Judas Priest

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Najlepsza płyta "Metal Gods" to..

Sad Wings of Destiny (1976)
2
5%
Sin After Sin (1977)
0
Brak głosów
Stained Class (1978)
1
2%
Killing Machine (1979)
0
Brak głosów
British Steel (1980)
4
10%
Point of Entry (1981)
0
Brak głosów
Screaming for Vengeance (1982)
5
12%
Defenders of the Faith (1984)
3
7%
Turbo (1986)
2
5%
Ram It Down (1988)
0
Brak głosów
Painkiller (1990)
25
60%
Jugulator (1997)
0
Brak głosów
Demolition (2001)
0
Brak głosów
Angel of Retribution (2005)
0
Brak głosów
Nostradamus (2008)
0
Brak głosów

Liczba głosów : 42

Re: Judas Priest

Postprzez angar31 » So sty 28, 2012 4:28 pm

krusejder napisał(a):
angar31 napisał(a):Heh, United mi się podoba, ten refren jak dla mnie tak gejowski

Bardzo nieszczęśliwie sformułowana myśl albo sprytny coming out ;)

Właśnie według mnie to refren jest przedwczesnym coming outem Roba, ogólnie ta nutka ma bardzo lekkie wokale, wręcz pedalskie (szczególnie wspomniany refren). Prywatnie jestem dumnym "homofobem" - nie chcę dodatkowych praw dla związków homo, aczkolwiek Judasów cenię tak bardzo że orientacja seksualna lidera ani mnie grzeje ani ziębi (choć pozwala ciekawie spojrzeć na niektóre romantyczne utwory Judas np. Prisoner of Your Eyes).
angar31
Syn Burzy

Postprzez krusejder » So sty 28, 2012 5:56 pm

Pan Halford nie jest żadnym "gejem", jest homoseksualistą w starym stylu. Gdy został ujawniony w bardzo nieprzyjemny sposób przez Tiptona i Rippera, przyznał się, bo co mógł zrobić ? Wprawdzie wtedy współpracował z typem od NIN i miał chyba jakieś kłopoty ze sobą (wyglądał jak naćpany), ale na szczęście wyszedł z tego.

Parę razy spotkałem Roba i rozmawiałem z nim. Dżentelmen w każdym calu. Nie powiem tego o jego niektórych kolegach, wyrywających na backstage kurwiszony najgorszego sortu. Byłem tem szczerze zniesmaczony.
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Gregfield » So sty 28, 2012 6:25 pm

Czym się różni oldschoolowy homoseksualista od geja? Z ciekawości. Nie prześmiewczo. :)
A swoją drogą zazdroszczę spotkania z Robem, farciarzu. :)
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez OzzMaster » So sty 28, 2012 7:15 pm

Wybiera się ktoś na koncert do Katowic ?
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez krusejder » So sty 28, 2012 7:33 pm

Odpisuję, ale przenieś to proszę do offtopiku.

Traktuję homoseksualizm jako pewną przypadłość. Jeśli jest wrodzona, to ponoć można ją leczyć, ale średnio w to wierzę. Ale oczywiście człowiek, mający skłonność ku osobom tej samej płci, może zachowywać się godnie niezależnie od tego, czy żyje w samotności czy w ekhm związku.

Natomiast "gej" to produkt współczesnej kultury, obnoszący się ze swoją seksualnością. To przeszkadza znacznie bardziej niż u mężczyzn heteroseksualnych, niezależnie od tego czy nazwiemy ich elegancko hiszpańskiem słowem "macho", czy polskiem "dziwkarz".

Oczywiście nie ma prostego przełożenia, że homoseksualista jest aktywny a "gej" pasywny. Niektórzy tak uważają, ale chyba to wynika z różnic w zachowaniu, spowodowanych właśnie popędem. Ale homoseksualista jest jak grecki czy rzymski wojownik zaś "gej" jest jak Roberto Biedronio http://www.youtube.com/watch?v=Hg7zB2ZNVqE

;)
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Gregfield » So sty 28, 2012 9:09 pm

Ładnie ujęte. Zgadzam się, choć dla mnie Biedroń to zwykły pedał. :P
Posta nie przenoszę, ale wróćmy do tematu.
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez OzzMaster » So sty 28, 2012 11:53 pm

angar31 napisał(a):Heh, United mi się podoba, ten refren jak dla mnie tak gejowski że zdradzał prawdziwą naturę Roba wiele lat przed coming outem :)

Nie zgodzę się z tym. Jak dla mnie Halford na teledysku do "Heading out to the Highway" pokazał swoje prawdziwe oblicze :wink:
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez Smolny » Cz kwi 12, 2012 2:43 pm

To kto jedzie w sobotę? :D Jak myślicie, zrobią nową setlistę? W końcu 3 miesiące przerwy po trasie mieli... Tak czy inaczej pewnie i tak będzie świetnie :D
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez OzzMaster » Cz kwi 12, 2012 5:07 pm

Będę. Czytałem niedawno wywiad z Halfordem i powiedział, że będą zmiany w secie. Natomiast Ian Hill w wywiadzie dla Interii powiedział, że będzie to powtórka z czerwcowego koncertu.
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez angar31 » Pt kwi 13, 2012 12:32 pm

Ja jadę, już się nie mogę docekać:)
angar31
Syn Burzy

Postprzez Paulo » N kwi 15, 2012 10:23 am

Angar, Ozz - czekamy na relację.
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Smolny » N kwi 15, 2012 3:43 pm

Nagłośnienie gorsze niż w sierpniu, paradoksalnie trochę lepsza kondycja Roba, chwalenie polskiej publiki przez Travisa po "Electric Eye", prawdopodobnie na "The Sentinel" Tiptonowi pękły struny i musiał szybko wymienić gitarę, setlista ta sama, inne animacje na telebimie i inne diody na "Breaking the Law" - tym razem nie było wystających a płaskie pionowe, Rob dłużej jodłował po "Hell Bent for Leather" i już tak do końca przedstawienia mu się zdarzało...

Podsumowując było bardzo dobrze, porównywalnie do sierpnia, tylko szkoda, że nie było innego setu :D Jak będą grali znowu warto się wybrać, tym bardziej, że wkrótce biorą się podobno za nową płytę i pewnie będzie nowa trasa na której pewnie uda się usłyszeć "Sinner", "Dissident Agressor", "Exciter", "Tyrant", "The Ripper" etc 8) W ogóle to ponoć przez środowisko w którym powstali bardzo podoba im się gra nie tylko w Polsce ale dokładnie w Katowicach, w Spodku, więc nie trzeba mówić, gdzie prawdopodobnie odbyłby się kolejny ich występ w naszym kraju - ot, takie moje regionalne zboczenie

Edit Faulkner to dobry rzemieślnik i myślę, że publika go zaakceptowała ale dalej nie mogę przeboleć tego co zrobił nam Downing :mrgreen: Tak btw to mogło być ostro (pomińmy sprawę źródła tj wybiórczej - zjazd był faktem)
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez OzzMaster » N kwi 15, 2012 4:00 pm

Już ochłonąłem, więc mogę troszkę się rozpisać. Podróży nie będę streszczał, ale była epicka :D Pod spodek dotarliśmy ok. 16:00. Zaczepił nas starszy facet, czy nie wspomożemy go kilkoma złotymi na bilet. Porozmawialiśmy troszkę. Koleś okazał się "starym wyjadaczem",a że dobrze mi się z nim rozmawiało, dałem mu kilka drobnych. Następnie ustawiliśmy się pod bramką i czekaliśmy za koncertem. Przy okazji mogliśmy posłuchać próby Judasów. Zagrali kolejno "Night Crawler", " The Sentinel" i "Hell Bent for Leather". W pewnym momencie zachciało mi się siku i udałem się w pobliskie krzaczki za potrzebą. Oczywiście nie byłbym sobą, jakbym tradycyjnie nie wdepnął w kupsko. Na szczęście trawa była mokra, więc szybko pozbyłem się nieprzyjemności spod mego buta. Wróciłem pod bramkę. W trakcie czekania odśpiewaliśmy kilka szlagierów, takich jak "Diabelski dom cz. II", "Wyrocznia", czy też "Breaking the Law". O 18:30 otwarto bramkę, a więc w pośpiechu udałem się do szatni, a następnie pod scenę. Na szczęście mało było jeszcze osób, więc dostałem się pod barierki. Ku memu zdziwieniu, równo o 20:00 rozpoczął się koncert Leash Eye. O ile studyjnie, w ogóle mi się to nie podobało, tak koncertowo dawali radę. Zagrali ok. 6 utworów i zeszli ze sceny. Chwila przerwy, zmiana sprzętu, no i zaczęło się. O 21:20 z głośników poleciało "War Pigs", a następnie "Battle Hymn". Jebnęła kurtyna i Bogowie zaczęli swój koncert. Już przy "Metal Gods", byłem spocony jak świnia, a to dopiero był drugi numer. Stać metr od Bogów Metalu, to zajebiste uczucie. Takie utwory, jak "Night Crawler", "Blood Red Skies", czy odśpiewany wspólnie "Breaking the Law", sprawiły, że miałem ciepło w majtach. Nie wiem, co tu jeszcze napisać, bo koncert był tak genialny, że brakuje słów. Ze swej strony, chciałem cofnąć wszystkie złe słowa, które padły z mych ust na Richiego Faulknera. Koleś jest zajebistym gitarzystą, 5 minutowe solo w "You’ve Got Another Thing Comin" zmiażdżyło totalnie. Na pewno był to najlepszy koncert, na jakim w życiu byłem. Tyle z mojej strony. STAY FUCKING HEAVY !
OzzMaster
Moderator
Moderator

Postprzez pamelus » N kwi 15, 2012 4:43 pm

Smolny napisał(a):Jak będą grali znowu warto się wybrać, tym bardziej, że wkrótce biorą się podobno za nową płytę i pewnie będzie nowa trasa na której pewnie uda się usłyszeć "Sinner", "Dissident Agressor", "Exciter", "Tyrant", "The Ripper"

Przypomnij mi, jak się nazywa obecna trasa i z jakiej jest okazji? ;)
Lorem ipsum dolor sit amet...
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez Smolny » N kwi 15, 2012 4:53 pm

Epitaph Farevell Tour - trasa pożegnalna :D W każdym razie szczerze można wątpić, że to już koniec, prawdopodobnie jest to zwykły chwyt marketingowy i możemy się wkrótce dowiedzieć, że "fani przyjęli nas tak gorąco, że nie potrafimy jeszcze zrezygnować, będziemy grali jeszcze kilka lat"...
Smolny
Szalony Ikar

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły