Fan club - internetowy, tylko internetowy ?

Tematy dotyczące działalności fan klubu Turbo "Dorosłe Dzieci".

Re: Fan club - internetowy, tylko internetowy ?

Postprzez Wiwern » So lut 26, 2011 10:30 am

albo Strażnicy Otwartych Drzwi Do Miasta :D

nie, no... nazwa już jest, przyjęła się. Co z tego, że mało oryginalna? Ale jest właściwa i w pełni oddająca nasz styl życia ;)
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez lochinvar » So lut 26, 2011 10:34 am

ale zawsze można na ten temat podyskutować :)

ewentualnie Strażnicy Turbo :shock:
ostatni staną się pierwszymi
lochinvar
Anioł Zła

Postprzez Wiwern » So lut 26, 2011 10:43 am

tak się już nazywają ochroniarze kapeli :P
"jesteś ludzkim strzępem - to błąd!
Wiwern
Kawalerzysta Szatana

Postprzez lochinvar » So lut 26, 2011 10:46 am

no właśnie, strażnicy dobrej muzy :)
ostatni staną się pierwszymi
lochinvar
Anioł Zła

Postprzez Zagor » So lut 26, 2011 10:52 am

No dobra, koniec offtopa.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez krusejder » Wt wrz 06, 2011 9:23 am

Puk puk ! Przywracam temat ;) Czy dalibyśmy radę pociągnąć stronę fanowską TURBO ?

Jakby co, nie umiem robić stron www ale mogę się dorzucić do utrzymania serwera i udostępnić trochę multimediów
krusejder
Żołnierz Fortuny

Postprzez Gregfield » Wt wrz 06, 2011 2:02 pm

Temat w trakcie realizacji i stale posuwa się do przodu.
Tyle mogę powiedzieć na chwilę obecną.
♫ Musztaaarda i keczuuup! ♫
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez nat54ret » Wt paź 22, 2013 10:22 am

Co z tematem?
nat54ret

Postprzez Gregfield » Wt paź 22, 2013 2:04 pm

Nic
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez nat54ret » Wt paź 22, 2013 2:47 pm

Dlaczego
nat54ret

Postprzez Gregfield » Wt paź 22, 2013 4:19 pm

Tak wyszło. W tej chwili są ważniejsze rzeczy do zrobienia.
Obrazek
Obrazek
Gregfield
Administrator
Administrator

Postprzez CarpeDiem » Śr paź 23, 2013 4:01 pm

Na wstępie pozwolę sobie zacytować OzzMastera-Moderatora, żeby było jasne że to co piszę to moje zdanie i nikt ma nie spinać dupy, obrażać się czy wyrzucać mnie z forum:
OzzMaster napisał(a):Wyraziłem tylko swoją opinię, a Ty spinasz dupę (..) Mam pisać tylko same pozytywne rzeczy? Przypominam Ci, że to forum i każdy ma prawo do swojego zdania.
OzzMaster napisał(a):Forum jest od wyrażania swoich opinii
Więc chciałbym wyrazić swoją opinię na temat rzekomej nowej strony i dopytać o ten temat.

Zagor w "Wywiad - komentarze fanów (2011)", w dniu 28.09.2011, napisał:
Zagor napisał(a): Strona fan klubu jest zrobiona a od jakiegoś czasu wypełniamy ją treścią.

Dziś jest 23.10.2013 i nic nie słychać o żadnej nowej stronie, nie dane było zobaczyć wstępnego projektu, pomysłów, nie dane było zwykłemu użytkownikowi dodać coś od siebie, pomóc, czy wprowadzić jakieś zmiany, dodać uwagi.
Gregfield odpowiada na pytanie co z tematem, że nic. i ..
Gregfield napisał(a): W tej chwili są ważniejsze rzeczy do zrobienia.
Dzisiaj może i są, przecież niedawno pojawiała się zapowiedź płyty, grafika, tytuł, a co w taki razie było ważniejszego przez te 2 lata?

Moim zdaniem strona fanklubu to wspólna sprawa wszystkich i nie powinien to być jakiś sekret, czy prywatna sprawa 2-3 osób, które latami potajemnie będą skrobać coś, pisząc przy tym:
Zagor napisał(a): Wszyscy pracujemy, uczymy się, mamy różne sytuacje życiowe,
Zagor napisał(a): Na stronę poświęcamy swój wolny czas, którego zbyt wiele nie mamy, ale stajemy na głowie
Czemu nie dacie sobie w takim razie pomóc, zamiast użalać się w taki sposób nad sobą? Wiadomo, że szybciej i łatwiej jest, kiedy więcej osób pracuje nad różnymi rzeczami, niż jedna czy dwie nad wszystkim.

Fajnie zdanie przedstawił (29.09.2011) pamelus:
pamelus napisał(a):mamy w tej chwili czeski film, nikt nic nie wie. (..) skoro ma być to strona dla nas, fanów, to powinna już gdzieś testowo wisieć i każdy powinien mieć możliwość zgłaszania uwag, choćby tutaj na forum: czy to do wyglądu, czy do sposobu działania, czy do planowanej zawartości merytorycznej.
pamelus napisał(a):W tej chwili wygląda to trochę tak, jakbyście za te powiedzmy pół roku chcieli powiedzieć, "oto strona, zrobiliśmy ją poświęcając swój cenny czas, nie podoba się to spierdalać". Nie tędy droga.
I tego dnia dyskusja się na ten temat zakończyła, ponad dwa lata temu, stwierdzeniem Zagora, żebyśmy się wstrzymali i że do uruchomienia strony nie zostało nie wiadomo ile czasu...

Zacytowałem wiele, przenosząc to do właściwego tematu organizacyjnego.

Więc, pytam:
- jak wygląda sprawa?
- co się zmieniło od tych 2 lat?
- skoro już była gotowa i tylko miała być uzupełniana, to co się stało?
- kiedy każdy będzie miał możliwość wglądu do niej, wkładu jeśli chodzi o zawartość i ocenienia wyglądu, treści?
- czy w czymś można pomóc?
CarpeDiem

Postprzez Zagor » Śr paź 23, 2013 4:32 pm

Moje wypowiedzi z tamtego okresu były takie a nie inne, bo jeszcze uważałem że stworzenie strony internetowej "Dorosłych Dzieci" to tylko kwestia miesiąca - dwóch. Ale im dłużej staliśmy w miejscu, tym bardziej traciłem nadzieję że w ogóle kiedykolwiek coś zostanie opublikowane. Moderatorem nie jestem od kiedyś tam, chyba dwa lata albo coś kolo tego. Opuściłem zacne grono mega zapracowanego "zarządu" też z tego powodu. Nie będę przecież za kogoś świecił oczami. :D No i przez dwa lata jak widać dużo się zmieniło.
Zagor
Ostatni Wojownik

Postprzez Paulo » Śr paź 23, 2013 4:57 pm

Świecił oczami? Za kogoś? A przed kim Ty masz oczami świecić? Żałosny jesteś!
Będziesz teraz publicznie rozdzierał szaty jaki Ty to zapracowany byłeś?
Biedaku musiałeś sam wszystko robić...

Strona nie istnieje ponieważ pojawił się problem z serwerem. Składamy się na nowy.
Paulo
Administrator
Administrator

Postprzez Zagor » Śr paź 23, 2013 5:01 pm

Nie, po prostu uważam że strona powinna być zrobiona przez wszystkich tutaj ludzi. Poszłoby szybciej i można by organizować zrzutkę na serwer dużo wcześniej. Na pewno na forum są osoby, które znają się na rzeczy i mogliby coś pomóc. A tak od pomysłu żeby strona powstała (2009r.) minęły cztery lata i fan klub poza tym że zrobił akcję promującą Strażnika plus ta która właśnie zaczyna się kręcić nie zrobił nic.
Ja nie byłem zapracowany - zrobiłem co miałem do zrobienia, trzeba było to tylko rozwinąć, porozmawiać z zespołem (o różnych archiwalnych materiałach). Czekałem, czekałem i nic się nie ruszyło. Był szkielet strony który należało uzupełnić o treść. Można powiedzieć że połowa roboty wtedy już była. I jakoś nagle wszystko stanęło. Zrozum moją frustrację tą sytuacją.
Trzeba było wtedy zrobić z tego otwarty projekt żeby każdy mógł coś dać od siebie i byłoby super. A tak mamy legendę o stronie fan klubu której nadal nie ma. I nie bierz do siebie że ja niby zrzucam na Was winę, bo też miałem w tym swój udział. Tyle że termin oddania tego projektu jako gotowego opóźnił się w takim stopniu, że sam wtedy nie wierzyłem że w październiku 2013 roku strony nadal nie będzie.

Dobrze wiesz dlaczego wtedy strona nie powstała. Po co teraz wypisujesz to wszystko? Każdy może być taki mądry po czasie. Po co było rezygnować? Trzeba było zakasać rękawy a nie marudzić po latach... - Paulo
Zagor
Ostatni Wojownik

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy organizacyjne