Judas Priest

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Najlepsza płyta "Metal Gods" to..

Sad Wings of Destiny (1976)
2
5%
Sin After Sin (1977)
0
Brak głosów
Stained Class (1978)
1
2%
Killing Machine (1979)
0
Brak głosów
British Steel (1980)
4
10%
Point of Entry (1981)
0
Brak głosów
Screaming for Vengeance (1982)
5
12%
Defenders of the Faith (1984)
3
7%
Turbo (1986)
2
5%
Ram It Down (1988)
0
Brak głosów
Painkiller (1990)
25
60%
Jugulator (1997)
0
Brak głosów
Demolition (2001)
0
Brak głosów
Angel of Retribution (2005)
0
Brak głosów
Nostradamus (2008)
0
Brak głosów

Liczba głosów : 42

Re: Judas Priest

Postprzez krusejder » N kwi 15, 2012 8:56 pm

W JotPe zawsze był burdel z marketingiem, więc nie dziwmy się, ze co i raz robią koślawe ruchy. Nie dowiemy się nigdy na 100%, czy Epiitaph miał być pożegnalną trasą w oryginalnym składzie, czy też od początku zakładano coś innego.

Co do koncertu, potwierdzam, że Rob śpiewał lepiej niż poprzednio, był ZNAKOMITY !! Najlepiej wspomnianam Victima i Painkillera, natomiast najgorzej: Sentinela (zarówno Glenn jak i Rob nie popisali się) oraz Blood Red Skies, który wyszedł po prostu dość plastikowo.

Całość oceniam na 4+ z uwagi na dokładną powtórkę z setu zeszłorocznego. Do zobaczenia za rok lub dwa - nie mam wątpliwości, że Bogowie Metalu nie złożą broni po tej trasie.

p.s. Liszaje zagrały chyba jeden numer, przeplatany w środku konferansjerką. Support jak z 1995 r., czyli z czasów, gdy klasyczny metal był w odwrocie.
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez angar31 » N kwi 15, 2012 9:21 pm

Smolny, też zakładam podobny scenariusz co ty, wiele osób w Spodku podzielało opinię, że to na pewno nie ostatni koncert w Polszy (w końcu ta trasa już się kilka lat ciągnie) :) Mimo wszystko to taki rodzaj oszustwa, który raczej nie wkurza a cieszy.

Na koncert wybrałem się ze znajomym ze szkoły, jego młodszym bratem i ojcem (zapewnił transport). Jako ciekawostkę dodam to, że choć bilet kupiłem w dniu koncertu, to zapłaciłem tyle samo, co zapłaciłbym kupując go wcześniej :PPP Po drodze do Spodka wielką konsternację wywołał u nas widok marszu w obronie wolnych mediów (czyli de facto TV Trwam). Generalnie średnia wieku pod 65 lat, transparenty "chcemy prawdy", "chcemy wolnych mediów", do tego pełno flag narodowych. Ciekawe jaka byłaby ich reakcja gdyby wiedzieli że za kilka godzin niedaleko miejsca ich marszu ma wystąpić zespół znany jako Ksiądz Judasz ;) Także pod Spodkiem w kolejce było widać wiele osób, które wyglądały jakby tam stały za karę - starsze małżeństwo o naprawdę grobowych minach, patrzące z nieskrywaną pogardą na chlejące metalowe towarzystwo otaczające ich zewsząd :)
W Spodku byłem pierwszy raz, ale od wewnątrz nie zrobił ogromnego wrażenia - około połowy powierzchni sali koncertowej znajdowało się za sceną. Gdy miało wchodzić Leash Eye, ludzie trochę narzekali, pokrzykując "Judas Priest", jakby chcieli pominąć występ supportu, ale gdy zaczęło się intro do pierwszego utworu, zostali powitani gromkim chóralnym "Napierdalać!". Całkiem przyjemny, szybki koncert, no i od razu zaczął się młyn, kumpel rozkręcał ścianę śmierci, także po tym występie już byłem spocony jak świnia. Potem chwila przerwy na uzupełnienie płynów, powrót pod scenę i wejście Judasów :P Koncert naprawdę świetny, pełno fajnych kawałków, choć przyznam bez bicia że wielu nie znałem (słucham głównie płyt British Steel, Screaming For Vengeance, Defenders of The Faith i Painkiller, resztę tylko pobieżnie) :P W każdym razie było świetnie, chociaż kiepsko że jestem niski i żeby zobaczyć cokolwiek oprócz perkusisty i ekranu, musiałem oddawać naprawdę wielki skok do góry :) Młyn pod sceną był konkretny i w pewnym momencie musiałem iść do kibla napić się kranówy, żeby ustać na nogach, słaba kondycja + szlugi + 60 kg masy + pakowanie się w największe pogo :) Zdążyłem akurat na końcówkę Painkillera i w sumie tę część koncertu pamiętam najlepiej, bo grali moje ulubione kawałki :P No i zaliczyłem pierwszy w życiu crowd surfing, poleciałem aż za barierki pod sceną. Także jak na razie jeden z najlepszych koncertów w moim życiu (na równi jeszcze stawiam Turbo, choć to nie ze względu na jakiś mega świetny występ, a raczej dlatego że ich uwielbiam).
angar31
Syn Burzy

Postprzez kabanos » N kwi 15, 2012 10:12 pm

Po tych Waszych opiniach trochę żałuję, że nie odłożyłem kasy na ten koncert. Ale w sumie już ich widziałem w zeszłym roku :P
Co do tego że to jest ich pożegnalna trasa - z tego co pamiętam to kiedy ogłaszali Epitaph World Tour, to mówili że jest to ostatnia światowa trasa. Ale koncerty będą grać dalej, tylko po prostu w mocno ograniczonej ilości ;)
kabanos
Szalony Ikar

Postprzez krusejder » N kwi 15, 2012 10:25 pm

angar31 napisał(a):Po drodze do Spodka wielką konsternację wywołał u nas widok marszu w obronie wolnych mediów (czyli de facto TV Trwam). Generalnie średnia wieku pod 65 lat, transparenty "chcemy prawdy", "chcemy wolnych mediów", do tego pełno flag narodowych. Ciekawe jaka byłaby ich reakcja gdyby wiedzieli że za kilka godzin niedaleko miejsca ich marszu ma wystąpić zespół znany jako Ksiądz Judasz ;).

Jakby im wytłomaczyć, że Ksiądz Judasz to satyra z bpa Pieronka, to poszliby z nami na koncert.
;)

Była jeszcze awantura ONRu z brudasami z antify. Jak nie lubię narodowców i milicji, to z radością patrzyłem, jak pały używały blondynek ładując "antyfaszystę" do suki
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez angar31 » Wt kwi 17, 2012 4:50 pm

kabanos napisał(a):Po tych Waszych opiniach trochę żałuję, że nie odłożyłem kasy na ten koncert. Ale w sumie już ich widziałem w zeszłym roku :P
Co do tego że to jest ich pożegnalna trasa - z tego co pamiętam to kiedy ogłaszali Epitaph World Tour, to mówili że jest to ostatnia światowa trasa. Ale koncerty będą grać dalej, tylko po prostu w mocno ograniczonej ilości ;)

Dokładnie, w wywiadach mówili że po prostu nie będą robić world tourów, lecz raczej zagrają kilka ekskluzywnych koncertów raz na czas :)
angar31
Syn Burzy

Postprzez OzzMaster » Pn mar 18, 2013 12:57 am

Zapowiedź nowego DVD
https://www.youtube.com/watch?v=u7W6NJs_HRw

Na oficjalnej stronie pojawiło się także info na temat nowej płyty. Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że do nagrania zostały już tylko solówki i wokal.
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Smolny » Cz paź 24, 2013 9:48 pm

Coś im długo ta płyta się nagrywa - chyba jednak poczekamy sobie do 2014 roku, mam nadzieję, że chociaż trasa przez Polskę znowu będzie :metal:
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez Seraf » Cz paź 24, 2013 11:41 pm

Smolny napisał(a):...mam nadzieję, że chociaż trasa przez Polskę znowu będzie :metal:

Wtedy nie odpuszczę koncertu, jak to było ostatnim razem :metal:
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez Smolny » Cz paź 24, 2013 11:50 pm

Na koncercie koniecznie chcę usłyszeć "Tyrant","Dissident Agressor" i "Stained Class" :twisted:
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez Zagor » Pn kwi 28, 2014 11:39 am

Nowy kawałek:
https://www.youtube.com/watch?v=mhkoNQ-7uRw

Skojarzył mi się z Hell Patrol, ale taki dobry niestety nie jest. No ale czekamy na całość :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez krusejder » Pn kwi 28, 2014 7:00 pm

Zaiste, niezły, ale dupy nie urywa.
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Smolny » Pt maja 16, 2014 9:24 am

Obrazek
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez krusejder » Pt maja 16, 2014 11:50 am

krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez OzzMaster » N cze 28, 2015 3:02 pm

Koncert porównywalny do tego w 2012, a więc zajekurwabisty! Halford wokalnie rozpierdolił! A co do supportu, to jeśli ktoś planuje zorganizować jakąś paradę równości, bądź w 2020 zagłosować na Roberta Biedronia, to szczerze polecam :D
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez krulik » Śr lip 01, 2015 12:19 am

w ŁODZI pozamiatali i tyle................
krulik
Embrion

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły