Fan club - internetowy, tylko internetowy ?

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Re: Fan club - internetowy, tylko internetowy ?

Postprzez Gregfield » Śr paź 23, 2013 5:03 pm

Czy możemy zająć się jedną sprawą w tej chwili? Strona stoi w miejscu, sprawy diametralnie się zmieniły. Z czegoś jeszcze ktoś kogoś chce rozliczać?

Czy naprawdę muszę każdego z osobna upominać?

Dajcie sobie WSZYSCY na wstrzymanie. Jakieś wypominanie do niczego nie doprowadzi.
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez CarpeDiem » Śr paź 23, 2013 5:16 pm

Przepraszam że poruszyłem temat. Moją intencją nie było skłócenie Zagora z Paulo, tylko żeby było nowa strona.

Nic mi nie było wiadomo na jej temat od 2 lat, poza tym że jest prawie zrobiona i że nie potrzeba żadnej pomocy, bo wszystko idzie do przodu.

Po prostu spytałem, jak wygląda sprawa i czy można jakoś pomóc w tym temacie.

Zajmujemy się jedną sprawą, zrobiłeś zajebiste projekty, teraz czekamy na resztę przelewów, więc chyba więcej już się nie da zrobić w tej chwili.

A napisanie paru słów na jakiś temat, to chyba nie problem ? :)

Chciałbym zrozumieć zdanie: "Strona stoi w miejscu, sprawy diametralnie się zmieniły". Paulo powiedział serwer - na rok kosztuje powiedzmy 150zł, więc jak to jest problem, to trzeba zrobić zrzutkę.
Jakie sprawy się zmieniły? Jeżeli jest projekt strony, szkielet i trzeba było wrzucić materiały, to w czym jest problem i czemu w ciągu 2 lat nie dało się nic zrobić do przodu, i czemu nikt nie pisał że potrzebna jest pomoc?
CarpeDiem

Postprzez Smolny » Śr paź 23, 2013 5:23 pm

Propsuję postulat dania sobie na wstrzymanie, ogólnie to nie mam pojęcia co tu się porobiło przez te 2 lata, że ma tu aktualnie miejsce takie obrzucanie się błotem - chyba to że na płytę musieliśmy czekać 4 lata ma w tym niemały udział ;) Z drugiej jednak strony gdybym np ja był muzykiem losowego zespołu z fanklubem to mocno mierziłyby mnie i zniechęcały do jakiejkolwiek aktywności przepychanki fanów na forum ;) W każdym razie według mnie każdy ma tutaj trochę racji - mniej lub bardziej - niemniej jednak znikoma aktywność na tym forum czy nawet upadek regularnego czatu niezależnie od własnych obowiązków sprawiły, że bywałem tu od święta i tylko poczytać ;)
Smolny
Szalony Ikar

Postprzez CarpeDiem » Śr paź 23, 2013 5:35 pm

No nie przesadzaj :) Jakie przepychanki, jakie obrzucanie błotem :) Ja tylko zadałem pytania. Co w tym złego?
Normalnie spytałem o stronę, a odpowiedzieć na nie mogą tylko Ci, którzy się tym zajmują/zajmowali.

Nie można dać sobie na wstrzymanie, bo minie kolejne kilka lat i nic się nie zmieni. Trzeba rozmawiać i jak są jakieś problemy, to wspólnie znaleźć na nie jakieś rozwiązanie :)

Więc spytam jaki jest problem ze stroną i jak można go naprawić.
CarpeDiem

Postprzez Gregfield » Śr paź 23, 2013 6:07 pm

Nat, proszę cię uprzejmie. Odstaw temat na chwilę. Skończmy promocję Turbo i wtedy pogadamy o reszcie projektów.
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez CarpeDiem » Śr paź 23, 2013 6:20 pm

Ok, spoko.
CarpeDiem

Postprzez krusejder » Cz paź 24, 2013 8:52 pm

Pozdrowienia dla Zagora. Parę lat temu poprztykaliśmy się w dyskusji na podobny temat. Było, minęło. Mam nadzieję, że także i z Twojej strony względem mnie ;)
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Zagor » Pt paź 25, 2013 11:15 am

A kto by takie rzeczy pamiętał. :D
Zagor
Ostatni Wojownik

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy organizacyjne