Polskie podziemie muzyczne

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Postprzez Bad Taste » So maja 27, 2006 8:19 pm

Tak, płyty CD są do dupy.

Zachowujesz się jak idiota (oczywiście nie twierdze że jesteś)...miałeś juz tu jakiegos posta który był by pozbawiony sarkazmu bądz coś w tym stylu ? :lol: Patrz jak my ładnie piszemy, zwięźle, ładnie i rzeczowo, wychodzi że jestem gejem z dwóch powodów, niewspieram polskiego podziemia wykupując wszystkie możliwe płyty, ale wpierw słucham mp3 ze stron a dopiero potem zakupuje dema. Aj i lubie Judas Priest :lol: .

Polish heavy metal, eh?

co ma oznaczać to ehh ?? robisz łaske podając link ? :lol:

a tak z innej beczki to dzięki już czaje, a jak sie spodoba to zakupie
Bad Taste
Syn Burzy

Postprzez Predator667 » So maja 27, 2006 8:28 pm

Chill, dude. Ty masz styl pisania '), ale o wspieranie autentycznie dobrze rokujących grup.

EDIT: tak na wszelki wypadek, naprawdę uważam, że płyty CD ssą :) Dobra, zmykam, masz okazję powyzywać mnie i nie otrzymać riposty w najbliższym czasie ;)
Predator667

Postprzez LastWarrior » So maja 27, 2006 9:24 pm

Znowu to samo "kto nie wspiera polskiego podziemia to gej", ja bym raczej powiedział, że po prostu debilny ignorant i pajac, a co to ma wspólnego z preferencjami seksualnymi??? (no spoko - rozumiem, to miałbyć sugestywny żart, ale nudzi mnie już po raz któryś dzielenia metalowców na "prawdziwych" i "gejow"). Co do Smirnoffa - a jak nazwiesz "Bóljon Der" z 1995? Ja za album uważam coś co trwa wystarczająco długo, a widzę, że wg. Twojego rozumowania wszystko, to co wydane w podziemiu, niezależnie ile ma utworów i ile trwa to musi być demówka - ok. to jest Twój punkt widzenia, szanuję go, ja mam troszkę inny. Co do podanych przez Ciebie bandów - to co było dostępne w necie przesłuchałem - kapelki jak najbardziej w porządku (szczególnie spodobał mi się Lux Mortuum), ale nie wyróżniają się specjalnie na tle kapelek, które wcześniej wymieniałem (żebyś mnie źle nie zrozumiał - wcale nie są gorsze, prezentują mniej więcej ten sam poziom). A na koniec, żeby nie było, że tylko marudzę - gratulacje - masz na razie najwięcej postów - tak trzymać!!!!
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Gall » Wt maja 30, 2006 8:20 pm

Po pierwsze witam, po drugie, to chyba temat o kapelach z polskiego podziemia powstałych po 2001r., a nie o tym co należy robić aby je wspierać, a po trzecie to znam jedną i chyba najlepszą. A mianowicie jest to Night Mistress. Młoda (bo średnia wieku członków zespołu mieści się w granicy 19, 20 lat) kapela ze Skarżyska-Kamiennej. Sam osobiście byłem na paru ich koncertach i oni są rewelacyjni. Na ich stronie http://nightmistress.xt.pl/ można sobie o nich więcej poczytać, a i ściągąć ich własne kawałki.
Gall

Postprzez Predator667 » Wt maja 30, 2006 10:03 pm

Znowu to samo "kto nie wspiera polskiego podziemia to gej", ja bym raczej powiedział, że po prostu debilny ignorant i pajac, a co to ma wspólnego z preferencjami seksualnymi???

Oj, ja mam takie powiedzonko i nie mogę się go pozbyć :| Wkurwia to wiele osób, i nawet już raz za to musiałem przepraszać (rotfl), ale co poradzić... Pod obecnymi rządami jednak ' się opłaca - pewnego dnia zapewne dostanę za to od prezydenta lub jego kopii zapasowej medal.

Co do Bólujonder - to raczej duże demo, ale masz rację, o to się można spierać. Nie jest jednak tak, że "wg. mojego rozumowania wszystko to, co wydane w podziemiu, niezależnie ile ma utworów i ile trwa, to musi być demówka" - np. "Cienie" Hollow Sign to już bezapelacyjnie album... Choć ch** tam, pomińmy kwestię nazewnictwa.

Gall: brawo. Znasz jedną podziemną kapelę. Łał. Możesz się czuć, kurvva, dumny.
Predator667

Postprzez Gall » Wt maja 30, 2006 10:25 pm

Predator667: Aleś Ty ' kulturalny, że łoo.

A tak btw, to znam więcej podziemnych kapel ale ta jest najlepsza.
Gall

Postprzez Predator667 » Wt maja 30, 2006 10:28 pm

>znam jedną

A teraz nagle znasz więcej?
Predator667

Postprzez Bad Taste » Wt maja 30, 2006 10:37 pm

A teraz nagle znasz więcej?

może chciał podkreślić że ta która wymieni jest najlepsza...tak sie czasem mowi - znam jedną : bleble...zresztą kogo to obchodzi co sie czepiasz :P:P

Masz może brata ? i czy ma ksywe Atreju ? :lol: ...hej a może to ty? :lol: póki

co każdy post pasuje - jeszcze nic o manili road niewspominałeś wjęc raczej brat
Bad Taste
Syn Burzy

Postprzez Predator667 » Wt maja 30, 2006 10:40 pm

O k***a, jeśli ktoś ma kontakt z Atreju, niech mu napisze, że Predator667 właśnie został do niego porównany :D

Dziękuję Ci Bad Taste, wprawiłeś mnie w dory humor... do końca roku!!!

EDIT: k***a, zresztą sam mu napiszę, niech też się pośmieje ;)
Predator667

Postprzez Bad Taste » Wt maja 30, 2006 10:47 pm

i napisz koniecznie że to Bad Taste stwierdził...chyba skojarzy nick :wink:

Ciekawe czy powie oo to ten pozer Bad :lol: aha i pozdrów jego przegrywki z oryginałów...oczywiście porównanie było na płaszczyźnie pisania postów totalnie nie na miejscu :lol:
Bad Taste
Syn Burzy

Postprzez Piecyk » Śr maja 31, 2006 12:46 am

Ej ludzie, temat tej dyskusji brzmi "obecne polskie podziemie" więc przestańcie z łaski swojej pi***ić o jakiś Atrejach!
Piecyk
Syn Burzy

Postprzez LastWarrior » Śr maja 31, 2006 11:00 pm

Kapelka Nigh Mistress, którą zaproponował nam Gall jest rewelacyjna!!! Jak dla mnie odkrycie tego roku!!!
LastWarrior
V.I.P
V.I.P

Postprzez Gall » Cz cze 01, 2006 12:20 am

Jak na swój wiek umieją sprostać wyzwaniu, a na dodatek tera nagrywają debiutancki album.
Gall

Postprzez Nogard » Pn cze 05, 2006 2:18 am

Bardzo polubiłem Choice z Kupczykiem juniorem :)

Dają do ściągnięcia całą swoją płytę, sprzedają również na koncertach... których nie ma :) W sumie nie wiem, czy żyją jeszcze, nie aktualizują strony od coś ponad roku.

http://choice.rockmetal.pl/
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Wolf » So sty 06, 2007 3:16 pm

A znacie zespół NOL? Wywodzi sie z Bydgoszczy. Panowie grają naprawdę solidny heavy metal. Polecam!!
Wolf

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły