LuxTorpeda

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Re: LuxTorpeda

Postprzez Gregfield » Pn kwi 30, 2012 6:09 pm

A ja właśnie kupiłem przedpremierowo z koszulką i zapałkami (i autografami). Edycja limitowana do 1000 szt. :)

//EDIT
Ok, jednak to sama płyta. Panowie Torpedziarze się w aukcji jebnęli hahahahaha. :epicfail:
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez Frodli » Pn kwi 30, 2012 7:48 pm

Wrzucili całą płytę na youtube. Na razie moimi faworytami są Robaki i Wilki Dwa.
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez rosim » Wt maja 08, 2012 10:13 am

Ja mam płytę od 30.04.2012 z autografami i dedykacją. Powiem tak - płyta ciężka, nie tyle w samym brzmieniu, ale bardzo intensywna, tj. duża tekstu i dźwięku. Trzeba ją słuchać powoli tj. nie za często, za towchodzi mi coraz bardziej. Jak na razie chyba najlepszy Gimli, wydaje mi się, że to ulubiony utwór Krzyżyka, trochę kilmat muzyczny jak na Strażniku Światła
rosim
Embrion

Postprzez nat54ret » N maja 13, 2012 10:52 am

Tak w ogóle to chyba temat powinien być w "projekty".

Nowa płyta jest świetna. Moim zdaniem jest lepsza niż poprzednia. Oczywiście nie wszystkie kawałki mi się podobają, tak samo jak przy pierwszej płycie. Dla mnie kolejność utworów oddaje które są lepsze a które gorsze.

Słucham jakąś porządną wersję, w dobrych słuchawkach, dlatego też wcześniej nie słuchałem na youtube. I miazga. Brzmienie!

Od razu mi podeszły:
PIES DARWINA (zajebisty riff), AMNESTIA (pre-refren jak litza sie drze "wyrok, uniewinnienie, wyrok" i refren), WILKI DWA (najlepszy utwór wg mnie!), TU I TERAZ + GIMLI (całokształt).
tajne znaki - śmieszny :)
hymn - niestety nie podoba mi się, szkoda że ten kawałek leci w radiu zamiast jakiegoś lepszego.
nat54ret

Postprzez Paulo » N maja 13, 2012 11:14 am

Temat jest w dobrym miejscu.
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez nat54ret » Śr maja 16, 2012 8:00 pm

Byłem wczoraj na koncercie. MIZAGA :metal:

Rzecz odbywała się na miasteczku AGH, na tzw plaży. No leżał piaseczek, jak ktoś upadł to było miękko :lol: Dobrze że nie padało.
Wszystko oczywiście się opóźniło. Panowie wyszli i pograli chwilę w ramach testu, po czym zeszli i weszli studenci-organizatorzy itd i pieprzyli jakieś głupoty. Czymś co mnie zniesmaczyło, było rzucaniem do publiczności jakimiś ciastkami, naleśnikami (jakbyśmy byli głodującą hołotą? :roll: ) i konkursy.

Była moc. Było zajebiście. To jest niesamowite. Litza to ewenement. Jak określił to mój kumpel - czego nie dotknie, zamienia się w złoto. Wszyscy znali i śpiewali większość utworów. Niezwykłe, że tylu młodych ludzi, studentów to porywa, podoba im się, że jest ta energia. Litza to mistrz. Swoją osobą przyciąga ludzi. Ile w nim energii! Napieprzał na gitarze, machał głową, darł ryja :D

Na początku próbowałem porobić zdjęcia i nakręciłem ulubiony kawałek, WILKI DWA. A potem skakałem i się darłem :) Wideo już wrzuciłem, tutaj:
http://youtu.be/V_8GUm0CBmg
Zagrali wszystkie kawałki z pierwszej płyty, a z drugiej chyba nie grali tylko Serotoniny,Psa darwina i Gimli. Ale mogę się mylić, bo nie robiłem żadnych setlist.

Ogólnie, podsumowując, koncert miazga, Litza MISTRZ, nowe kawałki rozpieprzają na żywo, stare zresztą też, niesamowity kontakt z publicznością, energia, wysoki poziom artystyczny, super zabawa i to wszystko ... za 5 złotych :!: :!: Dałbym nawet 100zł, bo warto.
Udało mi się nawet zapoczątkować skandowanie LITZA KING hahaha
No i panowie ogólnie mieli świetne nastroje, byli zadowoleni.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nat54ret

Postprzez artek-pila » Cz maja 17, 2012 4:16 pm

a tak się ma sprzedaż nowej płytki:
http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=
artek-pila
Embrion

Postprzez Emilian » N maja 27, 2012 3:04 pm

Hans zgubił gdzieś swoją czapkę?
Wczoraj miała miejsce premiera teledysku do "Hymnu".
http://youtu.be/jbjbfUlX2Vc
Utwór całkiem dobrze słucha się na żywo, a obrazy z teledysku dodają mu mocy. Na początku, podobnie jak wielu osobom, nie podobał mi się ten utwór, teraz jest w porządku.
Emilian
Syn Burzy

Postprzez Frodli » N lis 17, 2013 10:57 pm

Zastanawiam się, dlaczego tematu nie ma w "Projektach", ale mniejsza z tym.

Widzieliście już Krzyżyka śpiewającego Running Free? :)

http://www.youtube.com/watch?v=0Fi4TJWg34g
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Zagor » N lis 17, 2013 11:52 pm

Widziałem rok temu w Lublinie. Fajnie mu to wychodzi. :)

(Też zawsze nie mogłem zrozumieć tego fenomenu że Acidzi są w projektach, a Luxy nie.)

Acidów nie ma w projektach. Patrzenie nie boli - Paulo.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Paulo » Pn lis 18, 2013 5:37 pm

Żeby Was głowy nie rozbolały od tego myślenia
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Sardi » Wt kwi 05, 2016 12:53 pm

Kilka dni temu premierę miała nowa płytka: MYWASWYNAS. Lica jak zwykle nie wytrzymał i udostępnił płytę przed premierą na YT, ja jednak wszystkiego nie słuchałem.
Płyta doszła do mnie w dzień premiery (zamawiałem z allegro zespołu) i szczerze? Jestem bardzo zadowolony. Jest tam taki kawałek "Siódme", który kompletnie mi się nie podoba, nawet jestem skłonny stwierdzić, że to najgorszy kawałek tego zespołu. Jednakże, rekompensują mi to kawałki: "Imago", "Dziury po ospie" i tytułowy. Każdy nieco inny od siebie (MYWASWYNAS to sprawdzony koncept tupania i chóralnych zaśpiewów czyt. We Will Rock You).

Polecam przesłuchać, nie twierdzę, że to najlepsze ich wydawnictwo, ale warto ogarnąć.
Sardi
Anioł Zła

Postprzez Frodli » Cz kwi 28, 2016 9:17 pm

Kupiłem płytę w ciemno i jak zwykle się nie zawiodłem. Podoba mi się zdecydowanie bardziej od poprzedniczki. Co do faworytów, to podobnie jak Sardi - Imago, Dziury po ospie, ale też Iglo i Jak husaria (ten ostatni dzięki gitarom). Miło słyszeć, że Hans coraz bardziej wyrabia się wokalnie :)
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Sardi » Pt kwi 29, 2016 10:02 pm

O tak, Jak husaria też błyszczy na tle innych numerów, bardzo mi się podoba główny motyw.

Iglo z początku mnie nie przekonało, ale jak się bardziej osłuchałem z albumem to mi bardzo podszedł, podobnie jak Zerwali sieć, chociaż ten drugi nieco mniej mi siadł.
Sardi
Anioł Zła

Postprzez OzzMaster » So kwi 30, 2016 4:38 pm

Jak dla mnie cała ta kapela to jedna wielka popelina. Pamiętam jak kilka lat temu oczekiwałem debiutu. Przesłuchałem płytkę może dwa razy i jakoś mnie nie zachwyciło. Później już było coraz gorzej. Drugi album próbowałem przesłuchać na youtube i po trzecim kawałku dałem sobie spokój. Nędza straszna. Trzecią płytą katował mnie kumpel w drodze do roboty. Szło ochujeć. Do pracy przyjeżdżałem bardziej wyjebany niż po 12 godzinach harówy. Teksty na poziomie gimnazjum i do tego na maksa wkurwiające wokale. Nowej płyty nawet nie próbuje przesłuchać, no chyba że Litzy i Krzyżykowi przypomniało się co to metal. Tak się zastanawiam dla kogo adresowana ta muza. Jeśli masz 14 - 15 lat to jestem w stanie zrozumieć, że może Ci się to podobać, ale jak widzę dorosłego chłopa słuchającego Luxtorpedy to twierdzę, że musi coś z nim być nie tak :D
OzzMaster
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły