Hunter

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Najlepsza płyta to:

Requiem
12
32%
Medeis
4
11%
T.E.L.I
6
16%
HellWood
7
18%
Wszystkie śmierdzą
9
24%

Liczba głosów : 38

Hunter

Postprzez 40i4 » Pn mar 23, 2009 10:18 pm

Okej okej, wiem że nie każdy lubi ten zespół, każdy ma inne upodobania :)

14 kwietnia wychodzi nowa płytka, można już zamawiać w mysticu za 50zł (digipack plus koszulka), jakieś oczekiwania? ;d
40i4
Embrion

Postprzez cHaSz » Wt mar 24, 2009 1:42 am

A ja Huntera bardzo lubie. Plyty nie kupie predko, bo wole 50 zl przeznaczyc na uzupelnienia w starszych wydawnictwach wazniejszych dla mnie zespolow.
cHaSz
Szalony Ikar

Postprzez Nogard » Wt mar 24, 2009 2:07 am

Ja to mam tylko takie oczekiwania, że moje drogi nie będą się specjalnie krzyżować z drogami tego zespołu... :wink: Sorry za spam ;p
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Wt mar 24, 2009 11:18 am

Ja tam nie mam nic do Huntera, uważam że to bardzo ważne, że w Polsce są zespoły metalowe które potrafią grać od dwudziestu lat i nie zdychają z głodu... To wielka umiejętność...

Znam co prawda tylko dwa pierwsze albumy zespołu ale myślę że warto zapoznać się z resztą dokonań...
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Nogard » Wt mar 24, 2009 11:39 am

Pewnie. Szczerze mówiąc, pewnie przesłucham płytkę, ale wiem, na co mogę liczyć... :mrgreen:
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » Wt mar 24, 2009 1:14 pm

Swego czasu w Acid Drinkers (zastępując przebywającego w szpitalu Litzę) grał niejaki Paweł Grzegorczyk - wokalista i gitarzysta Huntera... Wówczas Tytus nadał mu ksywę "pasującą" do Acids... A brzmiała ona - Paulo Paulito. Już teraz wiecie skąd wykombinowałem swoją :lol: Choć też jestem Paweł :P

Ot, taka ciekawostka dot. Huntera :wink:
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » Wt mar 24, 2009 7:13 pm

Jako że mój imiennik pisał powyżej to również coś dam od siebie :)

Niezłe jaja wczoraj były, ktoś trafił na youtube kawałek z nowej płyty w wersji studyjnej, takie okropne brzmienie że to wstyd, a sam kawałek genialny. Okazało się że pewna osoba się pospieszyła i wypuściła do youtube starą wersję tego kawałka wraz z animacją. Pierwotnie ten utwór miał być wypuszczony po premierze jako ciekawostka. Już zniknął z youtube jakieś 8 godzin temu.

Nie powiem, zaskoczył mnie taką beznadziejną wersją, ale to jakaś demówka sprzed miksów podobno :D Mówię wam, kompletnie brak powera :P

Nie zdziwię się że to jakas wersja z Broozem na perce

Więc czekam na singla i nową płytkę :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Cresp0 » Wt mar 24, 2009 10:02 pm

Ja na plytke czekam juz od dluzszego czasu. Mam nadzieje, ze bedzie faktycznie ta "moc "Requiem" :twisted:
Cresp0
Syn Burzy

Postprzez nat54ret » Śr mar 25, 2009 2:09 pm

ja tam nie lubie Huntera, Comy tez nie lubie
nat54ret

Postprzez Zagor » Śr mar 25, 2009 6:42 pm

A to jest temat o Comie? :P

Ja Comy wręcz nienawidzę :)

A jeżeli chodzi o Huntera to nie wiecie może czy są w necie jakieś stare bootlegi? Chodzi mi o te koncerty z Niemiec z początku lat '90. Widziałem urywki na dvd, ale może zespół coś kiedyś udostępniał?
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez nat54ret » Śr mar 25, 2009 7:16 pm

no nie jest to temat o comie, ale tez forum nie jest huntera, wiec nie musze tu pozytywnie o nim pisac. powiem tak - wybaczcie (fani huntera) ale ja wrzucam come i huntera do jednego wora szajsu i badziewia niestety, zamiast ich puszczac powinni puszczac w radiu Turbo czy Acidow czy vadera. slyszalem jakis czas temu przypadkowo nagrania Comy i Huntera i od razu mnie odrzuciło i nawet mnie nie korci żeby poznawac ich dyskografie. interesuje sie innymi zespolami polskimi a te mam gdzies.moje zdanie.

pozdro
nat54ret

Postprzez Zagor » Śr mar 25, 2009 7:28 pm

hehe, tyle że między Comą a Hunterem jest zajebiście duża różnica (wkurza mnie jak ktoś stawia obok siebie drugą (bo Hunter pierwszą liga nie jest - pierwsza liga to zespołu które sam wymieniłes) i dziesiątą lige (Coma) i mówi że to jest to samo)

Zespoły te grają całkowicie odmienną muzykę. Pozytywnie nie musisz pisać, a temat nie jest aby włazić do dupy zespołowi tylko wyrażac opinie, - w miarę rozsądne bądź nie. Dziwne że oceniasz dwa zespołu (lepsze, gorsze co za róznica) po przypadkowo usłyszanym nagraniu.

Ja nadal nie rozumiem szału wokół Comy mimo że przesłuchałem ich dwie płyty, uznałem że przeciwnicy tego zespołu mają rację. Może Ty tez tak zrób?

Pozdrawiam :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Cz mar 26, 2009 1:54 am

Hehe, akurat Huntera można chyba całkiem sprawnie ocenić nawet po jednym przypadkowo usłyszanym utworze :wink:

Dla mnie:

+ kilka fajnych riffów i bardzo fajne brzmienie gitar

- dziecinne teksty jak napisane na kiblu w dziesięć minut

- żałosne małpki skaczące po scenie

- ludzie nie do końca fair... (nie zapomnę im, kiedy jechałem na ich support, na miejscu [po zapłaceniu za bilet] dowiedziałem się, że "support" nie gra, a potem usłyszałem od muzyka, że cofnęli ich już w drodze, bo sprzedało się mało biletów. Na gigu ani słowa wyjaśnienia, a na stronie H. do dziś wg zagranych koncertów ten "support" zagrał)

- jakieś to takie ogólnie nieciekawe...

Miałem przelotem wszystkie cztery płyty do tej zielonej włącznie w oryginałach i trochę posłuchałem, byłem jak już gdzieś tu pisałem na czterech koncertach (w tym wytrzymałem do końca dwa), więc chyba mogę spokojnie powiedzieć, że całokształt zupełnie mi nie odpowiada.

Comy nie kojarzę żadnego utworu, więc się nie wypowiem :) Ale mam zamiar poznać, kiedy będzie okazja :wink: Może na youtube poszukam. Wszyscy tak tu narzekają na ten zespół, włącznie z muzykami Turbo, że poczułem się zachęcony...
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Paulo » N mar 29, 2009 10:18 pm

Niedługo, bo 1 kwietnia będę miał okazję zobaczyć Huntera na żywo... :) Grają w Stalowej Woli w klubie Jazz Rock :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Frugo » N mar 29, 2009 10:28 pm

Zespół Hunter uważam za średni, w sumie mają czasem bardzo fajne rify ale bardzo irytuje mnie, że w ich utworach leci chwilka rifu refren znów chwilka rifu refren i koniec utworu…. Ledwo co się w słucham w jakiś utwór i już następny zaczyna lecieć :P . I w sumie mają też słabe solówki jak dla mnie :?. Ale za to podoba mi się wokal :) .
Frugo
Szalony Ikar

Następna strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły