Aria

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Re: Aria

Postprzez krusejder » Wt gru 23, 2014 8:56 pm

Nogard wspomniał w innym wątku o nowej płycie Arii. Ale .... czy jest o czym wspominać? Czy komuś coś się podoba na tym CD?

Jak dla mnie porażka, nawet brzmieniowo. Brzmią jak 50 innych powerowych ruskich bandów ;/
Ki bies ??
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Nogard » Wt gru 23, 2014 10:28 pm

No niestety, jest to tak mdłe i nudne, że aż przykro słuchać, ale i "Feniks" nie był dużo wyżej. Odpada kolejny zespół, na którego płyty czekałem, zostało już chyba tylko Turbo i Sava :)
Z ariowych newsów ciekawszy jest fakt wypuszczenia całej kipełowowej dyskografii na winylach, podobno już w 2013. O klasycznych pozycjach słyszałem, ale że aż do "Chimery" wypuścili (a może i dalej?) nie wiedziałem. Wygląda to ładnie, ale ceny widzę takie, że jednak dziękuję.
Póki co Ruscy cwaniakują i korzystają na słabszym rublu, zastanawiam się, czy pójdą po rozum do głowy i będzie się dało kupić coś taniej :)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez OzzMaster » Śr gru 24, 2014 12:11 am

"Fniksa" będę bronił, bo poza skopanym brzmieniem to całkiem fajny materiał. Natomiast nowa płyta bardzo przeciętna i faktycznie brzmi jak masa innych kapel.
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez krusejder » Śr gru 24, 2014 1:11 am

Feniks też nie był najwyższych lotów, może dlatego, że pisany pod wokal Bierkuta, wykonywany przez Miszkę. Ale tam było trochę muzy na ariowym poziomie ...
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Nogard » Cz gru 25, 2014 12:34 am

Co do "Feniksa" - no niestety - patrząc na swoje półki stwierdzam, że widzę tam prawie same lepsze płyty. Gdybym nie zebrał na niej autografów, opchnąłbym ten krążek, a tak trzymam przez sentyment. Że jest jakiś dramat też nie powiem, ale jest tyle lepszej muzy niż to, że tak naprawdę szkoda życia ;) I do tego samego wora wrzucam nowy krążek - tak samo mnie nie rusza, ale jest to jeszcze jeden kroczek wstecz.
Nogard
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły