Wilczy Pająk # Wolf Spider

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Najlepszy LP Wilczego to...

"WILCZY PAJĄK"
23
68%
"KINGDOM OF PARANOIA"
8
24%
"DRIFTING IN THE SULLEN SEA"
1
3%
"HUE OF EVIL"
2
6%

Liczba głosów : 34

Re: Wilczy Pająk # Wolf Spider

Postprzez 19kojot91 » Cz sty 10, 2013 4:33 pm

I kolejny świeży od Pająków http://www.youtube.com/watch?v=KtaBtoJjSG8
19kojot91
Syn Burzy

Postprzez Caleb » N mar 17, 2013 8:07 pm

Miałem to napisać dużo wcześniej, ale jakoś tak zeszło, a ostatnio znalazłem setlistę =)

Chodzi o ostatni występ w Poznaniu, 3 lutego 2013 r. Jeden z pierwszych koncertów z nowym, młodym wokalistą Maciejem Wróblewskim. Jak dla mnie jest bardzo dobry (wreszcie dla Pająka!). Śpiewał z niewyleczonym do końca zapaleniem płuc, a i tak pokazał na co go stać. Śpiewa też w zespole Titanium, gdzie gra również Karol Mania z Pathfindera. Dobry kontakt z publiką, trochę irytujące było tylko często powtarzane "moi drodzy" i "kochani". Oczywiście, żeby nie było za wesoło, to gitary Jeffa w ogóle nie było słychać mimo, że na supportach wszystko było super nagłośnione. Koncert oparty na pierwszym LP, Kingdom i nowych utworach.
Setlista:
Thrashers, Foxes, Manifestants, Książę Wojny, Psychowojna, Walka, Desert, Pain, Memento Mori, Zemsta Mściciela, Sickened Nation, Black'n'Whites, To twój czas, MC. Obecni nie chcieli wypuścić zespołu, więc zagrali jeszcze raz Zemstę Mściciela :twisted:
Podsumowując, warto posłuchać Wilczego Pająka na żywo!
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Smolny » Cz paź 24, 2013 9:25 pm

To oni nagrali tylko epkę w tym roku długości 20 minut? Smuteczek :( No ale zawsze coś w sumie :D Trzeba się zaznajomić z tym nowym materiałem chociaż coś czuję, że będzie bardziej pod pierwszą płytę niż późniejsze połamane technicznie albumy
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez Caleb » Śr gru 23, 2015 11:27 pm

Przeglądając oferty płytowe i szukając sobie prezentu, w polecanych z kategorii, wyskoczyła mi nowa płyta Wolf Spider. Premierę miała podobno 23.10.2015 r. Tytuł "V", czyli piątka ;).

A dziś się dowiedziałem, że 16 stycznia 2016 r. w Sali Wielkiej CK Zamek Wilczy Pająk będzie świętował 30-lecie. Oczywiście goście też będą :twisted:
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez OzzMaster » Cz gru 24, 2015 12:29 pm

Płyta dobra, ale szczerze mówiąc liczyłem na coś więcej. W przyszłym roku ma się ukazać wersja polskojęzyczna. Co do koncertu to oczywiście się pojawię :)
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez OzzMaster » Śr lis 02, 2016 5:46 pm

OzzMaster
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły