm

Zostałem wylosowany na koncert Marka Piekarczyka w Trójce, w najbliższą niedzielę. Nie mam osoby towarzyszącej i gdyby przypadkiem się znalazła, to wiadomo, gdzie mnie szukać :) Niemniej muszę szybko odpowiedzieć, ktoś chętny? Reguły gry na pw.
1984
Upiór w Operze

Postprzez Iron42 » Pt sty 20, 2012 10:48 pm

No właśnie , natknąłem się na ten news przypadkiem przed chwilą ,może kogoś zainteresuje:Marek Piekarczyk akustycznie - Transmisja koncertu na antenie Trójki 22 stycznia (niedziela) o godz. 20.05.

http://www.polskieradio.pl/9/200/Artyku ... kustycznie
Iron42
Anioł Zła

Postprzez 1984 » So sty 21, 2012 10:16 am

Cieszę się, że będę miał okazję tam być. Ciekawi mnie, jakie czy jaką organizatorzy przewidują tę niespodziankę. Trudny może okazać się powrót, ale raz się żyje ;) Klimat na pewno też będzie.
1984
Upiór w Operze

Postprzez krusejder » So sty 21, 2012 10:52 am

Będzie fajny gig ! Ja odpuszczam, zapewne pozostając przy transmisji radiowej. Mam jeszcze 2-3 koncerty w tym miesiącu, więc nie będę dorzucał kolejnych
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez 1984 » So sty 21, 2012 12:04 pm

Ma być z tego płyta z nagraniami z katowickiego domu kultury - jeśli mnie pamięć nie myli. Dlatego też uśmiech zagości na mojej twarzy, jeśli wyjdzie w zapowiadanym terminie, wtedy także będę miał radość do kwadratu lub sześcianu. Z koncertu, płyty i wspomnień - dobrej, ale krótkiej zabawy.
1984
Upiór w Operze

Postprzez 1984 » So sty 21, 2012 3:51 pm

Gdyby coś to już znalazłem osobę towarzyszącą na jutrzejszy koncert.
1984
Upiór w Operze

Następna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły