AC/DC

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

AC/DC

Postprzez ZolnierzFortuny » Wt sty 05, 2010 12:51 am

zakładam ten temat głównie z powodu ploty jaka się niedawno pojawiła, a mianowicie:
http://www.students.pl/kultura/details/ ... lipca-2010

jak dla mnie byłaby to bomba, gdyż okazałoby się wtedy, że ten rok będziemy mieli obfity w naprawdę konkretnie koncerty w naszym smutnym jak pizda kraju :)

co do samego zespołu to raczej nie trzeba go nikomu przedstawiać, każdy wie o co loto :) najbardziej przemawiają to mnie albumy takie jak Highway To Hell, Back In Black, High Voltage oraz T.N.T
"Mam dwie lewe ręce, robić nie chce wcale, ale za to w głowie mam poukładane..."
ZolnierzFortuny
Szalony Ikar

Re: AC/DC

Postprzez Executioner » Śr sty 06, 2010 11:20 am

Wielkim fanem AC/DC nie jestem, ale bardzo szanuję ich za wkład, który wnieśli w ugruntowanie się muzyki hardrockowej i w rozwój heavymetalowej. Nie lubię gdy mówi się o nich "zespół heavymetalowy", bo nim nie są. Sam Angus Young kiedyś powiedział coś w stylu: "metalowa etykietka bardziej obraża mnie niż punkowa". Jak widać - w rozmaity sposób gubiono się chcąc przyporządkować AC/DC do określonego nurtu w muzyce niemedialnej...

Czasem zdarza mi się odpalić fajną kompilację ich kawałków pt. "Warning! High Voltage - Greatest Hits" z 2008 r., gdzie na jednym krążku mamy najlepsze numery z Bonem Scottem, a na drugim z Brianem Johnsonem. Można sobie konfrontować obydwa wcielenia zespołu.

I to w zasadzie u mnie wszystko jeśli chodzi o temat "A Ce Piorun De Ce"... :P Jakoś nigdy nie zdołali mnie zachwycić, niestety :P
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Frodli » Śr sty 06, 2010 11:43 am

Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Wiwern » Śr sty 06, 2010 12:29 pm

lubię "Back In black" bardzo , rok temu nawet umiarkowanie zachwycałem się "Black Ice". Reszta płyt pobieżnie.
Może jeszcze "T.N.T", "Highway To Hell", "Razors Edge" znam w całości.
Lubię czasem obejrzeć sobie koncert na DVD, ten z Donningtonu.
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez cHaSz » Śr sty 06, 2010 12:37 pm

Wszystko fajnie tylko szkoda ze w czwartek :/
cHaSz
Szalony Ikar

Postprzez Paulo » Śr sty 06, 2010 2:13 pm

I jak tu nie obrabować jakiegoś banku...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Antoniodecastella » N sty 10, 2010 7:06 pm

Ja cholernie lubię Accadacce i doceniam.Obok Scorpions moja pierwsza kapela...cholera w 3 klasie podstawówki byłem!:)tak więc sentyment straszny...no i Black Ice konkretne, 27 maja Bemowo, spotkam kogoś z forum:>?
Antoniodecastella
Syn Burzy

Postprzez Paulo » Cz kwi 17, 2014 3:04 pm

Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Sardi » Wt kwi 19, 2016 8:23 pm

Cholera, ciężka sprawa ostatnio z tym AC/DC. Z jednej strony lubię Axla, bardzo lubię jego dokonania z GnR, ale kurde, nie widzi mi się on w zespole Australijczyków.

Wiem, że kontrakty podpisane, trasę trzeba dokończyć, musieli coś zrobić. Jednak mam jeszcze nadzieję, że to chwilowe i po tych kilkunastu koncertach Brian wróci, nagrają ostatnią płytę i wyruszą w pożegnalną trasę.

A Wy co sądzicie o tej całej sytuacji?
Sardi
Anioł Zła

Postprzez Caleb » Śr kwi 20, 2016 12:03 am

BREAKING NEWS!

Brian Johnson has written a letter to his fans, and fans of AC/DC, as AC/DC HAS ANNOUNCED AXL ROSE WILL STEP IN AS VOCALIST FOR THE REMAINDER OF THE BAND'S WORLD TOUR. In the note, Johnson details the struggles of coming to the decision to walk away after 3 years as the vocalist for AC/DC, the legendary band he fronted since being named as the late Bon Scott's replacement after Scott tragically died in 1980. Johnson makes sure to point out he is not retiring, just avoiding stadium shows, and will be in the studio creating new music, Whether that means he will work in the studio with AC/DC or not remains to be seen, but for some reason seems unlikely.

Here is Johnson's letter, in its entirety:

As many AC/DC fans know, the remaining shows for the 2016 AC/DC Rock or Bust World Tour, including 10 postponed U.S. shows, are being rescheduled with a guest singer. I want personally to explain the reason because I don’t believe the earlier press releases sufficiently set out what I wanted to say to our fans or the way in which I thought it should be presented.

On March 7th, after a series of examinations by leading physicians in the field of hearing loss, I was advised that if I continue to perform at large venues, I risked total deafness. While I was horrified at the reality of the news that day, I had for a time become aware that my partial hearing loss was beginning to interfere with my performance on stage. I was having difficulty hearing the guitars on stage and because I was not able to hear the other musicians clearly, I feared the quality of my performance could be compromised. In all honesty this was something I could not in good conscience allow. Our fans deserve my performance to be at the highest level, and if for any reason I can’t deliver that level of performance I will not disappoint our fans or embarrass the other members of AC/DC. I am not a quitter and I like to finish what I start, nevertheless, the doctors made it clear to me and my bandmates that I had no choice but to stop performing on stage for the remaining shows and possibly beyond. That was the darkest day of my professional life.

Since that day, I have had several consultations with my doctors and it appears that, for the near future, I will be unable to perform on stage at arena and stadium size venues where the sound levels are beyond my current tolerance, without the risk of substantial hearing loss and possibly total deafness. Until that time, I tried as best as I could to continue despite the pain and hearing loss but it all became too much to bear and too much to risk.

I am personally crushed by this development more than anyone could ever imagine. The emotional experience I feel now is worse than anything I have ever in my life felt before. Being part of AC/DC, making records and performing for the millions of devoted fans this past 36 years has been my life’s work. I cannot imagine going forward without being part of that, but for now I have no choice. The one thing for certain is that I will always be with AC/DC at every show in spirit, if not in person.

Most importantly, I feel terrible having to disappoint the fans who bought tickets for the canceled shows and who have steadfastly supported me and AC/DC these many years. Words cannot express my deep gratitude and heartfelt thanks not just for the recent outpouring to me personally of kind words and good wishes, but also for the years of loyal support of AC/DC. My thanks also go to Angus and Cliff for their support.

Finally, I wish to assure our fans that I am not retiring. My doctors have told me that I can continue to record in studios and I intend to do that. For the moment, my entire focus is to continue medical treatment to improve my hearing. I am hoping that in time my hearing will improve and allow me to return to live concert performances. While the outcome is uncertain, my attitude is optimistic. Only time will tell.

Once again, my sincere best wishes and thanks to everyone for their support and understanding.

Love,
Brian
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Frodli » Cz kwi 28, 2016 9:14 pm

To się nazywa kochać pieniądze :D
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Sardi » Pt kwi 29, 2016 10:05 pm

Axl Axlem, ale wydaje mi się, że mogą być przez to dość duże zmiany w secie: na 99% będzie Riff Raff, który często wykonywał Axl, możliwe że pojawi się Touch Too Much, który jest ulubionym numerem pana Rose'a jak sam stwierdził podczas miniwywiadu na lotnisku.

Może to być fajne, ale jednak bym nie pojechał na taki koncert. Niech zdrowieje chłop i wraca do AC/DC.
Sardi
Anioł Zła

Postprzez Paulo » So kwi 30, 2016 7:39 pm

A ja z chęcią zobaczyłbym AC/DC z Axlem :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Seraf » Cz maja 05, 2016 8:25 pm

Widziałem z Brianem i myślę, że wystarczy. Nie chcę sobie psuć dobrego wrażenia. Zresztą fani też nie są zbytnio zadowoleni, z ostatnich news'ów wynika, że w Belgii ludzie zwracali bilety. :D
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez Paulo » Cz maja 05, 2016 9:34 pm

Dlaczego miałbyś sobie zepsuć wrażenie? Słyszałeś Axla w kawałkach AC/DC?
W tym zespole nie grają nowicjusze, wybrali najlepiej jak mogli i co najważniejsze, tak jak chcieli.
Trochę zaufania do zespołu który gra od czterdziestu paru lat!
Paulo
Administrator
Administrator

Następna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły