Chainsaw

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Postprzez Nogard » So sty 03, 2009 1:48 pm

Beznadziejne czasy :wink:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » N sty 04, 2009 1:51 pm

Chainsaw zmienia basistę:

Cyt. :

Z radością informujemy, iż nowym basistą zespołu został Paweł „Kot” Kociszewski. Marek Jerchewicz podjął decyzję o opuszczeniu zespołu z powodów osobistych i po przesłuchaniu kilku muzyków, postanowiliśmy postawić na „Kota”. To bardzo doświadczony muzyk. W latach 2003-2008 występował w zespole Butelka, Janusz Niekrasz Band, a wcześniej grał m.in. z zespołem Czaqu. Ma 29 lat, na koncie ponad 200 koncertów, grał również na gitarze i bębnach, ma szerokie horyzonty muzyczne.
Paulo
Administrator
Administrator

Re: 09.02.2010 - Białystok

Postprzez Caleb » N sty 31, 2010 4:10 pm

Wiadomość z pewnego źródła podczas pewnej imprezy ;) Jeśli cenicie twórczość Chainsaw, to trasa z Turbo będzie ostatnią szansą, by zobaczyć ich w akcji na żywo. PO NIEJ CHAINSAW PRZESTANIE ISTNIEĆ. Stan na 30 stycznia 2010 :( :evil:
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez eddiepoland » Pn lut 01, 2010 8:05 am

Niemożliwe, skąd takie info? Jakieś wiarygodne źródło? :o
I've got to rock to stay alive! \m/
eddiepoland
Szalony Ikar

Postprzez Caleb » Pn lut 01, 2010 6:58 pm

Relacja słowna z rozmowy dwóch panów, z których jeden miał dużo długich kręconych włosów. ;) Idź w przyszłym tygodniu na koncert. Może też się wypuszczę do Bydzi...
Caleb
V.I.P
V.I.P

Re: Chainsaw

Postprzez Zagor » Cz lut 04, 2010 10:50 pm

Calebie, pozwoliłem sobie przenieść posty o Chainsaw z tematu o Białymstoku tutaj.

Co do sprawy zakończenia działalności, to jakoś nie mogę uwierzyć. Zespół gra dużo koncertów, wydali płytę za darmo w internecie (za co ogromny szacun, może za granicą występuje to częściej, ale u nas...) i chyba wszystko zmierzało w dobrym kierunku. Trasa z Vaderem na Blitzkriegu, Rock Metal Fest, teraz z Turbo. Nie jestem wielkim fanem, nie jestem znawcą dyskografii, ale szkoda. Może to tylko zawieszenie działalności?
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez chmielu » Pt lut 05, 2010 12:06 pm

No kurde szkoda, może jednak to plotka? :shock:
chmielu
Syn Burzy

Postprzez Caleb » Pt lut 05, 2010 8:02 pm

Nie wiem, jak to będzie wyglądać. W każdym razie, z tego, co mówił nasz ulubiony gitarzysta ;) wynika, że panowie założyli rodziny i muszą je utrzymać. Wiadomo, że na płytach się nie zarabia, a większość proponowanych im koncertów jest za "piwko i chleb". Ale może coś zostało źle zinterpretowane...
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez ZolnierzFortuny » So lut 06, 2010 5:42 pm

kurde szkoda by było jakby taki dobrze zapowiadający się zespół tak nagle ni z gruchy ni z pietruchy przestał istnieć...
"Mam dwie lewe ręce, robić nie chce wcale, ale za to w głowie mam poukładane..."
ZolnierzFortuny
Szalony Ikar

Postprzez Frodli » Wt lut 09, 2010 11:30 am

Czyli standard, w Polsce z muzyki nie da się wyżyć :|
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez pamelus » Pn lut 22, 2010 12:45 pm

Zespół na ostatnim koncercie w Bydgoszczy potwierdził, że bezterminowo zawiesza działalność. Jest też info na oficjalnej stronie: http://www.chainsaw.pl/pl/news.html. Wielka szkoda, bo IMO to była to jednak z najlepszych polskich grup, zarówno płytowo, jak i koncertowo. Ostatnie albumy pokazały, że zespół nie stał w miejscu, stale się rozwijał. Eh... Niestety, chyba taka rzeczywistość w tym kraju. Ostatni koncert w Bydgoszczy (Chainsaw + Turbo!!!) kosztował bodajże 35 PLN, a i tak na last.fm można znaleźć mnóstwo głosów, że dlaczego tak drogo i że syf straszny. Obrazek

No to moi państwo będziemy teraz mieli ekstra wydarzenia muzyczna za 5PLN, bo Chainsaw niestety już nie zagra.

Jedyna nadzieja, jaką mam, to że chłopaków z Chainsaw będzie jednak na scenę ciągnąć i że chociaż od wielkiego dzwonu zagrają w Bydgoszczy jakiś koncert. Niechby nawet raz do roku, nieformalnie. :roll:
Lorem ipsum dolor sit amet...
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez Zagor » Pn lut 22, 2010 4:46 pm

Jeżeli ktoś uważa, że 35zł za bilet na koncert jednego czy dwóch zespołów, to drogo, to powinien rozpędzić się i mocno przypierdolić łbem o ścianę. Takie jest moje zdanie na ten temat. :D

Szkoda Chainsaw, ale na pocieszenie jest Doctrine X z Maxxem na wokalu i Boguszem Rutkiewiczem na basie. :) Fajnie by było, gdyby oni jeździli na trasy z Turbo.

Edit: odpowiedź na post Nogarda poniżej:

Oczywiście, ale jeszcze parę lat temu było sporo koncertów w cenie 20/25zł lub 25/30. Teraz to trochę skoczyło, teraz to już standardowa cena. Blitzkrieg kiedyś kosztował 25, a teraz trochę więcej :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Executioner » Pn lut 22, 2010 4:50 pm

Chainsaw mi nie przypasił w ogóle, dwa razy widziałem na żywo i nie zaskoczyło totalnie - nagrania studyjne również mi nie podeszły.

Doctrine X muszę obadać.
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Nogard » Pn lut 22, 2010 4:54 pm

Dla niektórych 35 zł to drogo. Jak byłem w podstawówce i na początku liceum, to taka kwota była dla mnie wysoka.

Nigdy nie byłem wielkim fanem Chainsaw, ale mam trzy płyty na półce, dwa razy byłem na koncercie i mam bardzo miłe wspomnienia z nimi związane - bardzo szkoda mi tej kapeli.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez OzzMaster » Pn lut 22, 2010 5:28 pm

Executioner napisał(a):Doctrine X muszę obadać.

Polecam :twisted:
OzzMaster
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły