Hunter

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Najlepsza płyta to:

Requiem
12
32%
Medeis
4
11%
T.E.L.I
6
16%
HellWood
7
18%
Wszystkie śmierdzą
9
24%

Liczba głosów : 38

Re: Hunter

Postprzez Caleb » Wt sty 19, 2010 10:13 pm

kabanos napisał(a):Obiecuję poprawę, ale tak szczerze to wole wydawać pieniądze na płyty :D Ale gdzieś mi tam mignęła jakaś koszulka ze Strażnikiem Światła, więc to Ty byłeś tak ? :D

Spoko, żartowałem przecież. Chyba każdy wolałby kupić płytę niż koszulkę, tym bardziej w podobnej cenie ;) To ja byłem w Strażniku, promuję, promuję :mrgreen:

Posłuchałem już trochę Hellwood. Rzeczywiście najsłabsza płyta. Nie bardzo wiem, co chcieli przekazać (podobnie jak Coma). Ale na koncercie utwory brzmią dużo lepiej ;) Wybrałem ze trzy, których od czasu do czasu posłucham. A na koncert jeszcze kiedyś się wybiorę, bo zabawa przednia :metal: Dziś kryzysowy drugi dzień po koncercie, więc wszystko mnie boli :twisted:

A zatem z Romanem to sprawa typu: tata, a Marcin powiedział, że jego siostra powiedziała... A Executioner pojechał, jakby jakaś wielka zniewaga go dotknęła... :epicfail:

Chmielu, jak chcesz zrobić miejsce na półce, to chętnie wezmę Requiem, jeśli to wydanie digi w stanie bardzo dobrym. Pisz na pw ;)
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Executioner » Wt sty 19, 2010 10:25 pm

Dobra, dobra... Ja taki już jestem pod tym względem, a Twojej wytrzymałości nie chciałbym testować. Mojego wystąpienia Epic Failem bym nie nazwał, ale każdy orze jak może - luz :wink:

Taka człeczyna jak pan Grzegorczyk nie ma prawa nikogo obrażać, tym bardziej że u mnie osobiście wkopał się już dawno, naraził na śmieszność swoimi gejaszkowatymi wypowiedziami i muzyką, o której już powiedziano wszystko...

Jak już powiedziałem na kilku forach - czekam na te dwie czy trzy "trve kvtlowe" rzekome taśmy demo Huntera z lat 80. Rozpruje się i wyda kiedyś jak ostatecznie żal mu ściśnie rozjechane w Niemczech dupsko przez bawarskich sponsorów w skórzanych szortach. Sami fani mówią nawet, że jest totalny spadek w Hunterze.

Osobiście ze 20 razy przesłuchałem "Requiem" - instrumentalnie jest bardzo w porządku, podoba mi się nawet specyficzna produkcja tej płyty. Ale na raz niestrawne i wokal psuje wszystko... Od "Medeis" równia pochyła, kumpel przynosił mi płyty ale za nic nie mogę się przekonać do Huntera, a do Draka to już w ogóle.

Ech... :P
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez chmielu » Śr sty 20, 2010 10:03 am

Caleb napisał(a):Chmielu, jak chcesz zrobić miejsce na półce, to chętnie wezmę Requiem, jeśli to wydanie digi w stanie bardzo dobrym. Pisz na pw ;)

Nie chyba nie, płyty traktuję trochę jak kolekcje i mam sporo płyt słabszych od Huntera i nie pozbywam się ich. A wydanie jest "zwykłe" w plastiku. :D
chmielu
Syn Burzy

Postprzez Nogard » Śr sty 20, 2010 11:34 am

Swego czasu nikt tego nie chciał nawet za kilka zł i masa tego się walała na Allegro, ale ludzie powariowali i teraz wyskoczysz z 20 zł za digipacka ;-)
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez chmielu » Śr sty 20, 2010 11:50 am

Ja na allegro kupiłem obie płyty za 10 zł :D
chmielu
Syn Burzy

Postprzez Caleb » Śr sty 20, 2010 6:52 pm

Ja też prawie na początku kariery na allegro kupiłem na jednej aukcji Medeis i T.E.L.I. za jakieś 25zł. :mrgreen:
VOYTH, Bogusz, Dominik, Krzyżyk, Tomek, Bobiś! Dzięki za wszystko!
Caleb
V.I.P
V.I.P

Postprzez Nogard » Śr sty 20, 2010 8:05 pm

Kilka lat temu były też stosy tych digipacków m.in. w Media Markecie po 19,99, co tłumaczyło niskie ceny na Allegro... Cały czas się pojawiają tanio - kupowałem ze dwa miesiące temu na aukcji wieloprzedmiotowej kilka płyt i pamiętam, że było tam właśnie m.in. "Medeis", chyba w digipacku z autografami z opcją "kup teraz" 8 zł (co uznałem za zbyt wysoką cenę, żeby kupić ją przy okazji). :lol:

Gdyby ktoś jeszcze tej - przepraszam, nie mogę się powstrzymać - kupy szukał: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=925333672
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez ZolnierzFortuny » So lut 20, 2010 12:37 pm

Nie no Hunter taki zły nie jest :) Fakt- jedyne co mnie tam razi to te teksty czasami które starają się wprowadzić taki pseudo-mrok. Ale takto generalnie dla mnie ten zespół jest znośny. "Requiem" jest zajebiste :)
"Mam dwie lewe ręce, robić nie chce wcale, ale za to w głowie mam poukładane..."
ZolnierzFortuny
Szalony Ikar

Postprzez RaV94 » So lut 20, 2010 8:58 pm

Ja od niedawna słucham Huntera i spodobał mi się :)
słyszałem jak na razie tylko kilka ich "nowszych" utworów i według mnie brzmią całkiem dobrze, :)
RaV94
Syn Burzy

Postprzez Ozzy667 » So lut 20, 2010 11:07 pm

Hunter był, jest i będzie zespołem dla nastolatków. Banał, prostota, strasznie emocjonalne, wręcz pretensjonalne teksty. Nic więcej nie dodam. No może, że z huntera się wyrasta.
Some people are alive simply because it's illegal to kill them
Ozzy667
Syn Burzy

Postprzez Zagor » So lut 20, 2010 11:34 pm

RaV94 - posłuchaj "Requiem" - ich debiutu. Przy tej płycie cała epoka nowożytna tego zespołu ssie.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Ozzy667 » N lut 21, 2010 12:23 am

O właśnie, to jest jedyna płyta, która mi się podoba. Śmiało może konkurować z naljepszymi na polskim rynku. Następną wydali 7 lat po pierwszej, zmiana gitarzysty, coś tam pewnie jeszcze, co skutkowało nagłą i radykalną zmianą stylu w porównaniu do reqiuem.
Some people are alive simply because it's illegal to kill them
Ozzy667
Syn Burzy

Postprzez Executioner » Pt kwi 23, 2010 11:26 am

Wczoraj byłem na gigu Huntera "Pod Palmą" w Rzeszowie, bo przyszedłem zobaczyć support - rodzime Cerebrum, które jest bardzo zacną i wesołą grupą :wink:

Wynudziłem się setnie na "Myśliwym", ale za to zamieniłem dwa zdania z Paulo Paulito, który mówił że wszystkie trzy dema będą kiedyś wydane - być może nawet na jakimś tam nadchodzącym DVD w ramach bonusów. Kiedy zwróciłem się do niego per "Paulo Paulito" zrobił wielkie gały, a potem długo ściskał mą dłoń :D Pogadałbym z nim dłużej, ale musiałem się zmywać żeby nie zaspać na dziś. Drak mówił coś ze sceny, że w tym roku mają 25-lecie grania pod szyldem "Hunter".

Koleś generalnie jest z innej planety (Simon to już w ogóle jest z rzeczywistości alternatywnej), ale widzę że miał ochotę dłużej pogadać o starych czasach w dziejach Huntera. Fanom występ bardzo się podobał, w środek wpletli 4-utworowy akustyczny mini-set. Nie zarejestrowałem żeby było coś zagrane z "Requiem" - główny nacisk raczej na "T.E.L.I." i "HellWood". Z "Medeis" chyba dwa kawałki trzasnęli.

Powiem jeszcze, że jeśli chodzi o Huntera, to krzywdę temu zespołowi robią fani i to chyba głównie rzutuje na pryzmat postrzegania tej grupy. Banda rozwrzeszczanych kretynów bez pojęcia o najelementarniejszych zasadach w jakiejkolwiek dziedzinie... Swoją drogą ta muzyka nigdy mnie nie porwie, ale to już osobista opinia.

Na szczęście grało jeszcze Cerebrum, które rozkurwiło system. A zapowiedzi i gadki wokalisty, to już totalnie miażdżyły wszystko :D Za rok przypada 20-lecie zespołu i myślę, że wypuszczą jakąś fajną pamiątkę. Oby.

P.S. Na szczęście cylinder był tylko przy dwóch numerach Huntera :P
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Paulo » Pt kwi 23, 2010 12:28 pm

Executioner napisał(a):Kiedy zwróciłem się do niego per "Paulo Paulito" zrobił wielkie gały, a potem długo ściskał mą dłoń :D

He, he pamięta te pijackie czasy... ;)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » Wt maja 17, 2011 8:39 am

W sobotę byłem na Hunterze, grali na Kozienaliach przy UMCS-ie. Na długo przed koncertem, po południu poszliśmy jeszcze na próby zespołów - wyszedł tez Hunter. :D Na próbie zagrali "BiałoCzerw" akustycznie z chórem, "Zbawienie" też z chórem i trochę riffów z "Greed", "So" i innych numerów. Na samym końcu Drak grał riffy z "Requiem" co mnie bardzo ucieszyło, bo byłem niemal pewny że zagrają to na koncercie.
Aha, Hunter zagrał z byłym perkusistą - Broozem.
Po supportach - jakimś fajnym metalowym zespole który zagrał "Ace of spades" na sam koniec i Farben Lehre na którym było niezłe pogo, na scenę wszedł Hunter. Koncert zajebisty, pogoda idealna, towarzystwo do zabawy również. Mam zastrzeżenie jedynie do jednej rzeczy - nie było ani jednego utworu z pierwszej płyty. To było dla mnie jak cios, ale reszta zrekompensowała te braki. Zagrali: "Strasznik", Śmierci śmiech", "Labirynt Fauna", "Zbawienie", "Dura Lex Sed Lex", "Pomiędzy niebem a piekłem" (akustycznie z chórem". "TELI", "7", "8", "BiałoCzerw" - chór, akustycznie, "NieRaj" - tez z chórem i akustycznie, "Mirror od war", "Greed", "So", "Fallen", "Fantasmagoria", "Kiedy umieram", "Enter sandman", "Płytki dołek". Utwory podałem nie w kolejności. Występ bardzo udany. O innych koncertach które zaliczyłem na tegorocznych medykaliach i kozienaliach napiszę jak znajdę chwilę czasu.
Zagor
Ostatni Wojownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły