Wilczy Pająk # Wolf Spider

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Najlepszy LP Wilczego to...

"WILCZY PAJĄK"
23
68%
"KINGDOM OF PARANOIA"
8
24%
"DRIFTING IN THE SULLEN SEA"
1
3%
"HUE OF EVIL"
2
6%

Liczba głosów : 34

Re: Wilczy Pająk # Wolf Spider

Postprzez OzzMaster » Śr lut 08, 2012 4:37 pm

Jadę !
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez 1984 » Śr lut 08, 2012 6:04 pm

Też chętnie zobaczę co tam szykują :)
searchin', sing and destroy :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez OzzMaster » Cz lut 09, 2012 12:54 am

No i wróciłem z koncertu Pająków, zjebany jak świnia. Nie chce mi się zbytnio rozpisywać, a więc zacytuję słynnego, brazylijskiego pisarza i filozofa Paulo Coelho : "Ogień z dupy - rzec by się chciało". Koncert - miazga. "Manifestants", "Black 'N' Whites", "Książe wojny", "MC", "Foxes", "Sickened Nation", "Pain", "Memento Mori", "Zemsta mściciela", "Thrashers" + jeszcze kilka numerów. Żałuję tylko, że z 3 ostatnich (nie wliczając bisów) musiałem się zmyć na autobus. Ale będzie jeszcze okazja usłyszeć je na żywo. W każdym razie warto było jechać. Teraz udaję się w kimę. Stay fucking heavy !
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez 1984 » Cz lut 09, 2012 6:58 pm

"Zemstę mściciela" zagrali na bis a potem razem z Darkiem Popowiczem i Wojtkiem Hoffmannem się ładnie ukłonili - była gitara :)
Powiem, że właśnie "Memento mori" oraz "Chore narody" mnie najbardziej zapadły w pamięci. Poza tym było trochę wspomnień i historii, dużo dobrej muzyki i sporo ludzi. Zespoły wspierające, jeżeli mnie pamięć nie myli, grały solidarnie po około 30 minut (przypuszczalnie 5 do 6 utworów), ale pierwszy z nich, nie był to Stage 66, nieco zawiódł, bo było tylko słychać darcie się wokalistki aniżeli śpiew - nic nie rozumiałem. U nich od trzeciego numeru zaczęło się coś dziać. Jedynie wspomniany Stage 66 lepiej wywiązał się ze swojego zadania. Pająki, to już była czysta przyjemność dla wszystkich zmysłów :twisted:

PS
Sympatycznie wszedł Popcorn, intonując "Highway to hell" :twisted:
1984
Upiór w Operze

Postprzez OzzMaster » Cz lut 09, 2012 7:16 pm

1984 napisał(a):Jedynie wspomniany Stage 66 lepiej wywiązał się ze swojego zadania.

Z tym się nie zgodzę. :wink:
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez 1984 » Cz lut 09, 2012 8:42 pm

To wolałeś darcie gęby?
1984
Upiór w Operze

Postprzez OzzMaster » Cz lut 09, 2012 9:57 pm

Tak
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez 1984 » Cz lut 09, 2012 10:03 pm

O, ja pierdolę ! ;) No, ale o gustach się nie dyskutuje, a wieczór i tak był udany :)
1984
Upiór w Operze

Postprzez Caleb » Pt lut 10, 2012 8:44 pm

Koncert również mi bardzo się podobał. Byłem pozytywnie zaskoczony liczbą osób, które przyszły. Poza tym generalnie pani i panowie grali na luzie, chyba tylko na początku lekko się denerwowali, bo nie wiedzieli czy kupią ludzi po tylu latach ;) Mimo, że część utworów Pająka jest dla mnie trochę przekombinowana i zbyt "połamana", ale całość koncertu bardzo pozytywna. Bawiłem się świetnie, jak pewnie większość publiki.
Popcorn, poza Highway... zagrał też riff z South of Heaven, ale tego już pozostali muzycy nie podjęli :)
W sprawie supportów przychylę się do zdania 1984 ;) Neurothing (czyli ten pierwszy) nie przypadł mi do gustu. Nie lubię tych gatunków, gdzie wokal to tylko wrzask, w którym nawet słów nie można rozróżnić (i języka :) ), a co dopiero zrozumieć. Chociaż zdaję sobie sprawę, że krzyczeć też trzeba umieć, co pani z mikrofonem starała się pokazać :lol: Za to Stage 66 całkiem przyjemny. Może niezbyt może wirtuozerskie granie, ale przecież w prostocie tkwi piękno. Gitarzysta uśmiechnięty, widać, że lubi to, co robi. Tylko trochę mi brakowało drugiej gitary, bo jak grał sołówki, to bas bardzo dudnił. Lubię stoner, więc mi się podobało, do Corruption im daleko, ale generalnie wrażenie pozytywne.
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez OzzMaster » N lip 29, 2012 8:52 pm

Live in Szczecin
http://www.youtube.com/watch?v=xWuLnTa0qns

Obrazek

Wolf Spider napisał(a):WOLF SPIDER w studiu !!!
Rozpoczęlismy nagrywanie utworów na nowy singiel... Jeden z utworów trafi na składankę wydawaną przez firmę RSD Music zatytułowaną "Polish Metal Heroes", na której obok Wolf Spidera znajdą się takie kapele jak: Kat , Stos , TSA , Kreon , Quo Vadis , Hunter , Mech ,Turbo , Acid Drinkers ,Vader ,Trashner Death,Ceti.
Bębny nagraliśmy w poznańskim studiu Free Fly Music należącym do Michała Garsteckiego... Teraz czas na gitary... :-) Realizatorem nagrań jest gitarzysta Piotr Mańkowski... :-)
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez krusejder » Pn lip 30, 2012 5:38 pm

jakby każda z tych kapel nagrała nowy numer na plytę, to byśmy mieli płytę w pytę
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez OzzMaster » Cz wrz 13, 2012 8:22 am

Nastąpiła zmiana w składzie. Zespół opuścił Jacek Piotrowski. Nowym wokalistą został Maciej Wróblewski z grupy Titanium.

NOWY NUMER!
http://www.youtube.com/watch?v=8n_-GbT- ... ture=share
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Seraf » Cz wrz 13, 2012 6:01 pm

Wokalnie trochę podobnego do starego Pająka. Czekamy na resztę utworów :)
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez Pinkel » Wt wrz 18, 2012 12:12 am

Też byłem na koncercie reaktywacyjnym w lutym, niestety zmuszony byłem opuścić lokal na Highway to Hell, bo byłem chory i gorączka zaczęła mi rosnąć, do tego nie byłem wyposażony w zatyczki do uszu, a nagłośnienie na koncertach metalowych w Blue Note'cie miażdży bębenki. Mimo tego było świetnie. :D
A nowy utwór bardzo sympatyczny, granie jednocześnie świeże i klasyczne - to lubię!
Pinkel
Embrion

Postprzez OzzMaster » Śr sty 09, 2013 12:43 am

OzzMaster
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły