Zespoły, o których każda wzmianka działa nam na nerwy...

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Re: Zespoły, o których każda wzmianka działa nam na nerwy...

Postprzez acidolka » N cze 27, 2010 11:21 pm

muszę dodać jeszcze Dode
są ludzie i gwiazdy
są gwiazdy i sa postacie kultowe sceny muzycznej
ostatnio będąc na dniach P. występ tam miala Doda. Kobieta jest tak marudna i ma takie wymagania że dupe urywa. Jest święta. podejsć nie wolno, zdjęc nie wolno, pogadać nie wolno... i ten dywanik w serduszka w garderobie...

dla porównania Kazimierz Staszewski - pesudonim operacyjny Kazik, osoba kultowa (dosłownie i w przenośni) jest niesamowicie skromna i otwarta. Porozmawiać z uprzejmością jednak się da.
nie rozumiem takiej otoczki - świętości danej gwiazdy. Kręcenia nosem że bananów nie zjem bo są za dojrzałe a garderoba jest za daleko od sceny.
Obrazek
BARBARIC JUSTICE !
acidolka
Szalony Ikar

Postprzez Wiwern » Pn cze 28, 2010 2:40 am

...gdyby to chociaż muzyką nadrabiała... :D
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez acidolka » Pn cze 28, 2010 3:16 pm

e tam wystarczy że ma sztuczne cycki i tlenione włosy
Obrazek
BARBARIC JUSTICE !
acidolka
Szalony Ikar

Postprzez Wiwern » Pn cze 28, 2010 7:57 pm

no i potrafi być bezczelna. Jest święcie przekonana o swojej zajebistości. Kłamstwo powtarzane 1000x staje się prawdą.
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez Ozzy667 » Wt cze 29, 2010 12:00 am

shit puszczany w tv 1000x staje się hitem ;p
Some people are alive simply because it's illegal to kill them
Ozzy667
Syn Burzy

Postprzez Wiwern » Śr cze 30, 2010 10:26 pm

no widzisz - a dobra muza usłyszana raz staje się ulubioną na długi czas. :D
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez nat54ret » So sty 01, 2011 9:30 am

Axl Rose na czele plebiscytu na frontmana wszech czasów
http://muzyka.onet.pl/0,2243660,newsy.html
nat54ret

Postprzez Smolny » So sty 01, 2011 7:58 pm

Nie ma się generalnie czym przejmować - to ranking popularności, a nie umiejętności i przebojowości frontmana :?
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez Bogini Chaosu » Cz sty 06, 2011 12:25 am

Do szewskiej pasji doprowadza mnie stacja telewizyjna Viva. Aż ciężko wyrazić słowami. Jak widzę paszurowaty ryjek Enriqe Iglesiasa to automatycznie przełączam. Tak samo na widok popularnej ostatnio "Barbry Streisand" Duck czegośtam, "Time" The Black Eyed Peas (w ogóle, WTF?), cośtam "Americano", którymi to "piosenkami" jarają się ostatnio wszystkie moje koleżanki. Ścierwo, ze aż uszy puchną.
I wpieniający, dziki szał na reggae... Od czasów Kamila Bernatka(tak się nazywał? Ten koleś z MT) co druga osoba jest zafascynowana reggae słuchając Vavmuffin, East West Rockers i temu podobnych wymysłów współczesnego świata. Osobiście na dźwięk reggae jestem wprost uczulona, te "przyjemne" melodyjki to jakiś idiotyzm.
Grupa Operacyjna, Tede, Peja i inni mega raperzy. Joł. Joł. Bitch and whore. Inteligencja aż kipi z tych niezwykłych, przepełnionych zagadkowymi metaforami i porównaniami tekstów. Po prostu magia. A GO ze swoim "Mieszko, Mieszko, mój koleżko" czy przesłynnym "Bądź sobą" powinna wpisać się do kanonu kultowej światowej muzyki! Jedynym raperem, jakiego BARDZO szanuję jest Eminem, który poza tekstami w stylu "Insane" ma kilka genialnych utworów. Chociaż szał związany z nie tak dawno wydanym "Recovery" trochę działa mi na nerwy. No i "Love the way you lie" z tym wyjcem, Rihanną, to jakaś pomyłka. W/w Viva i wspominana przez wielu najlepsza polska radiostacja - Eska - lansują ten utwór do momentu, aż na dywanie każdego Polaka znajdą się wymiociny. Pfuj.
Mnóstwo popowych gwiazdek jak Katy Perry, Rihanna, Shakira, Nelly Furtado, Christina Aguilera, Fergie, Miley Cyrus aka Hannah Montana (wraz z całym zastępem gwiazdek Disneya) Nicole Szersinger (wybaczcie, nie pokuszę się na sprawdzenie, jak pisze się jej nazwisko) do końca nie obrzydły mi tylko Lady GaGa ze względu na niebanalny wizerunek i Beyonce, bo myślę, ze to w sumie inteligentna babka. Do kategorii "wkurzające piosenkarki" dodam też Justina Biebera, bo to prawie jak kobieta.
I na koniec humor rodem z mojej klasy. W sobotę przychodzi do mnie koleżanka z klasy, mam akurat na sobie koszulkę Iron Maiden, a ona na to "O, też słuchasz metalu? Kogo lubisz? Bo ja chyba najbardziej 30 Seconds to Mars albo Comę" :D
Bogini Chaosu
Syn Burzy

Postprzez nat54ret » Cz sty 06, 2011 12:42 am

Bogini Chaosu napisał(a):mam akurat na sobie koszulkę Iron Maiden, a ona na to "O, też słuchasz metalu? Kogo lubisz? Bo ja chyba najbardziej 30 Seconds to Mars albo Comę" :D
:lol: rozwaliło mnie to :lol:
Co do tego wszystkiego co wymieniłaś, to jeśli o mnie chodzi - na szczęście nie oglądam telewizji (tylko mecze), także viva czy mtv od ok 10 lat nie wiem co tam się dzieje. J. Bieber - powtórzę za ozzym osbournem 'who the fuck is justin bieber?', Rihana,itd - wiem, że coś takiego istnieje, ale nie znam ich twórczości. Tak samo polski hip hop.
Jedna rada - wkurza kogoś viva - przestańcie oglądać :)
Ostatnio coraz mniej mnie wkurza, no bo słucham tylko tego co chcę :D - nikt mnie nie zmusza do słuchania radia, chodzenia na koncerty czy oglądania jakiegoś gówna.
W sumie to się zamknąłem przed światem i nie wiem co się dzieje w tym show biznesie teraz (oprócz tego że 30 seconds to mars jest popularny, ale to dzięki sąsiadce z góry).
nat54ret

Postprzez Bogini Chaosu » Cz sty 06, 2011 12:58 am

W wieku tych niespełna 15 lat mimo wszystko ciężko się od tego wszystkiego odciąć. Choćby na ostatnim wfie wszyscy zaczęli piszczeć i śpiewać jakąś piosenkę, jaką nam włączyli, a ja tylko patrzę na nich i myślę "WTF?".
I kultura MTV, jaką jesteśmy już, mimo wszystko, przesiąknięci jako społeczeństwo. Jak słyszę brednie o "Efekcie Eks" czy innym gównie opartym na seksie to sobie myślę, co też ludzie oglądający to sobą reprezentują.
Bogini Chaosu
Syn Burzy

Postprzez Smolny » Cz paź 24, 2013 9:41 pm

Tak po latach stwierdzam, że z takiego podejścia jak w tytule tematu z czasem się wyrasta - aktualnie nie potrafię wymienić ani jednego zespołu, którego wzmianka działałaby mi na nerwy - każdy zespół/piosenkach itd orze jak może, każdy chce dobrze zarabiać i każdy ma prawo gonić za takim stylem i poziomem muzyczny jaki mu się żywnie podoba, a to, że my tego nie łykamy to tylko i wyłącznie nasz problem lub brak problemu... Ostatnim razem miałem tylko problem z Laną del Rey ale szybko mi przeszło
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez CarpeDiem » Cz paź 24, 2013 10:12 pm

A mi się akurat podobał song Lany del Rey :D summertime sadness, czy jak to się tam powinno pisać :D

A tak poza tym, to masz rację i się całkowicie z Tobą zgadzam. Nie potrafiłbym teraz wymienić takiego zespołu/wykonawcę. Słucham co lubię, a resztą się nie interesuje.

Nawet Justin Bieber niech tam sobie istnieje i robi co chce, lata mi to koło .. :D
CarpeDiem

Postprzez Nogard » Cz paź 24, 2013 10:59 pm

E, Lany del Ray się da posłuchać, całkiem strawna muzyczka.
Mnie najbardziej irytują ostatnio polscy wykonawcy z gimnazjalnym targetem typu T-Love, Strachy na lachy i inne Maleńczuki. Bieda z nędzą. A słychać to niestety nawet jak się wejdzie do sklepu czy coś, uciec się nie da, gwałcą i uszy, i umysł.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Smolny » Cz paź 24, 2013 11:07 pm

Ej, Maleńczuk jest spoko, w najnowszym hiciorze ładnie basik chodzi :D Boli mnie głowa i nie mogę spać nanana na nana :D
Smolny
Szalony Ikar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły