Hunter

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Najlepsza płyta to:

Requiem
12
32%
Medeis
4
11%
T.E.L.I
6
16%
HellWood
7
18%
Wszystkie śmierdzą
9
24%

Liczba głosów : 38

Re: Hunter

Postprzez Zagor » Cz paź 17, 2013 10:04 am

Ten zespół od 2009 roku stacza się coraz bardziej. Hellwood jeszcze miał dobre muzyczne momenty i nawet kilka kawałków bylo porządnych. Królestwo - nieporozumienie, teraz podobają mi się może za 2 kawałki z tej płyty ale to i tak średniaki. No i 15 listopada wyjdzie nowa płyta.
Są już 2 kawałki...Wygląda na to że to będzie koncept album albo coś takiego bo obydwa utwory mają w sobie tytuł płyty. Płyta nazywa się "Imperium" a te dwa utwory "Imperium TRUJKI" i "Imperium UBOJU". Nie zamierzam doszukiwać się sensu tytułu tego pierwszego, bo chyba nie ma czegoś takiego. :D

https://www.youtube.com/watch?v=BM1KBP6HNco
https://www.youtube.com/watch?v=Mzr_4H68FsY

Teksty od dawna w Hunterze były o dupie. Te nie mają w ogóle sensu i to chyba taka próba robienia kontrowersji na siłę. Tyle że już teraz nawet fajnej muzyki w tym nie ma. Wszystko jest takie jałowe i na jedno kopyto.
Ten zespół stracił u mnie resztki poszanowania. Za ostatnie wyczyny muzyczne i tekstowe oraz odcinanie się od przeszłości (pierwszej płyty). Obrali sobie fajny target - gimbazę. Jak dali na facebooka link z utworem z teledyskiem wczoraj, to te komentarze fanów były żenujące. To ma być niby metalowy zespół?
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Nogard » Cz paź 17, 2013 10:26 am

Zagor napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=Mzr_4H68FsY

Ale debile :lol: Coś w ten deseń śpiewaliśmy sobie z kumplem kiedyś po kilku browarach, tylko wtedy trendy były smoki i magiczne miecze.
Nogard
Moderator
Moderator

Postprzez Frodli » Cz paź 17, 2013 3:15 pm

Imperiuj Trujki ma bardzo przewrotny tekst. Trujkę można zdefiniować jako osobę "zatruwającą", czego domyślam się po ostatnim wersie każdej zwrotki :)
Podnieś twarz, zaufaj Światłu
Frodli
Upiór w Operze

Postprzez Gregfield » Wt sty 07, 2014 7:59 pm

Właśnie kończę przesłuchiwać całą nową płytę (na Spotify jest). Gorszego gówna nie uświadczyłem w polskiej muzyce metalowej. To jest słabsze niż Stefan Hula na mamucie.
W trackliście tandeta tandetę pogania, a Impierium Diabła to szczyt wioski.

Nie wiem no, może komuś się spodoba, ale ostrzegam. ;)

//EDIT
Impierium TRUJKI jest zajebiste jak dla mnie i to jest jedyny kawałek, który na tej płycie jest dobry.
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez angar31 » N sty 19, 2014 11:17 pm

Dla mnie nawet fajne eksperymenty, choć mocno słychać że jako album to się kupy nie trzyma. Panuje dziwna forma demokracji w zespole pod względem kompozycji i tekstów - każdy sobie napisał kawałek, a potem to wrzucili do tłoczni. Momentami idą w heavy, czasem w rapmetal Świetny album, ale nie da się ukryć - to po prostu odpady z sesji Królestwa, do czego Hunter otwarcie się przyznaje. Tak czy inaczej, Trujki niesamowite, Imperium STRACHU też ciekawe. Lubię takie teksty do interpretacji na wielu płaszczyznach.
angar31
Syn Burzy

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka, inne zespoły