Soulfly

Bo nie samym Turbo człowiek żyje. :)

Najlepsza płyta Soufly?

(1998) Soulfly
0
Brak głosów
(2000) Primitive
1
33%
(2002) III
1
33%
(2004) Prophecy
1
33%
(2005) Dark Ages
0
Brak głosów
(2008) Conquer
0
Brak głosów
(2010) Omen
0
Brak głosów
(2012) Enslaved
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

Soulfly

Postprzez Seraf » Śr maja 08, 2013 12:25 am

Tematu wcześniej nie znalazłem, a kapela warta wielkiej uwagi, chociażby ze względu na Maxa Cavalerę, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Soulfly - jeden z pierwszych zespołów, z którymi się zetknąłem, jeżeli mówić o metalu i pierwszy, jeżeli mówić o thrash metalu.
Pierwszy numer, to był bodajże "Seek'n'strike", który katowałem godzinami za czasów, gdy jeszcze nie było tak rozpowszechnionego udostępniania w necie. W późniejszym czasie płyty "Prophecy" i "Dark Ages" zawsze zajmowały miejsce w codziennym repertuarze.
Cavalera prezentuje nam od początku działalności Soulfly, można powiedzieć nową Sepulturę, która jest kontynuacją tej tzw. "starej". Tak jak nowa Sepultura jest kaszanką, tak warto przesłuchać Soulfly.

Jako ciekawostkę dodaję, że Soulfly w tym roku będzie ratować honor jarocińskiego festiwalu jako gwiazda główna wśród innych wielkich gwiazd, jak np. Kamil Bednarek. :epicfail:

Mój głos leci na "Prophecy".
Seraf
Szalony Ikar

Re: Soulfly

Postprzez Zagor » Śr maja 08, 2013 2:08 am

Może część nowszego repertuaru Sepultury faktycznie pozostawia wiele do życzenia, ale akurat ostatnia płyta "Kairos" to powrót do czasów Chaos A.D. I moim zdaniem najlepsza płyta Sepy wydana po Chaosie.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Seraf » Cz maja 09, 2013 4:50 pm

Szczerze mówiąc z płytami, na których śpiewa Derrick ogarnąłem tylko w pełni "Dante XXI", w wolnym czasie spróbuję okiełznać "Kairos", skoro polecasz :)
Seraf
Szalony Ikar

Postprzez Seraf » Wt cze 09, 2015 11:58 am

Seraf
Szalony Ikar

Powrót do Muzyka, inne zespoły