Dorosłe Dzieci - REWOLUCJA

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Pomożecie?!

Pomożemy!!!
15
94%
Tak!!!
1
6%

Liczba głosów : 16

Postprzez Gregfield » N paź 30, 2011 9:21 pm

Panie i Panowie! Na pewno każdy się zgodzi, że coś słabo słychać o Turbo ostatnimi czasy. Nie uważacie, że możemy to zmienić? Co Wy drodzy użytkownicy na to by stworzyć "modę" na Turbo? :)

Jak stworzyć Turbo-trend? Moda na coś powstaje zwykle, gdy się coś wszędzie pojawia, ludzie zaczynają o tym mówić, utożsamiać się i te inne bzdety. Rzecz staje się modna.
Z naszym ukochanym zespołem możemy zrobić podobnie. :> Udowodnijmy, że Polak-fan potrafi.
Wiemy, że możemy na Was liczyć, bo widzieliśmy jak dzielnie głosowaliście w niemieckiej ankiecie, bijąc wszystkie kapele na łeb.

Oto co możemy robić:

1. INTERNET - Reklamujcie kapelę wszędzie! WSZĘDZIE! WSZĘDZIE!
Przecież wszyscy oglądamy strony typu kwejk, demotywatory itp. Róbmy obrazki z logiem Turbo, dokładajmy Turbo do memów, dajcie foty koszulek Turbo, rysunków, zdjęć okładek, zdjęć waszych kolekcji Turbowych, WSZYSTKO kurna! Wrzucajcie wszystko okołoturbowe na kwejki, srejki i dupejki. Gdzie się da. Niech ludzie podłapią temat. Wiele gwiazdek i gwiazdeczek stało się znanymi szerszemu gronu ludzi poprzez takie właśnie działania (często nieświadomie).
Do dzieła!

2. JUTUBY i INNE WRZUTY - YouTube jest pełny pseudoteledysków, gdzie internauci wrzucają ulubione piosenki, dodając do nich obrazek, okładkę, jakiś pokaz slajdów, teksty utworów itd.
Wrzucajcie ile się da, zwracajcie uwagę na tagi, dobierajcie je tak, by internauci potykali się o filmiki z Turbo WSZĘDZIE.
Sami na pewno znacie te strony- wrzuta, youtube, dailymotion, vimeo i pierdylion innych.
Do dzieła!

3. FACEBOOK - Wiem, że mamy własny profil, ale nie zaszkodzi wrzucać filmiki i fotki Turbowe w dużych ilościach. :twisted:
Tam można też chyba zakładać kluby czy grupy czy coś. Można by nasrać tego ile wlezie. Niech internet się dowie, że coś jest na rzeczy. :)

4. DZIAŁANIE W REALU - Nie, nie w tym markecie. ;) Chodzi mi o akcje typu pisanie sprayem po murach logotypów Turbo czy fragmentów tekstów. Oczywiście ŻADNEGO WANDALIZMU. Wybierajmy takie ściany na których można legalnie coś nabazgrać. Jakieś poniszczone mury w zaułkach miasta i tym podobne miejsca. Po prostu nie niszczmy tego, co jest ładne i ładne zostać powinno.
Można też naklejać malutkie naklejki w dziwnych miejscach (poręcze, trzepaki, rynny itd.).
Mieliśmy wszyscy mam nadzieję normalne dzieciństwo i każdy zaznał smaku zabawy kredą w połączeniu z chodnikiem czy asfaltem. :mrgreen: Poczujmy się znów jak dzieci (DOROSŁE DZIECI!!!) i rysujmy TURBO po chodnikach, ścianach itd. Kreda jest mało niszczycielska- przyjdzie deszcz i zmyje- więc nie ma tu obaw, że się ktoś doczepi.
Wiem, że niektórzy z Was chodzą jeszcze do szkoły i dobrze wiem, że rysujecie po ławkach. Po prostu przestańcie rysować tam kutasy, a zacznijcie logo Turbo. :lol:
Ogólnie ten punkt pozostawiam wam. Jako, że wszyscy jesteśmy Dziećmi, nasza wyobraźnia nie zna granic. :)
Do dzieła! (przypominam- BEZ AKTÓW WANDALIZMU!)

To takie wstępne pomysły. Liczymy również na Waszą inwencję. Jeśli ktoś ma pomysł, niech śmiało wali. Może nawet dopiszemy go do głównego posta. ;)

PS: Nagrodą jest oczywiście możliwe rozruszanie mody na Turbo, ale nie tylko. Mamy coś dla Was i niedługo zaczniemy powoli, kroczek po kroczku ogłaszać to na forum. Stay tuned... :>

Obrazek

:zagor:
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Re: Dorosłe Dzieci - REWOLUCJA

Postprzez Zagor » N paź 30, 2011 11:05 pm

No, już widzę pierwsze obrazki w poczekalni na kwejku. :)

Działajcie, wrzucajcie co się tylko da, Turbo ma być wszędzie. Jak macie jakieś pomysły, to dawać tutaj.

A co myślicie nad naklejkami? Każdy by sobie drukował gdzieś takie samoprzylepne naklejki (zrobiłoby się jeden projekt) i potem naklejał gdzie się tylko da. Kilka lat temu widziałem taką akcję na forum Acid Drinkers, a nawet teraz rozejrzyjcie się po miastach, czy czasem nie widzicie małych naklejek z logiem jakiegoś lokalnego klubu albo jakąś organizacją...
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Gregfield » Pn paź 31, 2011 7:21 pm

Wiecie może jak działa Kwejk? W sensie jak obrazki trafiają na główną? Jakoś się głosuje czy tam siedzi jakiś nolife i segreguje sobie tysiące obrazków? :D Widziałem już kilka fajnych Turbowych obrazków w poczekalni. Dobra robota, ale potrzebujemy znacznie więcej. Keep workin' my minions!
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez pamelus » Wt lis 01, 2011 11:04 pm

"Możesz wybrać tylko jedną opcję" pod ankietą nabiera nowego znaczenia. :lol:

Znając podejście Voytha do tematów youtube itp. mam nadzieję, że jakoś go to tego pomysłu przekonaliście. Postaram się coś od siebie też dorzucić.
Lorem ipsum dolor sit amet...
pamelus
Szalony Ikar

Postprzez krusejder » Śr lis 02, 2011 8:00 pm

Mogą być takie wygłupy ?

Obrazek
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Gregfield » Śr lis 02, 2011 9:35 pm

Jasne :)
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » N lis 06, 2011 12:02 pm

Trochę mało osób włączyło się w akcję, bo widzę efekty są mizerne. Trzeba intensywniej reklamować zespół.

Od tej pory wrzucajcie swoją radosną twórczość do tego tematu, żeby ewentualnie móc na siebie głosować i takie tam. Wiadomo że nikt nie ma tyle czasu żeby kopać miliardy obrazków w poczekalniach. :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Bogini Chaosu » So lis 12, 2011 12:35 am

W radiowęźle w mojej szkole we WtoROCKu już raz zagościło Turbo, drugi raz pojawi się w ten wtorek, a w kolejną środę poświęcimy całą audycję. Fakt, moja szkoła liczy 72 osoby, ale to chyba zawsze coś.
Bogini Chaosu
Syn Burzy

Postprzez Zagor » So lis 12, 2011 1:50 am

Wielkie dzięki, rewelacyjny pomysł :)
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Executioner » Wt sty 22, 2013 12:41 am

Najlepszym środkiem przekazu są vlepki. Coś jak kluby piłkarskie. Zrobić i naklejać gdzie się da.
"...Blaster - strzał - prosto w nos,
Laser - cios - w drugi łeb..."
Executioner
Upiór w Operze

Postprzez Darth » Wt kwi 15, 2014 8:34 pm

Trzeba chyba coś obudzić ten temat! W końcu tu trafiłem dzięki ostatniemu koncertowi w Krakowie i żałuję bardzo że dopiero teraz! Turbo znam od wczesnych lat młodzieńczych gdy jeszcze w podstawówce każdy słuchał tego co w muzyce najlepsze czyli heavy metalu ale jakoś nigdy nie wgłębiałem się w to! Jestem fanem Iron Maiden i TSA a od teraz Turbo też :)

Z mojej strony macie pewne dwie nowe dusze fanowskie czyli ja i moja córka !!! Wczoraj nadrobiłem zaległości fonograficzne i od rana w domu rozbrzmiewa co ??? Nie zgadniecie !!!!!!!!!!!!

TURBO!!!

Takie akcje jak wlepki, ulotki czy samo zachęcanie ludzi do przyjścia na koncert jest bardzo potrzebne!!! Nie zdawałem sobie sprawy że tak bardzo dopóki sam się na to nie złapałem :D
Darth
Embrion

Postprzez Gregfield » Śr kwi 16, 2014 4:14 pm

I takich właśnie ludzi nam tu trzeba. Witajcie na pokładzie! :)

Jeśli macie (Ty i Córka) jakieś pomysły dotyczące promocji i innych tego typu spraw, to czekamy. :)
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez Darth » Pt kwi 18, 2014 10:44 am

Ja tylko spytam czy Fan Club ma swoją stronę na fejsie ? Nie znalazłem zarówno FanClubu jak i oficjalnej strony "fejsbukowej" samego zespołu! Jeżeli nie ma to wydaje mi się że jest to pewnego rodzaju strzał w kolano :( Większość ludzi w dzisiejszych czasach bazuje na Facebook'u a podobno Ci co nie mają profili to są tzw "No Name'y" :P Ja osobiście tu bym zaczął od propagowania zarówno zespołu jak i samego fan clubu. Oczywiste jest że musiałaby to być strona zamknięta do której przyjmowałby admin ludzików, tak żeby zwykłe "lajkniecie" nie wystarczyło! Można to zobaczyć na przykładzie grup fejsowych TSA i Złych Psów! Tam wszystko działa na zasadach jak niniejsze forum czyli regulamin i moderacja! Oczywiście nie chodzi o przeniesienie całego ciężaru działalności na fejsa bo to jest bez sensu tylko potraktować to na zasadzie tzw. łapacza duszyczek! Ja wiem że Turbo reklamować nie trzeba pewnie wśród starszych fanów metalu ale ja jestem przykładem że Turbo znałem i czasem słuchałem starszych płyt ale do krakowskiego koncertu ostatniej płyty nie znałem wcale a okazuje się ona być genialnym materiałem! Zdaję sobie sprawę że nadmiar nie jest wskazany bo sam osobiście jestem zwolennikiem stawiania na jakość a nie ilość ale z drugiej strony zbyt duży spokój tez jest dokuczliwy ;) Można by zacząć od tego a akcję naklejek ponowić tylko teraz w trochę innej formie! Będę miał chwilkę czasu to pomyślę jak to można ugryźć ... jak by coś to służę reklamą na moim forum (motoryzacyjne co prawda ale zawsze tam kilka osób można złapać bo różnej muzyki ludzie słuchają) jak i również eksperymentalnie kiedyś założyłem profil facebookowy który miał skupiać fanów Iron Maiden a później ogólnie ludzi słuchających klasyki heavy :) Wielu chętnych tam nie ma ale zawsze trafić do kogoś można i Turbo też się ostatnio tam pojawiało ... Jestem chętny do pomocy jak by coś :metal:
Darth
Embrion

Postprzez krusejder » Pt kwi 18, 2014 1:28 pm

w teorii :
oficjalny https://www.facebook.com/Turbo.Band.official?fref=ts
fanklubowy https://www.facebook.com/turboheavymetal?fref=ts

Ale żeby była wielka różnica w zawartości, to nie powiem. Oba są dobre, ciekawe i aktualne. Czy może być coś lepszego? Pomyślmy. Nie mam pomysłu na tę chwilę.
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Darth » Pt kwi 18, 2014 3:23 pm

A no widzisz! Już kliknąłem :) Nie wiem czemu nie mogłem znaleźć :P
Darth
Embrion

Powrót do Sprawy organizacyjne