Jason Becker

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Jason Becker

Postprzez ederlezi » Cz sty 30, 2014 2:21 pm

Płyta Perpetual Burn wciągnęła mnie bardzo...bardzo bardzo. Zwłaszcza dwa pierwsze utwory.

http://www.youtube.com/watch?v=613KF0YK9Uw

Właściwie to bardzo mocno nie przepadam za :metal: wymiataczami w stylu Vai, Satriani itd....nie potrafię zrozumieć ich muzyki, za dużo grają dźwięków jak dla mnie i za bardzo się popisują, a płyta o której piszę jakimś niewytłumaczalnym dla mnie sposobem spodobała mi się tak, że przyznaję, Piąty Żywioł odłożyłem póki co na półkę.
ederlezi
Syn Burzy

Re: Jason Becker

Postprzez Paulo » Cz sty 30, 2014 2:51 pm

Jason WIELKI - tak o nim powinno się mówić. Poznałem jego grę na płytach Cacophony czyli już b. dawno temu. Geniusz to chyba za mało powiedziane... Kto wie jak to wszystko by się potoczyło... Trudno uwierzyć że przestał grać mając 21 lat...

Nie zgodzę się że Vai i Satriani się "popisują". Zwłaszcza Satch :)
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez ederlezi » Cz sty 30, 2014 6:49 pm

Kiedyś gdzieś przeczytałem w jednym z komentarzy, że Bóg był zazdrosny o umiejętności Jasona, dlatego stało się to co się stało. Za każdym razem jak oglądam różnego rodzaju kompilacje na YT z Jasonem i pod koniec widzę napis "May God be with Jason", zaczynam mieć bardzo mieszane uczucia.
ederlezi
Syn Burzy

Postprzez Paulo » Pt sty 31, 2014 9:45 am

Oglądałem ostatnio film o Nim: "Jason Becker: Not Dead Yet". Chwyta za serce...
Paulo
Administrator
Administrator

Powrót do Muzyka, inne zespoły